هتل قصر الماس

هتل قصر الماس یکی از بهترین هتل های ایران و نزدیک ترین هتل ۵ ستاره به بارگاه منور رضوی در مشهد است. این هتل در خیابان امام رضا واقع شده و به عنوان یکی از برترین هتل های ایران شناخته می شود. این هتل امکانات فوق العاده ای دارد که نمی توان به این سادگی ها از کنار آن گذشت. هتل قصر الماس از جمله هتل هایی است که تنها به عنوان یک محل اقامت به بنای خود نگاه نکرده و اقدامات فرهنگی بسیار زیادی را برای مهمانان خود در نظر گرفته است. قصر الماس چون نگینی درخشان در زمینه هتلداری ایران می درخشد و سطح هتلداری ایران با وجود چنین هتل هایی بسیار فراتر از حد انتظار رفته است.

هتل لوکس و ۵ تاسره قصر الماس از برترین هتل هایی است که شما در تور مشهد از تهران، تور مشهد از اصفهان و تور مشهد از هر شهر از ایران، انتخاب کنید. لذت اقامت در کنار بارگاه رضوی و در کنار این هتل فوق العاده است و جایگزین دیگری نخواهد داشت. فاصله هتل قصر الماس با بارگاه رضوی بسیار کم بوده و پیاده و یا با خودرو می توانید در عرض کمتر از ۵ دقیقه به حرم امام رضا وارد شوید.

هتل قصر الماس مشهد

رستوران و کافی شاپ هتل قصر فوق العاده است. این هتل می تواند اتاق های خود را به ۳ صورت در اختیار مشتری قرار دهد. در ساده ترین مدل از تحویل اتاق شما تنها می توانید از صبحانه بوفه استفاده کند. در دو مدل دیگر اتاق های هتل قصر الماس، منو ناهار و شام به صورت هافبرد و فولبرد ارائه می شود که در هنگام رزرو اتاق و یا هنگام انتخاب تور مشهد باید به این موضوع دقت کنید. اتاق های این هتل نیز متفاوت بوده و هر کدام امکانات و شرایط خاصی دارند و به همین علت باید رد هنگام خرید دقیقا بدانید که چه اتاقی را به چه قیمتی و چه امکاناتی خریداری می کنید.

لابی شیک و مدرن در کنار کیفیت فوق العاده بالای اتاق های این هتل از ویژگی های منحصر بفرد هتل قصر الماس است. در اتاق های این هتل امکانات فوق العاده ای قرار دارد. البته امکانات نسبت به نوع اتاق متفاوت است اما تمامی این امکانات فوق العاده هستند.

سیستم تلویزیونی اتاق های این هتل به صورت IPTV است. این سیستم یکی از پیشرفته ترین سیستم های تلویزیونی در هتلداری جهانی است که در هتل قصر الماس نیز استفاده می شود. برخی از امکانات این تلویزیون شامل مشاهده ی تلویزیون زنده با امکان توقف، به عقب زدن، به جلو بازگرداندن ، آرشیوی از فیلمهای سینمایی، مستند، انیمیشن و سریالهای تلویزیونی،  سرگرمیها و بازی و … می شود