هتل خلیج فارس

هتل خلیج فارس یکی از بهترین هتل های جزیره قشم است. این هتل از جمله هتل های ساحلی قشم به حساب می آید که بسیار پرطرفدار و ویژه به حساب می آید. ارتفاع هتل خلیج فارس همانند بسیاری دیگر از هتل های جزیره زیبای قشم آنقدرها بلند نیست. این هتل ۲ طبقه بیشتر ندارد ولی منظره زیبایی رو به دریا دارد.

هتل خلیج فارس در قسمت شمالی جزیره قشم واقع شده است. در هنگام شب شما می توانید روشنایی بندرعباس را از این جزیره نظاره گر باشید. امکانات فوق العاده موجود در این هتل باعث شده تا از برترین هتل های جزیره قشم به حساب بیاید. پینشهاد می کنیم سفر به جزیره قشم را با تور قشم از اصفهان یا تور قشم از تهران و یا شهر های دیگر تجربه کنید و در پکیج تور این هتل را انتخاب کنید. اقامت در هتل خلیج فارس فوق العاده است و می تواند حس خوبی از یک اقامت رویایی را در جزیره زیبای قشم به شما منتقل کند.

تور قشم هتل خلیج فارس

این هتل به دلیل داشتن ساحل اختصاصی خود از شهرت بالایی برخوردار است. امکانات موجود در این ساحل اختصاصی باعث می شود تا شما اقامتی به مراتب جذاب تر را در قشم به دست آورید. لذت بردن از زیبایی های خلیج همیشه فارس در هتلی زیبا و خاص می تواند برای شما جذاب باشد. وقتی درون لابی هتل نشسته اید و می توانید دریای زیبای روبروی خود را نظاره گر باشید مطمئنا اقامتی دلچسب در پیش روی شماست. در این هتل شما می توانید از اتاق های رو به دریا استفاده کنید تا لذت اقامت را دوچندان نمایید. البته عموما در جزیره قشم انتخاب اتاق در اختیار مسافر قرار نمی گیرد.

پرسنل این هتل همگی اموزش دیده هستند و شما می توانید هر آنچه که در هتل به آن نیاز دارید را از این افراد جویا شوید. همچنین رستوران هتل خلیج فارس قشم کیفیت مناسبی داشته و می تواند گزینه خوبی برای صرف ناهار و شام در جزیره قشم باشد.