هتل سفیر

هتل سفیر قشم یکی از هتل های نوساز در قشم است. این هتل به عنوان یکی از برترین هتل ها در جزیره شناخته می شود. هتل سفیر قشم دسترسی خوبی به دریا و مراکز خرید دارد و به همین جهت است که مورد استقبال قرار می گیرد. در واقع مسافران تور قشم از تهران به خاطر دو چیز به قشم می آیند.

یکی خرید و دیگری لذت بردن از طبیعت! البته این مختص تهرانی ها نیست و مسافرانی که با تور قشم از اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد و … به این جزیره سفر می کنند هم علاقه مند به خرید و گشت زنی در جزیره هستند. هتل سفیر در جایی قرار گرفته است که شما هم می توانید راحت به خرید بپردازید و هم از زیبایی های جزیره بهره مند شوید.

تور قشم هتل سفیر

این هتل یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره در قشم است که کیفیت فوق العاده ای دارد. شما با اقامت در این هتل می توانید از امکانات فوق العاده این هتل بهره مند شوید. هتل سفیر قشم پرسنلی فوق العاده دارد که می توانند به شما در داشتن اقامتی راحت تر کمک کنند. ناگفته نماند که تمامی این پرسنل آموزش های حرفه ای هتلداری را گذرانده و برخی از آن ها دانشجوی این رشته بوده اند و بعد از فارق التحصیلی در هتل سفیر قشم مشغول به فعالیت شده اند.

کیفیت غذای رستوران هتل سفیر قشم نیز فوق العاده عالی است. شما می توانید بدون نیاز به غذاهای رستوران های بیرون از هتل می توانید از غذای این رستوران بهره مند شوید. با توجه به اینکه عموما در تور کیش ناهار و شام بر روی پکیج ها قرار داده نمی شود، شما مجبور به خروج از هتل برای خرید غذا یا صرف آن هستید؛ این در حالی است که با توجه به کیفیت غذای رستوران سفیر می توانید غذای خود را در همین جا صرف کنید.