هتل الماس 2

از جمله هتل های نوساز و بسیار لوکس شهر مشهد مقدس هتل ۵ ستاره الماس ۲ است و در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرده و برای مسافران امام رضا مکانی مناسب را به وجود آورده است. هتل الماس ۲ دومین هتل از مجموعه هتل های گروه الماس است. هتل الماس ۲ در بین هتل ها ی مشهد و حتی ایران و همچنین در صنعت هتل داری جایگاه شناخته شده و نام معروفی دارد. این هتل ۲۶ طبقه جزو بلندترین هتل های ایران است و علاوه بر نزدیکی به حرم امام رضا(ع)، می تواند نظر هر مسافری را به خود جلب کند.  امکانات زیادی در این هتل لحاظ شده است.

اتاق های این هتل به سبک های ایران باستان، روسی، آفریقایی، صفوی، تایلندی، هندی، ترکی، رومی و عربی طراحی شده اند.  امکاناتی نظیر روف گاردن، سالن همایش، مجموعه ورزشی و تفریحی، رستوران گردان، مجموعه آبی مخصوص کودکان و بزرگسالان، مرکز خرید، سالن ماساژ و ترانسفر رایگان رفت و برگشت به فرودگاه و دیگر امکانات برای آسایش و رفاه مهمانان در هتل الماس ۲ در نظر گرفته شده است.

هتل الماس مشهد

نزدیکی و دسترسی هتل الماس ۲ به بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان از طریق خیابان امام رضا (ع)، که یکی از شاهراه های ورودی اصلی به حرم امام رضا (ع) می باشد، قرار گرفته و همین امر موجب شده مسافران به راحتی علاوه بر زیارت به خرید از مراکز خرید اطراف هتل بپردازند. بازارهای اصلی مشهد، بازار رضا و گوهرشاد در چندقدمی از هتل قرار گرفته‌اند.

کادر مجرب و کارکنان این مجموعه به دو زبان عربی و انگلیسی کاملا مسلط هستند.فاصله زمانی هتل الماس ۲ تا حرم امام رضا (ع) به صورت پیاده ۷ دقیقه و تا فرودگاه در فاصله ی ۷ کیلومتری قرار دارد. رستوران مجموعه هتل های الماس، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت عالی سرو می کند. رستوران های هتل الماس ۲ در طبقه -۱، ۱۷ و ۱۹ و همچنین رستوران گردان در طبقه ۲۱با ظرفیت ۱۵۰ نفر اماده ی پذیرایی با کیفیت و خدمات عالی هستند. در صورت استفاده از کافی شاپ هتل الماس ۲ می توانید به طبقه اول بروید.

هتل الماس ۲ جزو معدود  هتل هایی است که شرایط اقامت را برای تمام افراد و مخصوصا برای رفاه حال افراد معلول و آسیب دیده فراهم کرده است. د رکنار استراحت در هتل الماس ۲ می توانید ساعاتی را به استراحت و لذت بردن از مجموعه ورزشی تفریحی ای هتل بپردازید. مجموعه ورزشی و تفریحی از استخر، سونا خشک، سونا بخار، استخر كودكان و ماساژ تشکیل شده است.

تلفن تماس هتل الماس ۲

 ۰۵۱-۳۱۴۱۴

هتل الماس ۲ : مشهد، خیابان امام رضا(ع)، نبش امام رضا ۲۰