هتل آرامش

اگر بخواهیم یکی از بهترین هتل های سه ستاره کیش را ذکر کنیم هتل آرامش در لیست بهترین هتل های سه ستاره جزیره زیبای کیش است. هتل آرامش با داشتن بیش از ۶۰ واحد اقامتی به صورت دو تخته دبل، دو تخته توئین، سه تخته و چهار تخته آماده خدمت رسانی به مسافران است. این هتل در سال ۱۳۹۰ افتتاح شده و خدمات بسیار مناسبی از جمله گشت شهری، ترانسفر، تخفیفات جهت استفاده از تفریحات آبی، و کلیه امکانات و خدمات رفاهی را فراهم گردیده است. فاصله زمانی این هتل تا مرکز شهر و دسترسی به بازارهای خرید حدود ۳ دقیقه و تا فرودگاه ۱۵ دقیقه است. دسترسی و نزدیکی به بازارهای خرید از جمله مرکز خرید زیتون، هایپر مارکت و بازار پانیذ از نکات قابل توجه برای انتخاب این هتل در تورکیش از اصفهان و تور کیش از تهران و یا سایر تورها و همچنین مسافرانی که بدون استفاده از تور به کیش سفر می کنند.
تور کیش هتل آرامش
نوساز بودن، دسترسی راحت به دریا و فضای سبز زیبا، دسترسی راحت به مراکز تجاری و دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل، پارک ساحلی و پلاژ مرجان، فرودگاه از ویژگی هایی بوده که این هتل را به نسبت سایر هتل های هم رده خود متمایز می کند.
هتل آرامش ضمن داشتن پرسنل مجرب دارای امکانات و خدماتی ازجمله: رستوران با محیطی شیک و دل‌نشین و طبخ انواع غذاهای لذیذ، اینترنت، صندوق امانات، پارکینگ، خدمات خانه‌داری، فضای سبزی زیبا و … است.