هتل تعطیلات

یکی از هتل های زیبای کیش که دسترسی مناسب و کیفیت خدمات عالی را به صورت همزمان در اختیار میهمانان خود قرار می دهد، هتل تعطیلات کیش است. این هتل ۳ ستاره با امکانات ویژه خود توانسته نظر گردشگران را به خود جلب نماید و پرسنل حرفه ای آن سفری به یاد ماندنی را برای میهمانان رقم می زنند.

هتل تعطیلات کیش در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و در نیمه دهه ۷۰ بنا شده و با معماری زیبا و محیط سرسبز خود، همواره مورد توجه گردشگران واقع شده است. محوطه سازی زیبا و گلکاری حرفه ای این هتل باعث جذابیت بیشتر آن شده است. امکانات مناسب این هتل ، آن را در تراز بهترین هتل های ۳ ستاره کیش قرار داده است.

در اقامت کیش دو نکته بسیار مهم است. یکی نزدیکی به ساحل و دیگری نزدیکی به مراکز خرید. یکی از مهمترین ویژگی ها حین انتخاب هتل در جزیره کیش ، دسترسی هتل ها به ساحل و بازارهای مهم کیش است. هتل تعطیلات فاصله کوتاهی تا ساحل و همچنین بازار بزرگ پردیس۲ داشته و از این جهت هتلی ویژه به حساب می آید. شما علاوه بر لذت بردن از جاذبه های طبیعی که عموما در تور کیش از اصفهان یا تور کیش از تهران مورد توجه قرار می گیرد، می توانید دسترسی سریع تری به بازارهای بزرگی چون پردیس داشته باشید.

هتل تعطیلات تور کیش

رستوران هتل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در محیطی بسیار زیبا و با امکان سرو غذا در سوئیت‌ها آماده پذیرایی از میهمانان گرامی است. ناگفته نماند که استفاده از غذاهای خوشمزه و خوش رنگ و بوی این هتل می تواند شما را از خرید غذا از مکان های دیگر بی نیاز کند. مطمئن باشید کیفیت غذای این هتل شما را مجذوب خود خواهد کرد.

همچنین کافی‌ شاپ هتل در محوطه ای رو باز و فضای سبز زیبا از میهمانان پذیرایی می کند. کیفیت قهوه در این کافی شاپ بسیار خوب و مناسب است. هرچند هات چاکلت و شیک های آن نیز می تواند گزینه های خوبی برای امتحان کردن باشد.

پرسنل هتل تعطیلات کیش از آزموده ترین مهمانداران در جزیره کیش به حساب می آیند. تمامی اصول مهمانداری را به خوبی فراگرفته اند و برخورد مناسبی با مهمانان هتل دارند. به هر آنچه که نیاز دارید را با مهمانداران هتل در میان بگذارید تا در اختیارتان قرار دهند.

نا گفته نماند که قیمت این هتل نسبت به کیفیت و خدمات ارائه شده در آن فوق العاده عالی است و به همین علت است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.