تور لحظه آخری قشم
26
اسفند
1396

گردش در قشم با قیمت بی نظیر!

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 376 0
گردش در قشم با قیمت بی نظیر!
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

جزیره قشم وسیع ترین خشکی در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس می باشد. این جزیره به اندازه ای وسیع و گسترده است که دهها شهر و روستای کوچک و بزرگ را در خود جای داده و هر ساله نیز صدها هزار گردشگر علاقه مند را پذیرایی می کند. از میان انواع تور های مسافرتی به مقصد قشم، از جمله تور قشم از تهران، تور قشم از اصفهان و موارد مشابه، تور لحظه آخری قشم از استقبال زیادی برخوردار است. طرفداران تور لحظه آخری قشم چند دلیل قانع کننده و شنیدنی برای استقبال زیاد از این نوع سفر دارند.

اولین دلیل، به سوژه گردشگری و ویژگی های مقصد بستگی دارد. همان طور که اشاره شد، جزیره قشم وسیع ترین جزیره ایران و خاورمیانه است. در نتیجه انواع رشته ها و روش های گوناگون گردشگری در این جزیره قابل پیاده سازی و تجربه هستند. اگر به طبیعت گردی علاقه زیادی دارید و از گشت و گذار در میان جاذبه های طبیعت با کوله بار سبک و کفش های مخصوص لذت می برید، به هیچ عنوان تور لحظه آخری قشم را از دست ندهید. چرا که فرصت سیاحت در محیط زیست و میان ارزش ها و مواهب خدادادی این جزیره بی نظیر، هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

تور لحظه آخری قشماز طرف دیگر، افرادی که می توانند وسایل خود را در یک کوله پشتی جا سازی کنند و یاد گرفته اند که فقط لوازم و اسباب ضروری را به همراه بردارند، زمان چندان زیادی برای آماده کردن این اسباب نیاز نخواهند داشت. در نتیجه با آگاهی از زمان برگزاری تور لحظه آخری قشم و موعد پرواز هواپیما یا حرکت قطار، به خوبی قادر خواهند بود بار سفر را بسته و خود را برای چند روز قشم گردی مهیا سازند.

حسن و مزیت دیگری که تور لحظه آخری قشم به همراه دارد، قیمت کم آن است. این سفر به نسبت سایر سفرهایی که به مسافران پیشنهاد می شود، هزینه های کمتر و قیمت مقرون به صرفه تری دارد. نباید فراموش کنیم که خدمات و امکانات عرضه شده به مسافر تور لحطه اخری با خدمات ارائه شده به سایر مسافران که به عنوان تور عادی ثبت نام کرده اند، تفاوتی نخواهد کرد.  این یک ذهنیت اشتباه است که گاهی مخاطبان آژانس را برای شرکت در تورهای لحظه آخری داخلی و خارجی از جمله تور لحظه آخری قشم و تور لحظه آخری دبی و سایر موارد مشابه، به تردید می اندازد.

همزمان با سفر شما به جزیره قشم، دهها هزار مسافر دیگر نیز از اقصی نقاط کشور ایران و حتی برخی کشورهای خارجی به این جزیره شگفت انگیز رهسپار شده اند. در نتیجه با تدبیر برخی از مسئولین و سیاست گذاری ها و تصمیمات ایشان، زمینه های خوبی فراهم شده تا پذیرایی از مسافران و فراهم کردن مقدمات و زیر ساخت های گردشگری مناسب و آسوده برای ایشان، به خوبی انجام گرفته باشد.

فصل سفر به قشم برای کلیه علاقه مندان و مشتریان تور لحظه آخری قشم، نیمه دوم سال یعنی پاییز و زمستان خواهد بود. بااین حال به مناسبت های مختلف از جمله حراج های فصلی و یا جشنواره های خرید و گردشگری و طبیعت گردی و … که در جزیره برگزار می شوند، سایر ایام سال نیز عده ای مسافر قشم هستند.

مراسم و آداب و رسوم اهالی قشم مشابه مراسم و آداب اهالی در سایر جزایر و استان های جنوبی کشور و همجوار دریای عمان و خلیجح فارس است. چرا که شرایط اقلیمی برای این عده از هم وطنان تقریبا یکسان بوده و این همسویی بر اساس اقلیم منطقه، باعث شده تا وجوه مشترکی میان سبک زندگی و معیشت ان ها پدیدار شود. ضمن این که همه ی این مردم با دریا و آب و هوای گرمسیری و گیاهان و نعماتی که حاصل این خطه است، به خوبی سازگاری پیدا کرده اند.

تور لحظه آخری قشمجزیره قشم را می توان مجموعه بی نظیر و شگفت انگیزی از انواع سوژه های گردشگری و بوم گردی تور قشم از تهران به حساب آورد. این جزیره در فاصله نسبتا کمی از سواحل استان هرمزگان و شهر بندر عباس قرار دارد. فاصله نسبتا کم و دسترسی نسبتا آسان به این جزیره، باعث شده تا سفر به آن جا نیز سابقه طولانی داشته باشد و سکونت انسان در قشم نیز به روزگاران کهن باز گردد.

در واقع تور لحظه آخری قشم از هر یک از شهرهای ایران، شما را به جزیره ای پر از ناشناخته های تاریخی و مملو از دیدنی های منحصر به فرد خواهد برد. شاید بهتر باشد به دلیل خاص بودن تور کیش، و تعداد بالای جاذبه های دیدنی و تجربه های گوناگون در این جزیره، قبل از حرکت حتما اطلاعات و آگاهی لازم را کسب کرده باشید. هماهنگی با کارشناس و مدیر آژانس در اینگونه مواقع کمک بزرگی به تعامل و پیشگیری از مشکلات احتمالی حین سفر خواهد کرد. تور لحظه اخری قشم را به ویژه در زمستان، نباید نادیده گرفت.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید