هتل سارا

اکثر هتل های کیش ۳ ستاره هستند اما هتل سارا با دیگر هتل های این جزیره فرق دارد. این هتل یکی از هتل های فوق العاده در جزیره زیبای کیش است که خدمات متنوعی را به مهمانان خود ارائه می دهد. از مهمترین دلایلی که باعث شده تا این هتل جذاب و خاص شود این است که فاصله کمی تا دریا دارد. فاصله کم این هتل تا دریا باعث شده تا از جذاب ترین هتل های جزیره زیبای کیش هتل سارا باشد. البته نزدیکی این هتل به بازارهای مهم کیش نیز از دیگر دلایل محبوبیت آن بوده است. در حال حاضر هتل سارا در انواع پکیج های تور کیش از اصفهان و تور کیش از تهران و همچنین دیگر تورهای کیش قرار گرفته و افراد می توانند از این طریق مهمان هتل سارا شوند.

در دسترس بودن و قرار داشتن در کانون همیشه می تواند مطلوب و دل انگیز به نظر برسد؛ خصوصاً اگر هتلی ۳ و در قلب مراکز خرید و بازارهای جزیره زیبای کیش واقع شده باشد. هتل سارا کیش علاوه بر بهره مندی از این مزیت تا سواحل زیبای خلیج فارس فاصله چندانی ندارد. چنانکه چشم انداز دیدنی دریا از پنجره های این هتل مقابل دیدگان شماست. کیفیت اتاق ها و خدمات ارائه شده توسط هتل توانسته رضایت مشتریان را برآورده ساخته و هتل سارا را  به یکی از هتل های محبوب در جزیره زیبای کیش بدل ساخته است.

تور کیش هتل سارااین هتل که هنوز یک دهه از افتتاح آن نگذشته است توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کنند تا آنجا که بسیاری از افراد که یکبار مهمان این هتل بوده اند، اصرار دارند که در سفر دوباره خود به کیش حتما در همین هتل اقامت داشته باشند.

رستوران هتل سارا فوق العاده است. با توجه به اینکه عموما تور کیش از تهران یا تور کیش از اصفهان و مشهد و شیراز و … در خدمات خود ناهار و شام ندارند، شما مختار به انتخاب رستوران در جزیره هستید. اگر در هتل سارا بودید و نمی خواستید برای صرف ناهار به بیرون از هتل بروید، رستوران خود هتل سارا فوق العاده است و کیفیت عالی ای دارد. همچنین کافی شاپ ۲۴ ساعته هتل سارا، علاقه مندان زیادی در بین مسافران کیش دارد.

یکی دیگر از ویژگی های خاص هتل سارا این است که پرسنلی حرفه ای و متخصص دارد. شما می توانید به هر آنچه که نیاز دارید دسترسی داشته باشید و کافی است موضوع را با مهمانداران در میان بگذارید. دقت کنید درخواست های شما باید در چارچوب امکانات هتل و منطقی باشد.