دیدنی های کشور مالزی
25
اردیبهشت
1397

۳ جاذبه توریستی منحصر به فرد مالزی

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 348 0

مسافر تور مالزی از اصفهان، پیش از سفر با یک نام آشنا مواجه خواهند شد، و آن هم کوالالامپور، پایتخت کشور مالزی است. در واقع اهالی شهر اصفهان از دیر باز با نام کوالالامپور که بر یکی از خیابان های مرکز شهر اصفهان گذاشته شده، آشنا هستند. اما اگر به دنبال این باشید که دلیل نامگذاری خیابان به اسم پایتخت کشور مالزی چیست، بهتر است به سوابق قرار داد خواهر خواندگی میان این دو شهر مراجعه کنید. تور مالزی از اصفهان به عنوان یک برنامه میان دو شهر خواهر خوانده اصفهان و کوالالامپور، از جذابیت ها و سرگرمی ها و همچنین تجربه های متنوع و مختلفی برخوردار خواهد بود.

تور مالزی از اصفهان

مسافران تور مالزی از اصفهان را چند گروه متفاوت تشکیل داده و برای هر گروه نیز شیوه ها و روش های سفر در قالب تور های خارج از کشور و یا تور آسیای جنوب شرقی در نظر گرفته شده است. علاوه بر تور لوکس مالزی، این روش ها عبارتند از تور ارزان مالزی، تور اقساطی مالزی از اصفهان و یا تور لحظه آخری مالزی از اصفهان. در میان این گزینه ها، برنامه هایی مانند تور مالزی لحظه آخری، ممکن است تا حدودی بیشتر از سایر پیشنهادات مورد توجه و استقبال شهروندان و گردشگران اصفهانی قرار بگیرد.

همان طور که اشاره شد، شهر کوالالامپور پایتخت یکی از پیشرفته ترین و توسعه یافته ترین کشور های آسیایی، یعنی مالزی می باشد. اگر در قالب تور مالزی از اصفهان به این شهر سفر می کنید، از اولین جاذبه های دیدنی که توجه شما را به خود معطوف خواهد کرد، برج های دوقلو هستند. برج های دو قلوی مالزی جزو بلند ترین برج های جهان بوده و چشم انداز شهر و مناطق اطراف از تراس بالایی این برج ها، تبدیل به یک سوژه برای مسافران و گردشگرانی شده است که از سراسر دنیا رهسپار کوالالامپور می گردند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  جاذبه های گردشگری مالزی

جاذبه های گردشگری مالزی

تور مالزی از اصفهان علاوه بر این که فرصت سفر به سرزمین های گرمسیری و دریایی آسیای جنوب شرقی با سواحل و جنگل های زیبا و استوایی را فراهم می کند، باعث می شود تا از نزدیک در جریان چگونگی رشد و تحول و جهش اقتصادی یک کشور و جامعه قرار بگیرید. جالب است بدانید که مالزی پنجاه سال پیش با آنچه هم اکنون به عنوان کشور مالزی می بینیم، تفاوت عمده دارد. در میان گشت و گذار ها و بازدید های تور مالزی از اصفهان، به این نکته نیز توجه داشته باشید که چطور با برنامه ریزی دقیق و عزم تصمیم گیرندگان و مردم یک کشور، مالزی از وضعیت خود تا اواسط قرن بیستم به جایگاه امروزی رسید. مروری بر تاریخ و تغییرات این کشور به ویژه در حوزه گردشگری، در موزه های کوالالامپور و سایر شهر ها امکان پذیر است.

علاوه بر شهر کوالالامپور، جاذبه های گردشگری بسیار متنوع و متفاوت دیگری نیز در این کشور پراکنده شده است. از سواحل جزایر پانگکور لوت گرفته تا جزایر پرهنتیان، که بخش کوچکی از چندین جزیره این کشور می باشند، شما را به تماشای زیبایی ها و سیر و سیاحت در مناطق طبیعی و منحصر به فرد مالزی دعوت می نمایند. با توجه به شمار زیاد جاذبه های طبیعی و تاریخی کشور مالزی، پیشنهاد می شود قبل از ثبت نام در تور مالزی از اصفهان، در مورد این دیدنی ها و محل آن ها و همچنین الزامات و ملاحظات بازدید، اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و با کارشناس و مسئول آژانس مربوط هماهنگی به عمل آورید. قیمت تور مالزی مانند سایر تور های داخلی یا خارجی، به موارد گوناگونی بستگی دارد. از جمله مهم ترین موارد تاثیر گذار می توان به قیمت بلیط تور مالزی و قیمت اقامت و هتل اشاره نمود.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  جاذبه های گردشگری مالزی
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید