هتل مدائن

هتل مدائن یک هتل بین المللی و ممتاز است که سالیان سال در مشهد به عنوان اقامتگاهی خوب و مناسب قرار داشته است.  این هتل یکی از هتل های با کیفیت و قدیمی در مشهد که فاصله کمی تا حرم دارد. هتل مدائن در خیابان امام رضا (ع) واقع شده و شما به محض خروج از هتل می توانید گنبد و بارگاه منور امام رضا را مشاهده کنید. پیاده روی تا باب الرضا تنها ۵ دقیقه است که به لذت تماشای گنبد زیبای امام رضا سپری می شود.

هتل مدائن بیش از ۲۰ سال سابقه خدمت به زائران رضوی را داشته و در سال ۱۳۶۶ افتتاح شده است. البته در این سال ها چند با دست به تعمیرات و تغییر در دکوراسیون داخلی آن زده شده تا به روز و شیک باقی بماند.

هر چند هتل مدائن یک هتل بین المللی است اما افراد زیادی در قالب تور مشهد از تهران ، تور مشهد از اصفهان ، تور مشهد از شیراز و دیگر نقاط کشور در این هتل اقامت می گیرند. شرایط خاص هتل از نظر کیفیت و همچنین نزدیکی به حرم باعث شده تا این هتل در بالای لیست هتل های انتخابی قرار گیرد.

هتل مدائن مشهد

در واقع می توان گفت که هتل مدائن ترازی بسیار فراتر از هتل ۳ستاره دارد اما به عنوان هتلی سه ستاره اما لوکس شناخته می شود. کافی است نگاهی به لابی و اتاق های این هتل بیاندازید تا لوکس بودن آن را دریابید.

اتاق های این هتل به ۳ صورت به مشتری عرضه می شود. اتاق های ۲ تخته ، ۳ تخته و آپارتمان! شما بسته به تعداد افرادی که می خواهند در یک اتاق اقامت داشته باشند می توانید یکی از این اتاق ها را رزرو کنید.

رستوران و کافی شاپ این هتل بسیار با کیفیت است و شما می توانید از این کیفیت نهایت لذت را ببرید. کیفیت غذای این هتل باعث شده تا برخی از افرادی که در این هتل مهمان نیستند نیز برای صرف غذا به هتل مدائن جذب شوند. غذاهای مختلفی در این رستوران ارائه می شود که هرکدام خوشمزگی خاص خود را دارند. ناگفته نماندا که غذا در هتل مدائن به صورت بوفه ارائه نمی شود.

کافی شاپ هتل مدائن نیز فوق العاده است و خدمات بی نظیری را در اختیار علاقه مندان به قهوه ، کافی میکس ، هات چاکلت و کیک های خوشمزه کافی شاپی قرار می دهد. همچنین خدمات کافی شاپ را می توانید در اتاق داشته باشید.