هتل داریوش

یکی از هتل های بی نظیر در جزیره زیبای کیش، هتل داریوش این جزیره است. هتل داریوش که به سبک معماری دوران هخامنشی بنا شده است، گردشگران زیادی را عاشق خود کرده است. در سایت این هتل در معرفی آن آمده است: “در دنیا هتل های زیبا ، مدرن و بزرگ فراوانند؛ ویژگی یکتای هتل بزرگ داریوش به عنوان تنها هتل زیبا و بزرگ دنیاست که تمدّن و فرهنگ یک ملّت بزرگ و کهن را به رخ جهانیان می کشاند و یگانه نماد تاریخی کشورست که با معماری یکتای جهانی خود، شکوه سلطنت گسترده ، فرهنگ و تمدّن ایرانیان عزیز را هویدا نموده و دلیل قاطعی بر نام خلیج همیشه جاوید فارس است”. شاید تعریفی که سازندگان و مدیریت این هتل از آن کرده اند بیانگر تمام ویژگی های آن باشد.

هتل داریوش از بزرگترین هتل های جزیره کیش محسوب می شود. این هتل در زمینی به مساحت ۱۲۳ هزار مترمربع بنا نهاده شده است. از سال ۸۲ که این هتل به بهره برداری رسیده تا به امروز گردشگران زیادی از جمله مسافران ایرانی و همچنین توریست های خارجی به این هتل رفته و از اقامت در آن لذت برده اند.

تور کیش هتل داریوشاین هتل دارای ۱۸۴ اتاق ، کابانا ، سویت های یک و دو خوابه رو به دریا و باغ است. اتاق های رو به دریا و اتاق های رو به باغ این هتل فوق العاده هستند و اقامتی لذت بخش را برای شما و همراهانتان رقم خواهند زد.

برخی هتل داریوش کیش را هتل موزه می نامند. نامی در خور این هتل زیبا! چرا که شما با اقامت در این هتل به عمق تاریخ فرو خواهید رفت. فرقی نمی کند با تور کیش از تهران به این هتل آمده باشید یا تور کیش از اصفهان شما را به این هتل کشانیده باشد، مطمئنا از بودن در این هتل زیبا لذت خواهید برد.

استقبال در فرودگاه، صبحانه بوفه آزاد، غواصی اختصاصی، ماساژ تایلندی، استخر رو باز ویژه بانوان، استخر رو باز آقایان مشرف به خلیج فارس، اینترنت بی سیم ( وایرلس ) امکان استفـاده از زمین های تنیس و سالن بیلیارد، دریاچه زیبای اختصاصی، سالن آمفی تئاتر رو باز بر روی دریا و سر پوشیده سالن ورزش و نیز بازدید از پارک دلفین ها و باغ پرندگان از امکانات این هتل رویایی است. جمع تمامی این امکانات در یک هتل فوق العاده است و شما می توانید با اقامت در آن از تمامی این امکانات لذت ببرید.

همانطور که مشخص است پرسنل این هتل حرفه ای، حرفه ای هستند. تمامی مهمانداران و استقبال کنندگان آموزش های تخصصی دیده و از هر نظر آماده ارائه خدمات به مهمانان هتل داریوش خواهند بود.