تور کیش از تبریز
17
اردیبهشت
1397

۳ سفر مختلف بین کیش و تبریز

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 283 0
۳ سفر مختلف بین کیش و تبریز
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

از یک طرف کیش، و از طرف دیگر شهر تاریخی تبریز، دو سوی شمال غربی و جنوبی کشور و هر دو به عنوان نواحی نزدیک به مرز های ایران به حساب می آیند. شهر تبریز در طول سال ها و قرون متمادی محل تحولات تاریخی فراوان بوده و به دلیل داشتن اهالی و شهروندانی اصیل، به خوبی با محیطی که قابلیت های گردشگری زیادی دارد آشنا می باشند. از همین رو، انواع رشته های گردشگری در میان تبریزی های جوان و مسن جایگاه خاصی پیدا کرده است. تور کیش از تبریز ، یکی از برنامه های خاص و بسیار جذاب برای استفاده این گردشگران آذری از مواهب و زیبایی های نگین خلیج فارس است. شاید با شنیدن نام تور کیش از تبریز ، اولین موضوعی که به ذهن می رسد، فاصله زیاد دو شهر مذکور از یکدیگر است.

امروزه به لطف برخورداری از وسایل حمل و نقل و همچنین امکانات فراوان رفت و آمد مسافر، تور کیش از تبریز توانسته است شرایط و امکانات خوب و فضای آسوده ای برای مسافران خود مهیا کند. برای آن گروه از شهروندان تبریزی که محدودیت زمانی نداشته و می توانند دو یا سه روز در طول مسیر تا رسیدن به مقصد سپری کنند، تور زمینی کیش از تبریز یا تور کیش از تبریز با قطار، مشخص کننده برنامه مسافرت است. به ویژه گروه های دوستانه یا خانوادگی که قصد سفر دسته جمعی به خطه جنوبی کشور را دارند، تور ریلی کیش از تبریز باعث می شود در کنار یکدیگر ساعات خوش مسیر سفر را گذرانده و همچنین در طول شب بخوبی استراحت داشته باشند.

تور کیش از تبریز

از طرف دیگر، تور کیش از تبریز به عنوان یک برنامه رفت و برگشت به دو منطقه با اقلیم و آب و هوایی کاملا متفاوت است. اهالی شهر تبریز در منطقه ای سرد و سرسبز به سر می برند و ضمن سفر به کیش، با آب و هوای گرمسیری و دریایی مواجه می گردند. به همین دلیل در فصل بهار و پاییز و زمستان، سپری کردن چند روز تعطیل در سواحل یا دشت های کویری جزیره کیش، می تواند خاطرات و احساس بسیار خوبی به همراه داشته باشد.

علاوه بر تنوع اقلیم و آب و هوای این دو خطه، برای گردشگران تبریزی که به شکم گردی و رستوران گردی علاقه دارند، جزیره کیش یک سوژه استثنایی به شمار می رود. تفاوت رژیم غذایی میان ساکنین استان آذربایجان با ماهیگیران و ساکنین همجوار دریای جنوب و خلیج فارس، این امکان را به مشتری تور کیش از تبریز می دهد که تجربه ای بسیار خاص از طعم های کاملا متفاوت را پشت سر بگذارد.

با کمی بررسی و جستجو در مورد سفره خانه ها و غذاهای سنتی جزیره کیش، حتی می توانید برنامه غذایی خود در طول روز های تور کیش از تبریز را به خوبی و با جزئیات کامل تنظیم کنید. این کار، بهترین روش برای استفاده درست از زمان سفر بدون سرگردانی و پرس و جو های بیهوده است. امروزه بسیاری از گردشگران پس از هر برنامه سفر، گزارش و برداشت خود از مقصد را با دیگران به اشتراک می گذارند. مطالعه سفر نامه های گردشگران قبلی به خصوص شهروندان تبریزی که تور کیش را پشت سر گذاشته اند، نقش خوبی در هماهنگی و تعیین فعالیت ها حین مسافرت بازی می کند.

رستوران های سنتی و غذاهای محلی جزیره کیش همیشه مورد توجه مسافران اصفهانی که تور کیش از اصفهان را همراهی می کنند قرار دارد از ماهی برشته گرفته تا پلو میگو و هواری. غذا های محلی جزیره کیش هر سلیقه ای را راضی می کند و اگر به غذا های دریایی علاقه مند هستید، زمانی که با تور کیش از اصفهان پا در این جزیره می گذارید، می توانید به سراغ رستوران های سنتی رفته و انواع غذا های دریایی از ماهی و میگو گرفته تا خرچنگ و انواع صدف را امتحان کنید.

همه غذاهای دریایی طعمی مشابه به هم را دارند و بسیار پر خاصیت اند. بنابراین اگر در امتحان هر کدام از آن ها دچار تردید شدید، سخت در اشتباهید چرا که خود را از چشیدن طعم بی نظیر این غذاهای دریایی لذیذ محروم ساخته اید.

علاوه بر مسیر های زمینی و ریلی، بخش قابل توجهی از برنامه های تور کیش از تبریز را سفر های هوایی تشکیل میدهد. تور هوایی کیش، برای مسافرانی که قصد دارند زمان کوتاه تری را در طول مسیر سپری کنند، از اهمیت بالایی برخوردار است. میزان استقبال از این روش در میان هم وطنان آذری زبان، به خوبی گویای رونق تور هوایی کیش از تبریز می باشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید