تور کیش از اصفهان
17
خرداد
1397

هیجان سفر به کیش را با این تفریحات چند برابر کنید

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 232 0
هیجان سفر به کیش را با این تفریحات چند برابر کنید
به این مطلب امتیاز دهید

جزیره کیش از جمله مقاصد پرطرفدار در کشورمان است؛ مرواریدی در میان خلیج همیشه فارس که شما را به دنیایی پر از فرصت های خوشگذرانی دعوت می کند. این جزیره آرام بهترین مقصد برای مسافران تور کیش از اصفهان است که می خواهند با یک تیر چند نشان بزنند و چند روزی را به دور از هیاهو و روزمرگی های شهری به آرامش برسند. در کیش می توانید در سواحل آرام از تابش آفتاب و قدم زدن بر روی شن های نرم و گرم لذت ببرید و به تماشای آبی بیکران خلیج فارس بنشینید. اگر اهل خرید باشید می توانید از میان چندین مرکز خرید بزرگ و مدرن این جزیره یکی را برگزینید، و کالاهای رنگارنگی را در کیفیت و قیمت های متنوع بخرید. جاذبه هایی مانند کشتی یونایی و شهر زیرزمینی کاریز نیز از دیگر گزینه های تان هستند که می توانید با بازدید از آنها گشتی کوتاه در تاریخ داشته باشید.

 

هر کدام از گزینه هایی که گفتیم، جذابیت خود را دارند؛ اما هنوز هم فرصت هایی ناب برای خوشگذرانی در کیش دارید. هیجان انگیزترین و بهترین بخش سفر شما با تور کیش از اصفهان به این مروارید خلیج فارس، تفریحات آبی هستند؛ اگر هوس کرده اید که به دنیای آبزیان خلیج فارس قدم بگذارید یا گشتی سرشار از آدرنالین بر این پهنه آبی داشته باشید، کیش گزینه جذابی برای شما خواهد بود.

  • غواصی

بهترین انتخاب برای گردشگران تور کیش از اصفهان تجربه لذت بخش تماشای ماهیان رنگارنگ خلیج فارس است. جذابیت های کف اقیانوس از جمله عواملی است که همه افراد شرکت کننده تور کیش از اصفهان را ترقیب به تجربه آن می کند.

تور لحظه آخری کیش از اصفهان

  • جت اسکی

تجربه ورزشی هیجان انگیز با سرعت بالا روی آب با جت اسکی امکان پذیر است. تور لحظه آخری کیش از اصفهان این شرایط را برای تجربه این ورزش هیجان انگیزبرای مسافرانش فراهم آورده است.

  • اسکی روی آب

یکی دیگر از ورزش هایی که روی آب انجام می شود و هیجان بالایی دارد، اسکی روی آب است. گردشگران تور کیش از اصفهان لحظه آخری برای انجام این ورزش باید اسکی مخصوصی را به پا کنند تا با  سرعتی حدود ۳۰ کیلومتر روی سطح آب کشیده شوند.

تور کیش از اصفهان لحظه آخری

  • اسکی روی آب با قایق

اسکی با قایق به این گونه است که اسکی شما به یک قایق موتور متصل می شود و شما را  روی سطح آب می کشد.

  • کِیبل اسکی

برای انجام این ورزش آبی شما کابلی را که به نوک برج دریایی متصل است می گیرید و با حرکت قلاب متصل به کابل بین دو برج، به حرکت در می آیید. از پاراگلایدر نیز برای این نوع اسکی روی آب استفاده می کنند. این مرکز تفریحی در کنار اسکله تفریحی بزرگ کیش و پلاژ آقایان واقع شده است که تجربه ای متفاوت را برای گردشگران تور کیش از اصفهان رقم خواهد زد.

  • شناور آکواریوم

شناور آکوایوم شما را با دنیای زیر آب آشنا خواهد کرد. با این شناور تا عمق سه متری آب می روید و شاهد حرکات آبزیان رنگارنگ دریای خلیج فارس خواهید بود.

تور ارزان کیش از اصفهان

  • چتر پاراسل

برای تجربه توامان آرامش و هیجان، تفریحی به نام چترپاراسل را انتخاب کنید. چتر پاراسل نوعی چتربازی بر فراز دریاست. در این تفریح گردشگر تور ارزان کیش از اصفهان سوار بر چتری می شود که به یک قایق متصل شده است. این قایق شما را با سرعت می کشد تا ارتفاع بگیرید. شما در آسمان قرار می گیرید و اوج هیجان و آرامش را بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس تجربه می کنید. البته همه چیز به این یکنواختی هم نیست؛ اگر از مسئولان این وسیله بخواهید شما را پایین نیز می آورند تا قسمت هایی از بدن تان در آب فرو رود و لذت متفاوتی را  در این سفراحساس کرده و بهترین تور کیش ازاصفهان را تجربه خواهید کرد.

  • فلای بورد

فلای برد یکی دیگر از وسایل تفریحی ورزشی آبی است که فرد را در ارتفاعات بالا تر از سطح دریا به پرواز در می آورد. این وسیله با شیلنگ ۱۸ متری به جت اسکی متصل می شود تا این وسیله نیروی محرکه لازم را به نازل هایی منتقل کند که در زیر تخته فلای بورد قرار گرفته اند. کاربر می تواند این نیروی جلوبرنده را برای خلق مانورهای متفاوت تحت کنترل در آورد. فلای بورد یکی از هیجان انگیز ترین تجربه های شما در طول سفرتان  با تور کیش از اصفهان خواهد بود.

تور کیش از اصفهان ارزان

  • کایت بوردینگ

تلفیقی از اسکی روی آب و پاراگلایدینگ را با این وسیله تجربه خواهید کرد.

در این ورزش از نیروی کشش کایت برای اسکی روی سطح آب بهره می برند و معمولا برای آن دسته از گردشگران تور کیش از اصفهان مناسب است که از قبل آمادگی جسمانی کافی و تجربه فعالیت های مشابه با این وسیله را داشته باشند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید