هتل جواد

یکی از بهترین هتل های ۴ ستاره مشهد هتل جواد است. این هتل به عنوان نزدیک ترین هتل ۴ستاره به حرم مطهر امام رضا شناخته می شود. هتل جواد آنقدرها قدمت ندارد و در سال ۱۳۸۹ افتتاح شده است و به همین علت همه چیز در آن با کیفیت و درجه ۱ است. لذت اقامت در کنار بارگاه علی بن موسی الرضا آن هم در چنین هتل لوکس و با کیفیتی می تواند خاطره انگیز باشد.

هتل جواد ۸ طبقه است و ۱۰۵ واحد اقامتی را در دل خود جای داده است. واحد های اقامتی که دارای بهترین امکانات اقامتی برای مسافران خود هستند. همچنین دکوراسیون داخلی اتاق های این هتل چشم نواز و دلپذیر است.  سشوار، شامپو، صابون، دمپایی و بسیاری از وسایل دیگر در اتاق های هتل جواد قرار گرفته اند. علاوه بر این وای فای رایگان هتل جواد نیز از جمله امکاناتی است که مسافران از ان ابراز رضایت کرده اند.

تور مشهد هتل جواد

رستوران این هتل کیفیت غذای فوق العاده مناسبی داشته و فضای رستوران نیز فوق العاده عالی است. شما می توانید در یک محیط خوب و شیک در جوار بارگاه رضوی یک غذای با کیفیت و خوب را صرف کنید. همچنین کافی شاپ موجود در این هتل فوق العاده است و بسیاری از افراد از بیرون هتل برای رفتن به کافی شاپ هتل جواد به داخل هتل می آیند.

پرسنل حرفه ای هتل جواد نیز از مهمترین ویژگی های این هتل است. مهمانداران این هتل اموزش های لازم را فراگرفته اند و آماده خدمت رسانی به زائران حضرت رضا علیه السلام هستند.