کشور مالزی
24
اردیبهشت
1397

کشور مالزی موضوع گردشگری این روزها

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 358 0

اگر به دنبال آگهی های مربوط به تور مالزی از تهران بگردیم، که بسیاری از آن ها نیز تحت عنوان تور تهران به مالزی ارائه می شوند، می توانیم شمار زیادی از آژانس ها و دفاتر سیاحتی پیشگام در این حوزه را بیابیم. بسیاری از آژانس های مسافرتی سطح شهر تهران اقدام به برگزاری تور مالزی از تهران می کنند. به همین سبب، میزان ثبت نام و استقبال از تور مالزی به مراتب بیشتر شده و نشان دهنده تمایل هم وطنان و علاقه مندان به حوزه گردشگری برای تجربه سفر های برون مرزی به مقصد های دور تر است.

مالزی

تا چند سال پیش، شناخت چندانی نسبت به کشور های آسیای غربی از جمله مالزی و سنگاپور و تایلند و … وجود نداشت. از یک طرف با گسترش و توسعه صنعت گردشگری در این کشور ها، و از طرف دیگر با تصمیمات و رویکرد مسئولین آن ها در جهت تامین بسیاری از زیر ساخت های پیشرفت، این کشور ها توانستند به کشور هایی شناخته شده و محبوب نزد گردشگران و جهان گردان تبدیل شوند. تور مالزی از تهران نمونه ای از آثار تغییر و توجه ویژه به موضوع گردشگری در سرزمین های آسیایی است و نشان می دهد تغییر رویه تا چه اندازه می تواند حتی برای جذب مسافر از جایی دور، نتایج خوب و مثبت به همراه داشته باشد. به دنبال استقبال و ثبت نام تعداد قابل توجهی از هم وطنان پایتخت نشین یا شهروندان شهر های هم جوار در تور مالزی از تهران، رشته ها  شاخه های گوناگونی مرتبط با این سفر تدارک دیده شده و اجرا می گردد. از جمله این روش ها می توان به تور لحظه آخری مالزی، تور ارزان مالزی، تور مالزی اقساطی و حتی تور لوکس مالزی اشاره نمود.

قیمت تور مالزی از تهران، شبیه سایر تور های سیاحتی داخلی و خارجی و البته با کمی تفاوت محاسبه می گردد. این قیمت به دو عامل اساسی بستگی دارد که وجه مشترک تمامی تور های سیاحتی و حتی مذهبی هستند. یکی از این موارد، نرخ بلیط تور و دیگری، قیمت هتل و اقامت گاه می باشند که بیشترین تاثیر را بر روی محاسبه و تعیین قیمت تور خواهند داشت. سفر به مالزی از ایران به شکل تور هوایی مالزی و یا با نام تور مالزی با هواپیما انجام می گردد و از این بابت، هزینه بلیط بالا خواهد بود. به علاوه این که شهر کوالالامپور و شهر هایی مانند کوالا و لنکاوی در کشور مالزی، به عنوان قطب های گردشگری محسوب شده و هتل ها و اقامت گاه های زیادی برای هر نوع سلیقه  با سطح کیفی خدمات و امکانات متنوع، در اختیار مشتریان قرار می گیرد. با لحاظ کردن تمامی این مسائل، به نظر می رسد می بایست قبل از ثبت نام و شرکت در تور مالزی از تهران، به خوبی با مسئول و کارشناس آژانس و یا راهنمای تور هماهنگی لازم را انجام داده تا در حین سفر کمتر با مشکل و یا سر در گمی مواجه باشید.

شهر کوالالامپور

تور لوکس مالزی به نسبت سایر تور ها از قیمت بالاتری برخوردار است، در عوض شرایط رفاهی و رتبه پرواز و در عین حال خدمات و امکانات محل اقامت مسافر، بسیار بهتر و مطلوب تر با درجه رفاهی بالاتری نسبت به سایر تور ها خواهد بود. بر عکس تور لوکس مالزی، برخی از مسافران تمایل به انجام سفر با هزینه های کمتر دارند. برای این گروه از گردشگران یکی از بهترین پیشنهادات، شرکت در تور مالزی از تهران لحظه آخری خواهد بود. به این ترتیب اگر بتوانید به سرعت و در فاصله چند ساعت برای سفر آماده شوید، قادر خواهید بود با پرداخت مبلغ کمتر به عنوان قیمت تور مالزی، از خدمات و امکانات مشابه تور عادی مالزی بهره مند گردید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید