هتل جام جم

هتل جام جم کیش با بیش از ۴۰ سال تجربه در صنعت هتلداری، یکی از هتل های ۳ستاره با سابقه در شهر کیش به شمار می رود. هتل جام جم دارای ۵۲ اتاق بوده و رستوران و کافی شاپ از جمله امکانات آن به شمار می رود. رستوران با کیفیت بالای این مجموعه باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین هتل های ۳ ستاره در قشم شناخته شود.

این مجتمع اقامتی به دلیل موقعیت مکانی مناسب و نزدیکی به اسکله تفریحی مورد استقبال میهمانان قرار گرفته است. زیبایی و تمیزی از مهمترین ویژگی های این هتل است که در بین هتل های ۳ ستاره فوق العاده عالی است.  پرسنل خوش برخورد هتل جام جم کیش همواره در ارائه خدمات با کیفیت به میهمانان عزیز اهتمام می ورزند. در واقع این مهمانداران خوش مشرب هتل جام جم هستند که باعث شده اند این هتل در طول این سال ها مشتریان خود را نگه داشته و بر مهمانان خود بیافزاید.

تور کیش هتل جام جماتاق های شیک و خدمات خوب هتل جام جم باعث شده که در بین هتل های ۳ ستاره از پرطرفدارترین هتل های موجود در کیش به شمار برود. این اتاق ها انواع امکانات مختلفی که برای مهمانان هتل آسایش و راحتی را فراهم کند، ایجاد کرده اند. مطمئن باشید در این هتل می توانید اقامتی دلچسب را داشته باشید و از جزیره زیبای کیش بهره مند شوید.