هتل آپارتمان بشری

یکی از هتل های فوق العاده عالی در مشهد را می توان هتل بشری دانست . هتل بشری نوعی از هتل اپارتمان است و به همین علت ستاره ای به آن تعلق نمی گیرد اما شما با ورود به آن متوجه خواهید شد که هتلی شیک، مدرن و بی نظیر است. هتل بشری فاصله بسیار کوتاهی تا حرم مطهر رضوی دارد. این هتل به یکی از زیباترین درب های ورودی به حرم امام رضا (ع) یعنی باب الجواد نزدیک است و شما می توانید از این درب وارد صحن جامع رضوی شوید.

هتل آپارتمان بشری یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد به حساب می آید که به نسبت قیمتی که دارد شرایط فوق العاده مناسبی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. این هتل یکی از هتل های نوساز به حساب می آید که مورد بازسازی و تجهیز نیز قرار گرفته است. هتل بشری از هتل هایی است که افراد زیادی برای رزرو آن با مشکل مواجه می شوند چرا که در تاریخ های خاص خیلی زودتر از موعد پر می شوند.

تور مشهد هتل آپارتمان بشری

اتاق های مختلف این هتل آپارتمان دارای امکانات مختلف و دکوراسیون مختلف هستند و شما بر اساس نوع نیاز خود و تعداد افرادی که قرار است در اتاق مستقر شوند باید اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید. بد نیست بدانید که اتاق VIP این هتل آپارتمان دارای سونای اختصاصی است. البته در انتخا نوع اتاق حتما به قیمت ها نیز نگاهی بیاندازید!

مهمانداران این هتل همگی آموزش دیده اند تا بهترین رفتار و خدمات را در اختیار اقامت کنندگان هتل بشری قرار دهند. تمامی این افراد آموزش دیده قادرند به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهند اما در صورت بروز مشکل نیز شما می توانید با مدیریت هتل بشری صحبت کنید. مدیریت هتل بشری تمام تلاش خود را برای رفاه حال مهمانان به کار بسته است تا در محیطی مناسب در کنار بارگاه رضوی اقامت داشته باشند.

این هتل دارای دو رستوران و یک کافی شاپ است که کیفیت فوق العاده مناسبی را ارائه می دهند. غذای سرو شده در هتل بشری توسط شف های بین المللی و متخصصی تهیه می شود و خاص و خوشمزه هستند. ساعت کاری رستوران ها و کافی شاپ این هتل به صورت زیر است:

  • رستوران شیشه ای واقع در طبقه نهم با ظرفیت ۴۵۰ نفر (صبحانه ۷:۳۰ الی ۹:۳۰ ، شام ۲۰:۰۰ الی ۲۲:۰۰)
  • رستوران مروارید واقع در طبقه ۱- با ظرفیت ۴۵۰ نفر (نهار ۱۳:۰۰ الی ۱۵:۰۰)
  • کافی شاپ هتل واقع در طبقه همکف با ظرفیت ۴۰ نفر (۷:۳۰ الی ۲۳:۰۰)