هتل سیمرغ

یکی از هتل های تازه تاسیس مشهد که در رده هتل های ۳ستاره جای گرفته، هتل سیمرغ است. این هتل فاصله نزدیکی تا حرم داشته و تنها ۱۰ دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد. اتاق های این هتل بر اساس معماری مدرن ساخته شده و کیفیت خدمات این هتل نیز مناسب است. راحتی و آسایش در هتل سیمرغ حرف اول را می زند. کیفیت خدمات ارائه شده در هتل سیمرغ مشهد بسیار فراتر از یک هتل ۳ ستاره است و به همین علت است که بسیاری از افراد سیمرغ را برای اقامت در مشهد انتخاب می کنند.

پرسنل آموزش دیده هتل سیمرغ مشهد از بهترین مهمانداران مشهد به ضشمار می روند و کار خود را به خوبی بلدند! شما می توانید هر آنچه که نیاز دارید را با مهمانداران این هتل در میان گذاشته تا برای شما فراهم شود. همچنین خدمات مختلف ارائه شده در اتاق را می توانید از مهمانداران بخواهید. مطمئن باشید این مهمانداران با دیگر هتلها متفاوت هستند چرا که حرفه ای و اموزش دیده هستند.

اتاق های هتل سیمرغ نیز فوق العاده زیبا و حرفه ای است. خدمات ارائه شده در اتاق های مختلف سیمرغ مشهد مناسب و در خور این هتل است. اگر به موارد اضافه تری نیاز دارید می توانید آن را با مهمانداران در میان بگذارید تا در صورت امکان برای شما فراهم کنند.

هتل سیمرغ مشهد

مهمانان زیادی از شهرهای مختلف در قالب تورهای مسافرتی به این هتل وارد می شوند.بسیاری از انواع تورهای مسافرتی مثل تور مشهد از تهران، تور مشهد از اصفهان ، تور مشهد از تبریز و برخی دیگر از تورها ، هتل سیمرغ را با توجه به ویژگی های خاص خود د رپکیج های مسافرتی خود قرار می دهند.

رستوران هتل سیمرغ نیز ارائه دهنده غذاهای با کیفیت است و میهمانان مختلف از کیفیت غذای آن ابراز رضایت کرده اند. شما می توانید غذای خود را در اتاق میل کنید اما فضای رستوران این هتل هم خوب و مطبوع است. کمتر کسی است که فضای آرامش بخش و شیک رستوران این هتل را رها کرده و در اتاق های هرچند زیبای هتل سیمرغ غذای خود را صرف کند؛ اما این امکان نیز فراهم است.

کافی شاپ موجود در این هتل نیز بسیار حرفه ای و مرغوب است. تا کافه ها و میلک شیک های کافی شاپ سیمرغ را تست نکنید، مطمئن باشید به کیفیت آن پی نخواهید برد چرا که در سطح بسیار مناسب تری نسبت به دیگر کافی شاپ هتل ها قرار دارد.

فاصله کم این هتل با بازار رضا و بازار ۱۷شهریور از دیگر مزایای این هتل است. ناگفته نماند که سرویس رفت و برگشت به حرم مطهر نیز برقرار است و شما می توانید فاصله تا حرم را با سرویس های این هتل طی کنید. هرچند به نظر می رسد لذت بازار گردی در طول مسیر هتل تا حرم فوق العاده باشد.