هتل نخل زرین

یکی از هتل های سه ستاره در قشم که به نسبت دیگر هتل ها قیمت پایین تری را به خود اختصاص داده است، هتل نخل زرین نام دارد. این هتل در کنار مجتمع های تجاری مهمی مثل سیتی سنتر قشم قرار گرفته و به همین جهت مخاطبان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.  بازار بین المللی ستاره نیز فاصله بسیار کمی با این هتل دارد و به همین جهت هتل نخل زرین قشم یکی از خاص ترین هتل های قشم به حساب می آید. شما می توانید اقامتی دل انگیز در این هتل داشته باشید.

یکی از ویژگی های این هتل، استفاده از مهماندارن محلی و بومی قشم است. البته این مهمانداران همگی اصول مهمانداری و هتلداری را آموخته اند و به همین جهت برخوردی شایسته با مهمانان از خود نشان می دهند. شما می توانید تمام خدمات مورد نیاز خود را از این مهمانداران درخواست کنید تا در اسرع وقت برای شما انجام دهند. در صورت هر گونه گلایه و شکایت نیز می توانید با همین مهمانداران و یا مسئولان رسپشن صحبت کنید.

تور قشم هتل نخل زرین

درست است که عموما بر روی تور قشم از تهران یا تور قشم از اصفهان و مشهد و شیراز و … خدمات ناهار و شام وجود ندارد اما شما می توانید از رستوران هتل نخل زرین استفاده کنید. این رستوران کیفیت فوق العاده ای دارد و عذاهای مختلف ان خوشمزه و خوش عطر و طعم است. برای اینکه وقت شما تلف نشود و اگر در وقت ناهار در هتل بودید می توانید این رستوران را نیز امتحان کنید.

هتل نخل زرین قشم را بهتر است در قالب تور قشم رزرو کنید تا از نظر قیمتی به صرفه تر باشد. همچنین می توانید از طریق برخی سایت ها مثل سایت ایتور ۲۴ به رزرو این هتل ها بپردازید. رزرو در محل می تواند هزینه بیشتری برای شما در پی داشته باشد و مشمول تخفیف نشود.