هتل پرشین گلف

هتل پرشين گلف هتل سه ستاره در منطقه ی درگهان شهر درگهان واقع شده است .جزیره قشم به عنوان بزرگ ترین جزیره ایران زمین دارای مناطق بکر بسیار زیبا و جالبی است، در کنار این مناطق طبیعی گردشگری زیبا، مراکز خرید متنوع و متعددی وجود دارد که هر مسافری قطعا بدون گشت و گذار و بدون مشاهده از این مراکز خرید نمی گذرد. هتل هایی که دارای موقعیت مکانی در این جزیره داشته باشند قطعا مسافران زیادی را به خود جلب می کنند. هتل پرشین گلف با داشتن موقیعت مکانی جغرافیایی عالی  در یکی از بهترین مناطق خرید قشم یعنی درگهان واقع شده است مراکز تجاری درگهان از مجتمع هاي تجاري دريا،دو دلفين، بازار قديم، بازار صدف، بازار مرواريد، بازار نور، بازار نگين تشکیل شده است.

تور قشم هتل پرشین گلف

هتل پرشین گلف با واقع بودن در بین بازار برای مسافرانی که صرفا به قصد خرید آمدند کاملا مناسب است. این هتل در ۵ طبقه و ۱۲۲ باب اتاق ساخته شده است. اتاق های هتل ارم دو تخته، سه تختهف چهار تخته، پنج تخته، شش تخته، هفت تخته و هشت تخته است.  اتاق های با تعداد تخت زیاد برای مسافرانی که به صورت گروهی به این جزیره و به درگهان سفر کرده اند، بسیار مناسب است.

رستوران، استخر، پارکینگ و اینترنت در لابی و … از جمله امکانات ویژه ی هتل پرشین گلف قشم است. همچنین امکانات صبحانه، مبلمان، رخت اویز، حمام، تلفن، سیستم تهویه مطبوع در اتاق و سیستم اطفاء حریق، تلویزیون، اینترنت، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و یخچال وجود دارد.

رستوران این هتل بر روی بام هتل قرار داشته و انواع غذاهای سنتی و ایرانی با کیفیتی عالی برای مسافران سرو می کند. همچنین با گذراندن ساعتی در کافی شاپ هتل پرشین گلف می توانید انواع نوشیدنی ها و بستنی ها در محیطی زیبا و ارام صرف کنید.