هتل درویشی

هتل درویشی یک هتل با تمامی امکانات رفاهی و تفریحی است. در واقع شما با یک هتل مواجه نیستید بلکه با مجموعه ای از خدمات در قالب یک هتل سر و کار دارید. شاید به جرات بتوان گفت که در حال حاضر مجلل ترین و لوکس ترین هتل در ایران، هتل درویشی است.

این هتل از جمله هتل هایی است که شما باید برای رفتن به آن از تورها مسافرتی استفاده کنید. اگر مسافر تور مشهد از تهران یا تور مشهد از اصفهان یا هر تور دیگری به مقصد مشهد باشید، می توانید این هتل را به عنوان هتل مقصد انتخاب کنید. رزرو هتل به صورت غیر از پکیج های توری آنقدرها به صرفه نیست و در قالب تور می توان به صرفه تر در این هتل اقامت داشت.

اگر برای شما هزینه ای که در این هتل انجام می دهید آنقدرها مهم نباشد، قطعا با مشکل مواجه می شوید! مشکل از آنجا اغاز می شود که تنوع اتاق ها در هتل درویشی بسیار بالا است و به این سادگی ها نمی توان از بین این اتاق های لوکس و تمام عیار انتخاب کرد. سبک معماری اتاق ها با یکدیگر متفاوت است. برخی اتاق ها به صورت سنتی ایرانی دیزاین شده اند و برخی دیگر به سبک معماری های هندی ، چینی ، مصری و اروپایی چیدمان شده اند. این همه تفاوت در یک هتل فوق العاده و در نوع خود حداقل در ایران بی نظیر است.

تور مشهد هتل درویشی

این هتل دارای ۳ رستوران است که در یکی از آن ها به صورت تخصصی فست فود سرو می شود. شف های بین المللی مشغول در این رستوران ها همگی سرآشپزهای فوق العاده حرفه ای با گرید A هستند. کیفیت تمام غذاهای این رستوران ها فوق العاده است. اگر به فضای رمانتیک تری برای صرف غذا نیاز دارید، می توانید رستوران روف گاردن را امتحان کنید

هتل درویشی یک چایخانه سنتی و یک کافی شاپ مرکزی دارد. تمامی خدمات ارائه شده در این دو مکان فوق العاده است و شما می توانید قهوه های مخصوص یک باریستای حرفه ای را تجربه کنید. علاوه بر این ۲ کافی شاپ یکی در مرکز بیلیارد هتل درویشی و دیگری در مرکز اسپا این هتل موجود است که می توان از آن ها نیز استفاده کرد. محل سرو صبحانه نیز مجزا است و صبحانه های فوق العاده عالی و محیطی آرامش بخش و متناسب با یک صبح پر انرژی دارد.

شما حتی در هتل درویشی می توانید خرید خود را از بازارچه سوغات انجام دهید و نیازی به خروج از هتل نداشته باشید. استخر و سونا و جکوزی هتل درویشی نیز فوق العاده است و حتما ارزش امتحان کردن دارد.