هتل های قشم

هتل بهشت قشم در سال 1383 افتتح شده و در سال 1395 آخرین بازسازی را انجام داده است. هتل بهشت در تمیزی و مرتب بودن اتاق ها و هتل ها در بین مسافران شناخته شده است. همچنین کادر این هتل بسیار مجرب بوده و تمام خدمات و امکانات لازم را برای مسافران فراهم می کنند.
گروه هتل های کیمیا هتل های مختلفی در جزیره زیبای قشم دارد. یکی از مهمترین این هتل ها، هتل کیمیا 3 است.
اگر به دنبال یک هتل با قیمت مناسب و در مرکز شهر قشم می گردید، هتل لاچین یکی از انتخاب های شما می تواند باشد. این هتل با وجود تک ستاره بودن، کلیه خدمات رفاهی و مناسبی را به مسافران ارائه می دهد.
در سال 1396 هتل رویال قشم با سه ستاره به بهره برداری رسید. این هتل نوساز با ساختمانی ۳ طبقه و مجموع ۳۵ فضای اقامتی در قالب اتاق و سوئیت میزبانی شایسته برای مسافران جزیره قشم است.
یکی از هتل های سه ستاره در قشم که به نسبت دیگر هتل ها قیمت پایین تری را به خود اختصاص داده است. این هتل در کنار مجتمع های تجاری مهمی مثل سیتی سنتر قشم قرار گرفته و به همین جهت مخاطبان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. 
هتل آزادی قشم، از جمله هتل‌های 2 ستاره شهر قشم است که با 25 باب واحد اقامتی و امکانات مطلوب به خدمت‌رسانی به میهمانان جزیره قشم می‌پردازد.
هتل خلیج فارس یکی از بهترین هتل های جزیره قشم است. این هتل از جمله هتل های ساحلی قشم به حساب می آید که بسیار پرطرفدار و ویژه به حساب می آید. ارتفاع هتل خلیج فارس همانند بسیاری دیگر از هتل های جزیره زیبای قشم آنقدرها بلند نیست. این هتل 2 طبقه بیشتر ندارد ولی منظره زیبایی رو به دریا دارد.
هتل سفیر قشم یکی از هتل های نوساز در قشم است. این هتل به عنوان یکی از برترین هتل ها در جزیره شناخته می شود. هتل سفیر قشم دسترسی خوبی به دریا و مراکز خرید دارد و به همین جهت است که مورد استقبال قرار می گیرد. در واقع مسافران تور قشم از تهران به خاطر دو چیز به قشم می آیند.
برخی از هتل ها در قشم هستند که به عنوان یک هتل تمام عیار می توان بر روی آن ها حساب کرد. هتل مارینا 1 و هتل مارینا 2 از جمله این هتل ها هستند و از این نظر می توان هتل مارینا یا مجموعه هتل مارینا 1 و 2 را از بهترین مجموعه هتل های موجود در قشم دانست.
هتل پرشين گلف هتل سه ستاره در منطقه ی درگهان شهر درگهان واقع شده است .جزیره قشم به عنوان بزرگ ترین جزیره ایران زمین دارای مناطق بکر بسیار زیبا و جالبی است، در کنار این مناطق طبیعی گردشگری زیبا، مراکز خرید متنوع و متعددی وجود دارد که هر مسافری قطعا بدون گشت و گذار و بدون مشاهده از این مراکز خرید نمی گذرد.
هتل ارم قشم هتلی 4 ستاره ️در جزیره زیبای قشم است. این هتل دارای کلیه امکانات رفاهی از جمله سالن ورزشی و خدمات روزانه خانه داری است.