تور ارزان هتل ترنج
۱۳
فروردین
۱۳۹۷

کیش گردی با تور کیش هتل ترنج

ارسال شده توسط: admin/ 240 0
کیش گردی با تور کیش هتل ترنج
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

گشت و گذار در جزیره کیش را باید جزو تفریحات و سرگرمی های خیلی خاص دانست. انواع امکانات و شرایط رفاعی و تفریحی در این جزیره زیبا، به منظور داشتن لحظاتی خوش برای مسافران و گردشگران پدید آمده است. یکی از انواع برنامه هایی که می تواند تضمین کننده سیاحت و تجربه ای بی نظیر در کیش باشد، برنامه ای است که ضمن همراه شدن با تور ارزان هتل ترنج را برای اقامت برگزیده است.

شاید در نگاه اول این طور به نظر بیاید که ضمن سفر با تور ارزان هتل ترنج نمی تواند اقامت گاه ارزان قیمتی باشد. در صورتی که از این بابت کمی احساس تناقض می کنید، بد نیست در نظر داشته باشید که هزینه ها و برنامه ریزی مالی برای سفر تنها معطوف به موضوع کرایه هتل نیست. در ابتدا بد نیست با هتل ترنج و امکانات و خدمات آن بیشتر آشنا شوید. در واقع هتل ترنج یکی از معروف ترین هتل های لوکس ایران به ویژه در استان های جنوبی است. این هتل با دارا بودن اتاق های ساحلی و همچنین اتاق های روی آّب، فضای بسیار خاص و منحصر به فردی برای پذیرایی از مشتریان ایجاد کرده است.  

تور ارزان هتل ترنج

بخشی از هتل که یکی از فاز های آن را شامل می شود، در یکی از سواحل جزیره کیش برپا شده است. این بخش برای مسافرانی است که تمایل دارند در ویلا های ساحلی اقامت داشته باشند. بخش دیگر یا بهتر است بگوییم فاز دیگر هتل ترنج، شامل اتاق هایی است که روی آب تاسیس شده اند. اگر تصاویر هوایی این هتل و اتاق های روی آب آن را مشاهده نمایید، چیدمان قرار گرفتن آن ها طرح ترنج را تداعی می کند، که جزو طرح های پایه در نقش و نگار های ایرانی است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور لحظه آخر مشهد از اصفهان

مسافران تور کیش هتل ترنج سفری به یاد ماندنی را تجربه می کنند. زیبایی و رفاه این مکان در حدی است که حتی برخی از همراهان تور ارزان هتل ترنج را حتی برای یک شب اقامت خود بر می گزینند. همان گونه که اشاره کردیم، اقامت در هتل ترنج کیش صرفا مخصوص مسافرانی نیست که با تور های لوکس و مجلل به این جزیره سفر می کنند. هر چند بیشترین تعداد مشتریان هتل ترنج را همین افرادی تشکیل می دهند که با تورهای گران قیمت خود را به کیش می رسانند، اما باز هم امکان اقامت در هتل ترنج با تور ارزان وجود دارد. به عنوان مثال، اگر سایر بخش ها و هزینه های سفر به کیش را کاهش دهید، می توانید یک تا دو شب نیز در این هتل بی نظیر اسکان داشته باشید. معمولا هزینه های سفر شامل بلیط رفت و برگشت، خرید و هزینه های جانبی می باشد. به این ترتیب، حتی گروه های طبیعت گردی و بوم گردی که معمولا با کوله بار نسبتا سبک و روش های کم خرج به سفر می پردازند، قادر خواهند بود بخشی در یکی از شب های برنامه تور ارزان هتل ترنج را نیز تجربه کرده باشند.

معمولا گروه ها و افراد علاقه مند به طبیعت گردی و یا بوم گردی، سعی می کنند قیمت تمام شده سفر هایشان تا جای ممکن کمتر از سایر گردشگران باشد. چرا که دیگران معمولا سالی یک یا دو بار به مسافرت می روند و نرخ بلیط و اقامت اگر هم کمی بالا باشد از پرداخت آن خودداری نخواهند کرد. این در حالی است که طبیعت گرد ها و بوم گرد ها، به طور میانگین هر ماه سفری به یکی از مناطق طبیعی و تاریخی درون مرزی یا برون مرزی دارند. اگر قرار باشد تمامی این سفر ها با هزینه های سنگین انجام شوند، بدون شک مسافر پس از مدتی دچار مشکل خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از تور لحظه آخری جا نمانید

تور ارزان هتل ترنج
جزیره کیش به نگین خلیج فارس معروف است. بخشی از زیبا ترین و جذاب ترین سواحل مرجانی مناطق حاشیه خلیج فارس در این جزیره قرار دارند. سازندگان هتل ترنج با بهره گیری از همین زیبایی و قابلیت طبیعی کیش، اتاق های چوبی هتل ترنج را تا چندین متر داخل دریا تاسیس کرده اند. به همین دلیل شب مانی در این اتاق ها تجربه ای خاص به شمار می رود.

با کمی برنامه ریزی و کسب تجربه از دیگر افرادی که توانسته اند حین تور ارزان هتل ترنج را نیز تجربه کنند، می توانید سفری بسیار بیاد ماندنی و خاطره انگیز داشته باشید. جالب اینجاست که برخی از گروه ها برای داشتن تنوع حین سفر، علاوه بر شب مانی در دل طبیعت با امکانات ناچیز، بخشی از سفر خود را به اقامت در هتل ترنج اختصاص می دهند. با این حساب علاوه بر این که قیمت تمام شده سفر را کاهش داده اند، از شرایط متفاوتی در طول تفریح نیز برخوردار شده اند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید