هتل ریان قائم

هتل ریان قائم که با نام هتل قائم کیش معروف است، یک هتل ۳ ستاره با کیفیت در جزیره است. این هتل امکانات خوبی دارد و دسترسی به مکان های مختلف جزیره از طریق آن به سادگی قابل انجام است. در بین هتل های ۳ ستاره در کیش، این هتل یکی از هتل های خوب به حساب می آید. فاز ۱ و ۲ این هتل به بهره برداری رسیده اند و آمده پذیرایی از مهمانان تور کیش هستند.

هتل قائم در فاصله کوتاهی از دریا واقع شده است و دسترسی به دریا بسیار مناسب است. شما با رفتن به ساحل زیبای کیش که در نزدیکی هتل قائم قرار دارد، می توانید به سراغ تفریحات آبی موجود در اسکله و کلوپ های تفریحی بروید.

تور کیش هتل ریان قائمیکی از ویژگی های دیگری که باعث شده تا هتل قائم جزء برترین هتل های ۳ ستاره در کیش محسوب شود، این است که این هتل در نزدیکی بازار زیتون قرار دارد. افرادی که دوست دارند در تور کیش خود خرید را جزئی از برنامه های اصلی خود قرار دهند، این هتل و نزدیکی آن به بازار زیتون ویژگی مناسبی محسوب می شود. علاوه بر زیتون دسترسی به دیگر مراکز خرید کیش نیز از این هتل به سادگی امکان پذیر است.

رستوران هتل ریان قائم نیز بسیار عالی است. این هتل کیفیت غذای خوبی دارد و به همین علت شما می توانید علاوه بر صبحانه، ناهار و شام را نیز در رستوران هتل قائم صرف کنید.