هتل سیمرغ

هتل سیمرغ کیش یکی از هتل های ۳ ستاره درکیش است. این هتل امکانات فوق العاده ای دارد و به همین علت مورد توجه مهمانان جزیره کیش برای اقامت است. این هتل در مکانی فوق العاده عالی قرار گرفته است. نمای زیبا این هتل نیز ان را در بین دیگر هتل های کیش شاخص کرده است. به همیتن علت است که عموما این هتل در لیست هتل های تور کیش از تهران یا تور کیش از اصفهان قرار می گیرد. البته شهرهای دیگر نیز مشتریان پر و پا قرص این هتل زیبا و خاص هستند.

این هتل در بلندترین منطقه سیاحتی کیش واقع شده و نمایی به خلیج فارس زیبا دارد. همجواری با ساحل دریا از مهمترین ویژگی ها و نزدیکی به بازار پردیس کیش از شاخص های مهم گردشگران برای انتخاب هتل سیمرغ کیش است. نزدیکی به ساحل که خود از مهمترین پارامترهای انتخاب هتل در تور کیش به حساب می آید. اما نکته قابل توجه در مورد این هتل این است که شما در کنار دسترسی به ساحل زیبای خلیج فارس، با بازار پردیس نیز نزدیک هستید و این خود بر جذابیت هتل سیمرغ می افزاید.

هتل سیمرغ کیش در بین هتل های ۳ستاره کیش از امکانات خوبی برخوردار بوده و اهمیت به مهمانان هتل از اولویت های اصلی هتلداران آن به شمار می رود. پرسنل و مهمانداران هتل سیمرغ از بهترین های کیش هستند. تمامی این افراد آموزش دیده بوده و به همین علت است که قادرند خدمات فوق العاده ای را به مهمانان بدهند. شما می توانید هر آنچه که نیاز دارید را با مهمانداران این هتل درمیان بگذارید تا در صورت امکان در اختیارتان قرار گیرد.

امکانات رفاهی از قبیل مسیر دوچرخه سواری، ترانسفر استقبال فرودگاهی، ساحل اختصاصی، اینترنت رایگان در لابی و اتاقها ومینی بار در اتاق، از جمله امکاناتی است که در هتل سیمرغ کیش ارائه می شود. هرچند به نظر می رسد که امکانات ارائه شده آنقدرها هم خاص نیست اما تفاوت در کیفیت این خدمات است که هتل سیمرغ کیش را متمایز می کند.

شما برای صرف غذا نیازی برای بیرون رفتن از هتل ندارید. هتل سیمرغ رستوران فوق العاده مناسبی دارد کهش ما می توانید از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه عموما تور کیش از تهران یا تور کیش از اصفهان و یا تورهای دیگر کیش، بدون ناهار رزرو می شود، شما می توانید در مواقعی که در هتل هستید از غذای مرغوب رستوران این هتل استفاده کنید. رستوران هتل سیمرغ کیش با ارائه انواع غذاهای فرنگی و ایرانی آماده پذیرایی از مهمانان این هتل است.

همچنین کافی شاپ حرفه ای موجود می تواند لحظات خوبی را برای شما رقم بزند.