هتل رضویه

یکی از مهم ترین علت های سفر مسافران به مشهد زیارت امام رضا (ع) و دیدن بارگاه ملکوتی آن حضرت است که مسافران در انتخاب هتل به نزدیکی آن به حرم توجه زیادی می کنند و قطعا هتلی انتخاب می شود که علاوه بر نزدیکی به حرم مقدس، خدمات ویژه و خوبی را نیز ارائه دهد.  هتل سه ستاره بزرگ رضویه به عنوان نزدیکترین هتل مجاور به حرم مطهر رضوی(ع) در سال ۱۳۷۵ توسط بنیان خیریه مرحوم حضرت ایت الله یثربی (ق.س) پایه گذاری گردید. هتل رضویه با بهره گیری از موقعیت استثنایی مکانی از یک سو مشرف به درب بازار رضا (ع) و از سوی دیگر مشرف به صحن باب الرضای حرم مطهر بر اساس استانداردهای روز صنعت هتلداری ایجاد گردید. موقعیت مکانی این هتل این امکان را برای مسافران فراهم کرده در ساعات مخلتف شبانه روز به راحتی دسترسی به حرم داشته باشند و در فاصله ی زمانی ۲ دقیقه ای خود را در حرم امام رضا ببینند.

دیگر اولیت های انتخاب هتل احترام به حقوق میهمانان، امنیت، آسایش و تامین امکانات رفاهی بوده که این هتل توانسته شرایط مورد نظر را خوبی تامین و رضایت خاطر میهمانان خود را در طول مدت اقامت آنان در شهر مقدس مشهد جلب نماید.

تور مشهد هتل رضویه

بنا و ساختمان هتل رضویه در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع و در سیزده طبقه و زیربنای بیش از ۹۰۰۰ متر مربع، دارای امکانات و تجهیزات مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد. همچنین با طراحی مجموعاً ۹۲ باب واحد اقامتی در تیپ های دو تحته، سه تخته، سویتهای فلت، سوئیتهای خواب دار، سویئهای رویال رضوی انتخاب را برای مسافران با سلیق های مختلف آان کرده است. اشراف به حرم ثامن الحجج (ع) از پنجره های اتاق های رو به حرم در طبقات مختلف، خاطره ای وصف نشدنی را در طول مدت اقامت برای میهمانان خود ایجاد نموده است.

وجود منوهای مختلف ایرانی، سنتی، دریایی در رستوران و کافی شاپ امتیازی دیگر برای انتخاب میهمانان این هتل است.

فراهم نمودن امکانات رفاهی شامل اینترنت پرسرعت رایگان، تاکسی سرویس، خدمات لاندری، پزشک، آرایشگاه مردانه، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن با بالاترین سطح کیفی خدمات، موجب آرامش و آسایش شما میهمانان و زائران مشهد الرضا مقیم در این هتل خواهد بود

خذمات روم سرویس هتل بزرگ رضویه بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به میهمانان عزیز با بهره گیری از کادری مجرب است. این خدمات متشکل از نظافت اتاق، سرو صبحانه، نهار و شام در محل اتاق مهمانان است. در هر ساعت از شبانه روز که مسافران مایل باشند می توانند با استفاده از شماره گیری داخلی از خدمات روم سرویس در محل اتاق خود بهره مند گردند. همچنین می توان به سایر خدمات هتل رضویه شامل: کارواش، ترانسفر فرودگاهی، صندوق امانات، گشت شهری، تلویزیون، سالن کنفرانس و خودپرداز نیز اشاره کرد.