تور لحظه آخری کیش
۱۲
فروردین
۱۳۹۷

کیش در وقت اضافه، تور لحظه آخری کیش

ارسال شده توسط: admin/ 191 0
کیش در وقت اضافه، تور لحظه آخری کیش
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تور کیش یکی از بهترین و در دسترس ترین گزینه های سفر است. برای گردشگران حرفه ای و کسانی که هر سال در انواع رشته های گردشگری به کیش یا قشم یا سایر جزایر و نواحی جنوبی ایران سفر می کنند، تور کیش یک پیشنهاد غیر قابل چشم پوشی است. از طرف دیگر، برای افرادی که هر از گاهی قصد تنوع آب و هوا و تجربه تفریح متفاوت دارند نیز پیشنهاد سفر با تور به کیش می تواند گزینه ای عالی محسوب شود. انواع تور کیش از شهر های مختلف ایران برگزار می شود و در قالب های مختلفی مانند تور کیش از تهران و تور کیش از اصفهان و … مسافران را از مبدا به مقصد خود می رساند. شرایط عمومی منطقه کیش و همچنین وجود زیر ساخت ها و امکانات ویژه گردشگر پذیری این جزیره زیبا، باعث شده تا تبدیل به قطب گردشگری معروفی در جنوب کشور ایران شود. به دنبال این مقدمات و عنوان، هر ساله گاهی تا بیش از یک میلیون نفر جزیره کیش را به عنوان مقصد مسافرت خود بر می گزینند.

یکی از روش های بسیار خاص و جالبی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه اهالی حوزه گردشگری قرار گرفته است، تور های لحظه آخری می باشد. سفر با تور به جزایر جنوبی ایران نیز از این روال مستثنی نبوده و انواع تور لحظه آخری کیش و یا قشم و … به این پهنه های خشک شگفت انگیز در میان آب های نیلگون خلیج همیشگی فارس در جریان هستند. تور لحظه آخری کیش جزو شیوه های نوین سفر های درون مرزی است که تا چند سال گذشته چندان علنی نمی شد و به دلیل کمبود امکانات اطلاع رسانی و شبکه های مجازی، کسی از وجود آن اطلاع زیادی نداشت. امروزه به لطف وسایل ارتباط جمعی مدرن، آژانس ها و دفاتر سیاحتی به راحتی می توانند این قبیل آگهی ها مانند تور لحظه آخری کیش را به اطلاع همه مخاطبان خود برسانند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  چه زمانی به کیش سفر کنیم؟

تور لحظه آخری کیش

در نگاه اول، به نظر می رسد منظور از تور لحظه آخری کیش این است که برنامه ریزی و اجرای آن به صورت ناگهانی انجام می گیرد، اما واقعیت امر این طور نیست. تورهای لحظه آخری به معنای طور معمول و در حالت اصولی، همان تور های عادی هستند که چند ساعت مانده به اجرا و به دنبال نرسیدن به ظرفیت کامل، با نام لحظه آخری عرضه می شوند. این تور ها یک معامله برد-برد میان برگزار کننده که همان دفاتر و موسسات سیاحتی و یا زیارتی هستند و مشتری یا گردشگران به حساب می آید. مخاطب تور لحظه آخری کیش و یا سایر تور های لحظه آخری تنها چند ساعت و حد اکثر یک روز برای جمع آوری وسایل سفر فرصت در اختیار دارد. در عوض، نرخ تور لحظه آخری کمتر است و از مسافران لحظه آخری، هزینه کمتری برای شرکت در تور گرفته می شود. نباید فراموش کنیم که امکانات و خدماتی که به مسافران لحظه آخری ارائه می شود همان خدمات و امکانات سایر مسافران است. به همین دلیل نباید تصور کنیم که برای مسافران لحظه آخری نسبت به سایر مسافران کمبودی در نظر گرفته می شود.

به دنبال استقبال فراوان از تورهای کیش، تور لحظه آخری کیش نیز مشتریان و طرفداران فراوان خود را دارد. سفر به این جزیره برای آن هایی که اهل سیاحت و تفریح هستند، چندان دشوار نیست و مهیا شدن برای سفر کیش هم کار سختی برای این گروه از گردشگران محسوب نمی گردد. این افراد تقریبا برای هر سفر در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند اسباب لازم را جمع آوری کرده و کوله و چمدان خود را ببندند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات تور کیش از تهران

بسیاری از گردشگران حرفه ای و مشتریان قدیمی تورهای کیش از جمله تور کیش از تهران، همیشه برای راهی شدن به این قبیل سفر ها آماده اند. به بیان واضح تر، چمدان این افراد بیشتر اوقات آماده است و به محض این که میان آگهی های مربوط به سفرهای سیاحتی و تور های مختلف، آگهی تور لحظه آخری منتشر شد، می توانند به سرعت رزرو و ثبت نام را انجام دهند.

تور لحظه آخری کیش

یکی از نکاتی که برای این دسته از سفر ها باید مورد توجه قرار بگیرد، کسب اطلاع در مورد شرایط سفر، وسایل حمل و نقل برای جابجایی مسافر و همچنین ویژگی های محل اقامت هستند. این اطلاعات در نگاه اول برای تور های معمول و رایجی مثل تور کیش، بنظر موضوع قابل اعتنایی نمی آید. متاسفانه برخی از مسافران زمانی متوجه تاثیر هماهنگی قبلی بر کیفیت سفر می شوند که خدای ناکرده با مشکلی پیش بینی نشده در مورد خدمات تور مواجه گردند و دیگر امکان رفع آن توسط راهنما یا مسئول برگزاری سفر نباشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید