هتل هلیا

هتل هلیا چهار ستاره تاپ در سال ۱۳۸۵ ، مابین دو میدان امیرکبیر و ساحل با فاصله کمی از دریا در جزیره زیبای کیش احداث شد. اتاق های این هتل به صورت دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته است که تمام مسافران بنا به درخواست و تعداد خود آن ها رو انتخاب می کنند. کلیه اتاق های این هتل با تلویزیون LCD، صندوق امانت شخصی و یخچال با مینی بار شارژ مجهز شده اند. همچنین سرویسهای حمام داخل اتاقها با کابین دوشهای زیبای کاملا بهداشتی با تجهیزات کامل می باشد.

مسافران در هر ساعت از شبانه روز که به این هتل رجوع کنند کادر مجرب هتل هلیا آماده خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته هستند همچنین کافی شاپ و اینترنت به صورت ۲۴ ساعته فعال است. رستوران زیبای هتل با وعده های صبحانه با بوفه کامل و ناهار با منوی تور و منوی آزاد با تنوع غذایی آماده پذیرایی میهمانان عزیز داخل و خارج از هتل می باشد.
جهت رفت و آمد آسان مسافران، این هتل سرویس های مجهز و منظم فرودگاهی و همچنین امکان اجاره ماشین های مدرن و لوکس را فراهم کرده است.
هتل هلیا برای بیشتر مکان های تفریحی و گردشگری شهر کیش برنامه و تخفیف هایی را برای داشتن اقامتی خاطره ای انگیز مهیا کرده و پذیرای میهمانان خارجی و داخلی است.