تور قشم از تهران
15
دی
1396

نکات قابل توجه در گزینش هتل در تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 698 0

جزیره ی قشم آن چنان وسیع و واجد شرایط و قابلیت های متنوع است، که می تواند سالانه حداقل صدها هزار مسافر علاقمند از سراسر کشور را برای گذراندن اوقاتی خوش در قالب برنامه های سیاحتی، طبیعت گردی، بوم گردی، رستوران گردی، بازارگردی و … پذیرا باشد.
شاید در نگاه برخی از افراد، این جزیره به جز دشت های وسیع و سواحل زیبا و چند بازار شناخته شده، جاذبه ی دیگری برای گردش و صرف اوقات فراغت نداشته باشد. اما در این حالت باید توجه داشته باشیم که برای هر یک از اقشار جامعه، یک یا دو حوزه ی مشخص گردشگری بیشتر حائز اهمیت و توجه است. این حوزه ها بر اساس توضیحات قبلی، می توانند در میان زمان های برنامه ی تور قشم از تهران و یا هر یک از بسته های پیشنهادی مسافرتی گنجانده شوند.
این برنامه ها، در قالب تورهای قشم، توسط برنامه ریزان و کارشناسان آژانس برگزار کننده ی تور، تنظیم و اعلام می گردند. از این بابت، توجه به سابقه و اعتبار برگزار کننده و تجربه ی کارمندان آن در ارائه ی برنامه های متنوع و جذاب باید به خوبی مورد توجه مشتری باشد. همچنین آغوش باز برگزار کنندگان برای پذیرفتن انتقادات و پیشنهادات و رفع کاستی ها و بهبود کیفیت خدمات، جزو لا ینفک در تصمیم گیری و انتخاب تور و آژانس است.

تور قشم از تهران
بخشی از گردشگران که در قالب گروه های بوم گردی، طبیعت گردی و کمپینگ، قشم را به عنوان مقصد سفر برگزیده اند، ممکن است مانند سایر مخاطبین تور قشم از تهران، نیازی به اقامت در هتل و یا مسافرخانه نداشته باشند و صرفا برای رفت و برگشت در زمان مشخص، در این تور ثبت نام کنند.
از طرف دیگر، برخی نیز برای برخورداری از بهترین شرایط اسکان موقت، با هدف اقامت در یک هتل مناسب با امکانات و خدمات مطلوب در تور قشم از تهران ثبت نام می کنند. به همین دلیل برای این گروه از اشخاص، اطلاع در مورد معیارها و ملاک های انتخاب هتل مناسب، در اولویت است.
باید توجه داشت که پیش از همراهی با هر تور مسافرتی به مقصد هر یک از شهرها و مناطق، کسب آگاهی و جمع بندی اطلاعات، بخش مهمی از آمادگی عزیمت به سفر را تشکیل می دهد. به عبارت بهتر، گفتگو با کارشناسان آژانس برگزار کننده می تواند علاوه بر روشن و مشخص کردن جوانب مختلف سفر و خدمات تور، جمع بندی بهتری در مورد منش و میزان پاسخگویی برگزار کننده در اختیار مسافر قرار دهد.
به منظور بررسی بهتر وضعیت هتل هایی که برای اقامت مسافر در نظر گرفته شده است، توجه به چند موضوع مشخص ضروری خواهد بود. این نکات قابل توجه در گزینش هتل برای اقامت در هر قطب گردشگری مفید بوده و برای گردشگران مجرب همواره به عنوان ملاک سنجش کیفیت و سطح هتل در بررسی گزینه های اقامت، لحاظ می گردد.
یکی از مهم ترین این موضوعات، امکان اقامت آسان و شرایط مناسب برای افراد دارای شرایط ویژه جسمی است؛ به خصوص برای توان خواهان گرامی و یا اشخاصی که دچار بیماری های حرکتی موقت و دائمی هستند. این مورد باید توسط مدیران هتل در طراحی مسیرها و آماده سازی خدمات، مورد توجه ویژه باشد. همچنین مجهز بودن هتل به امکانات نگهداری کودکان، مانند اتاق بازی، مهد کودک موقت و روزانه یکی دیگر از مواردی است که برای خانواده هایی که خردسالان و نونهالان خود را به همراه دارند، مهم است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
امکانات و شرایط ویژه نگهداری و اسکان سالمندان نیز جزو همین ملاک ها می باشد. حتی برخی از هتل ها، خدمه و پرستارانی به منظور نگهداری از نوزادان، کودکان و میهمانان کهنسال را تحت استخدام دارند تا در مواقع لازم، بتوانند با کیفیت مطلوب تری پذیرای گردشگران باشند.
کافی نت و اینترنت پرسرعت و همچنین امکانات کامپیوتری لازم برای تسهیل امور مورد نیاز برخی از میهمانان نیز باید در کنار سایر خدمات هتل قرار گیرد.
از جمله دیگر موضوعات، وجود اتاق جلسات و کنفرانس، در محوطه ی هتل است؛ ضمن اینکه فضاها و محوطه های بازی، سرگرمی و ورزش برای استفاده ی علاقمندان هم می تواند به بهتر شدن سطح کیفی خدمات هتل کمک کند.
برخی از این تفریحات، شامل بازی های رایانه ای هستند که نیازمند فضای مخصوص به خود می باشند. بعضی از هتل ها نیز امکانات و تجهیزات ورزشی خاص و جذابی مانند اتاق ایروبیک، گلف، ورزش های آبی و … در اختیار مسافران قرار می دهند.
به خصوص برای مشتریان تور قشم از تهران، ورزش ها و محوطه های ساحلی هتل هایی که در جوار دریا قرار دارند، مانند زمین والیبال ساحلی، از اهمیت بالایی برخوردار است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید