هتل شایگان

اقامت در هتل های لوکس کیش سفر شما را رویایی تر می کند! هتل شایگان کیش به عنوان یکی از برترین هتل های ۵ ستاره در کیش شناخته می شود که امکانات فوق العاده ای دارد. این هتل ۵ ستاره توانسته نظر مسافران کیش را به سمت خود جذب کند.

هتل شایگان در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید. وسعت زمین این هتل ۱۵۰۰۰ منرمربع است که نشان دهنده وسیع بودن هتل شایگان است. موقعیت مکانی این هتل باعث شده تا به عنوان یکی از برترین هتل های کیش محسوب شود.

شما از هتل شایگان دسترسی فوق العاده خوبی به بازارهای مختلف دارید. مرکز خرید پانیذ، بازار پردیس ۱ و ۲ و همچنین هایپرمارکت و بسیاری از مراکز خرید دیگر در نزدیکی این هتل قرار دارند و کار خرید از این مراکز به سادگی هرچه تمام تر انجام پذیر است.

تور کیش هتل شایگانعلاوه بر نزدیکی به مراکز خرید،هتل شایگان فاصله کوتاهی تا دریا و ساحل دارد. اسکله تفریحی کیش در کوتاه ترین فاصله ممکن قراردارد و امکانات تفریحی بسیار زیادی در نزدیکی مهمانان این هتل قرار دارد.

تمامی ویژگی های موقعیتی بیان شده را در کنار پرسنل و مهمانداران فوق العاده عالی و همچنین اتاق های شیک با امکانات کامل بگذارید تا به هرچه بهتر بودن این هتل پی ببرید.

رستوران و کافی شاپ هتل شایگان نیز فوق العاده است. غذای با کیفیت طبخ شده توسط بهترین سرآشپزهای این مجموعه و همچنین دکوراسیون فوق العاده عالی، توانسته مهمانان هتل شایگان را مجذوب خود کند.