تور کیش از تهران
۱۵
دی
۱۳۹۶

معیارهای انتخاب هتل در تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 347 0
معیارهای انتخاب هتل در تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

با افزایش روزافزون تعداد شهروندان تهرانی که قصد سفر به جزیره ی کیش را دارند، از طرفی امکانات و خدمات این جزیره برای پذیرایی بهتر از ایشان روز به روز در حال افزایش و گسترده تر شدن است. از سوی دیگر، علاوه بر زیرساخت ها و زمینه های جذب گردشگر کیش، آژانس ها و شرکت های برگزاری تور نیز سعی می کنند در فضایی رقابتی، امکانات و خدمات بهتری را در اختیار مشتری های خود قرار دهند. این دو عامل به طور همزمان در طول حدود بیست سال اخیر سبب شده تا رونق برگزاری تور کیش از تهران روز به روز افزایش یابد، و از طرف دیگر درآمدزایی خوبی برای منطقه ی کیش فراهم گردد.
همچنین می توان گفت که تبدیل جزیره به قطب نمونه ی گردشگری و منطقه ی آزاد تجاری، از جمله سیاست های کلان ملی و محلی توسط مسئولین ذی ربط به منظور بهبود وضعیت جزیره و فرهنگ عمومی در حوزه ی گردشگری کیش است.

تور کیش از تهران
با این اوصاف، به نظر می رسد طی همین سال ها، تعداد قابل توجهی از هموطنان تهرانی توانسته اند بخشی از تعطیلات و فرصت های آزاد خود را به استفاده از برنامه ی تور کیش از تهران اختصاص دهند. این استقبال تا جایی است که برای بعضی از پایتخت نشینان، جزیره ی کیش تبدیل به تفرج گاهی ثابت شده و هر ساله در ایام خاصی مانند تعطیلات نوروز و مناسبت های مشخص، محل تردد و سیاحت قرار بگیرد.
در ایام پاییز و زمستان، به ویژه روزهایی که به عنوان تعطیلات میان هفته در تقویم درج شده اند، این جزیره شلوغ ترین روزهای خود را طی می کند. دلیل این اتفاق نیز برخورداری کیش از اقلیم گرم و دریایی و آب و هوایی متنوع و متعادل در مقایسه با هوای سرد تهران است. البته در مورد تفاوت آب و هوا، نباید پاکی و طراوت هوای کیش را در برابر آلودگی های خطرناک هوای شهر تهران فراموش کرد.
برای آن دسته از مسافرانی که در قالب گروه های کوچک دوستانه و خانوادگی، اقدام به سیاحت و گشت و گذار در جزیره ی کیش می کنند، و قصد دارند این هدف را با شرکت در تور کیش از تهران تحقق ببخشند، چند نکته ی مهم ملاک انتخاب آژانس و موسسه ی برگزار کننده ی تور است. یکی از این نکات، برنامه و نظم زمان بندی و اجرای تور طبق زمان از پیش تعیین شده می باشد. در واقع تعهد برگزار کنندگان در عمل به برنامه ای که اعلام می شود، برای گردشگران بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
یکی دیگر از نکات قابل توجه، پاسخگویی پرسنل و کارشناسان آژانس به سوالات و ابهامات مشتریان در مورد شرایط برگزاری تور است. در حقیقت شفاف سازی و مشخص کردن صریح تعهدات دو طرف (مشتری و آژانس) در هنگام عقد قرارداد، نیازمند تبادل اطلاعات کامل، تعامل میان دو طرف و کسب آگاهی های لازم توسط گردشگر است. در غیر این صورت، اگر مشتری در زمان سفر با شرایط خاصی مواجه گردد، و مثلا ابعاد و شرایط اتاق محل اقامت خود را نپسندد، آژانس در قبال حل موضوع و لحاظ کردن خواست و سلیقه ی وی تعهدی نخواهد داشت.
به همین جهت، از جمله مهم ترین موارد مورد سوال و حساسیت مسافر تور کیش از تهران، شرایط و وضعیت اقامت گاه و امکانات جانبی آن می باشد. به همین دلیل بهتر است پیش از ثبت نام، در مورد خدمات ایده آل هتل های اقامتی کیش اطلاعاتی کسب شود تا در صورت لزوم، برای انتخاب هتل و تور، مد نظر قرار گیرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  بهترین هتل های 4 ستاره کیش

تور کیش از تهران
یکی از این خدمات، کیفیت ترنسفر هتل است. این موضوع به ویژه برای هتل هایی که تا مراکز دیدنی فاصله ی نسبتا زیادی دارند، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. همچنین ترنسفر از فرودگاه به هتل یا برعکس نیز ملاک انتخاب برخی از مشتریانی است که قصد دارند با دقت بیشتری به برنامه ریزی و زمان بندی بخش های مختلف سفر خود بپردازند.
اهمیت انتخاب هتل در تور کیش از تهران، امکانات هتل برای بازی، تفریح و سرگرمی است. این امکانات می تواند فضاهای ورزشی شامل استخر شنا، سالن بدنسازی، سالن فوتبال و … باشد. برخی از هتل های همجوار ساحل نیز از امکانات ورزش های ساحلی و شنی شبیه والیبال ساحلی و … برخوردارند.
از جمله سایر مواردی که باید برای مدیران هتل ها مهم تلقی شود، ارائه تسهیلات و شرایط ویژه به منظور رفاه حال مشتریان با شرایط خاص جسمی، کودکان و سالمندان است. این شرایط در قالب اتاق نگهداری از کودکان و خردسالان، فضای نگهداری سالمندان، پرستار و خدمه ی نگهداری کودک و سالمند، امکانات برای تردد و اقامت بهتر توان خواهان جسمی و … تعریف و پیاده سازی می شوند.
به طور کلی، اگر مشتاق سفر به جزیره با تور کیش از تهران هستید، بررسی این موارد می تواند در جهت گزینش هر چه بهتر اقامت گاه و لذت بیشتر از فرصت سیاحت و تفریح در جزیره ی بی نظیر کیش، به شما کمک کند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید