تور مشهد
12
مهر
1397

۳ ستاره طلایی برای اقامت در مشهد

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 281 0

۳ستاره های مشهد

هر ساله میلیون ها نفر از شهر ها و کشور های مختلف به شهر مشهد سفر می کنند که تقریبا تمام آن ها با انگیزه زیارت یا گردشگری مذهبی، به این سفر می پردازند. به همین دلیل لازم است تا امکانات گردشگری و زمین های مناسب برای رفاه و آسایش زائران و مسافران فراهم شود.

هتل خانه سبز

هتل خانه سبز مشهددر شهر مشهد هتل ها و اقامت گاه های زیادی پراکنده شده که عموما در مناطق اطراف حرم قرار دارند. اگر به دنبال شرایط اقامتی نسبتا مجلل و مرفه با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می شود هتل های سه ستاره مشهد را بررسی کنید. یکی از شناخته شده ترین هتل های سه ستاره، هتل خانه سبز مشهد است که سادگی و رفاه آن می تواند شما را به یاد سریال قدیمی خانه سبز بیاندازد.
هتل خانه سبز در میدان توحید واقع شده و بخش قابل توجهی از آن را سوئیت های آپارتمانی با ظرفیت های مختلف تشکیل می دهد. نکته جالب توجه در مورد هتل سه ستاره خانه سبز این است که گواهی نامه های مختلفی در مورد کیفیت غذایی، مدیریت، سلامت شغلی و رضایتمندی مشتری دریافت کرده و به همین دلیل، توانسته جایگاه منحصر به فردی به خود اختصاص کند.
با توجه به این که یکی از مهم ترین معیار های مسافران و مشتریان یک هتل، فاصله از هتل و دسترسی به نقاط دیدنی و بازار های مشهد است، هتل خانه سبز از این بابت یک انتخاب عالی به شمار می رود. اگر جزو گردشگرانی هستید که مایلید بخشی از زمان خود را به بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی مشهد اختصاص دهید، آسودگی اقامت در این هتل و برخورداری از اینترنت پر سرعت باعث می شود تا بتوانید به خوبی برای ایده های خود برنامه ریزی کنید.
به منظور زیارت مسافران سرویس رفت و برگشت رایگان بین هتل و حرم به صورت شبانه روزی در نظر گرفته شده است. فاصله هتل سبز تا حرم کمتر از ده دقیقه است. همچنین اگر قصد خرید سوغات دارید، از خانه سبز تا بازار امام رضا مسافت زیادی نخواهید داشت.

هتل خانه سبز مشهد
نکته مهم دیگر در مورد این هتل، داشتن اتاق یک تخته برای مسافرانی است که به صورت انفرادی به مشهد می روند. همچنین اتاق ها با ظرفیت بیشتر به علاوه سوییت های آپارتمانی برای گروه های پر جمعیت تر در نظر گرفته شده است. علاوه بر رستوران و کافه تریا خانه سبز که برای صرف وعده ها و میان وعده ها آماده ارائه سرویس هستند، می توانید از خشکشویی، پارکینگ، صندوق امانات و خدمات سرویس روزانه اتاق استفاده کنید.

هتل آپارتمان رسالت مشهد

هتل رسالت مشهدتعداد زیادی هتل در شهر مشهد قرار دارند که با وجود رتبه بندی و قیمت های متنوع، انتخاب های متعددی پیش روی مسافران و زائران قرار می دهد. هتل رسالت مشهد یکی از همین اقامت گاه های شناخته شده از نوع سه ستاره است. مزیت هتل های سه ستاره این است که از سطح رفاه و امکانات قابل قبول و نسبتا مجلل برخوردار هستند، ضمن این که قیمت آن ها در مقایسه با بسیاری از هتل های دیگر کمتر و مقرون به صرفه تر است.
برای این که محلی را به عنوان اقامت گاه خود در مشهد برگزینید، مواردی از جمله فاصله و نحوه دسترسی تا حرم، بازار های قدیمی و جدید و همچنین سایر مراکز دیدنی آن شهر برای شما مهم است. هتل رسالت مشهد در خیابان هشتم امام رضا (ع) واقع شده و ویژگی های مد نظر شما را تامین کرده است. رفت و برگشت بین هتل آپارتمان سه ستاره رسالت تا حرم مطهر و بازار امام رضا (ع) با خودرو کمتر از پنج دقیقه زمان نیاز دارد. به همین ترتیب می توانید اقامتی آسوده در کنار حرم داشته باشید و به سایر برنامه های سفر خود از جمله بازار گردی و خرید سوغات نیز بپردازید.

هتل رسالت مشهد
یکی از خصوصیات منحصر به فرد هتل رسالت، شرایطی است که برای رفاه حال توانخواهان و جانبازان در نظر گرفته و باعث شده تا رفت و آمد و اسکان راحت تری برای این افراد امکان پذیر باشد. مسیر های رفت و آمد به قسمت های مختلف و همچنین سرویس های بهداشتی فرنگی، از جمله همین شرایط است.
اتاق های هتل اپارتمان رسالت، با ظرفیت های مختلف از دو تا سه تخته و همچنین آپارتمان برای خانواده ها و گروه های با جمعیت بیشتر، آماده ارائه سرویس هستند. مشتریان این هتل می توانند وعده های اصلی غذایی و میان وعده های روزانه را در رستوران و کافه تریا بگذرانند. علاوه بر این، امکاناتی از قبیل پارکینگ و خشکشویی در اختیار ایشان خواهد بود.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید