معرفی تور کیش و قشم و مشهد از اصفهان
12
آبان
1396

معرفی تور کیش و قشم و مشهد از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 1025 0

تور قشم از اصفهان تخصص حرفه ای شرکت همای سعادت است. سایت ایتور۲۴ پشرو و حرفه ای در زمینه ی خدمات تور مشهد از اصفهان و همچنین تور کیش از اصفهان دارای رزومه ی قوی و فعالیت های جامع در این زمینه می باشد.

رساندن به موقع و سلامت در تور های گردشگری و همچنین تور های بوم گردی بر اساس اصول مشتری مداری و حرفه ای با انجام موارد پذیرایی و عکاسی حرفه ای انجام می شود.

پیگیری های حرفه ای در رزواسیون هتل های اصفهان و کیش و قشم و همچنین پرواز و ترنسفر و چارتر تور قشم از اصفهان که همیشه در مدلینگ فعالیت ایتور۲۴ میباشد، برای شرکت همای سعادت بسیار مورد توجه بوده و هست.

در این خصوص موارد مشابه و در سیستم های رزارواسیون جامع در اختیار داریم که میتوانیم نام ببریم:

رزرواسیون خوب به واسته ی فصلی بودن مسافرت در جزیره کیش دارای حد و مرز های مشخصی بوده و این بیان کننده ی خدمات موازی اجرایی در سیستم های هتل داری تور کیش از اصفهان و همچنین دیگر خدمات ایتور۲۴ است.

متریال های مسافرتی شامل معرفی هتل خوب و همچنین بررسی های امکانات مشتری مداری هتل و همچنین تعیین جدول بوم گردی در برای سرویس مشتری مداری در رزرو هتل ها ی مطرح برای بالا بودن سرویس و رضایت مشتری بسیار مورد توجه قرار دارد.

در ادامه برای علاقه مندان یکی از میراث فرهنگی قشم به نام هرس درختان را بیان میکنیم:

بومیان کیش معتقدند که بریدن شاخه درختان و هرس کردن آن ها آداب خاص خود را دارد. این افراد بر این باورند که به هیچ وجه نباید شاخه درخت را با اره برقی برید و در صورت انجام این عمل درخت خشک خواهد شد!

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  معرفی شهر دبی

تور کیشالبته کارشناسان محیط زیست نیز این موضوع را تایید کرده اند. طبق گزارشات بدست آمده هرس کردن درخت لور با اره برقی باعث خشک شدن آن می شود در حالی که اگر همین درخت را با تبر هرس کنند مشکلی پیش نمی آید این مورد میتواند یکی از جازبه هاب گردشگری فان در تجمع بومی ها باشد.
می توان گفت دلیل علمی نیز در این قضیه وجود دارد. اره برقی با ایجاد حرارت باعث تبخیر رطوبت و خشک شدن درخت بعد از هرس می شود؛ در حالی که تبر حرارتی ایجاد نمی کند.

جزیره ی زیبا و بزرگ قشم به دلیل دارا بودن بازار های عمده فروشی بزرگ و زیاد و همچنین جمعیت بالایی که دارد در تمام اوقات سال دارای ترافیک هوایی و به وساطه ی جاذبه های گردشگری به خصوص جنگل های حرا و همچنین جزایر ناز دارای طرف گشتره ای از جهانگرد ها و ایران گرد های عزیز می باشد.

از جاذبه های گردشگری قشم نان خوشمزه جزیره قشم، نان بنی یا لیهی است.

این نان که در پخت آن از “بنی” استفاده می شود به همین اسم شهرت یافته است. استفاده از ” آب سوراغ” نیز در تهیه این نان از جمله مواردی است که باعث خاص شدن آن شده است که در تور اصفهان کیش میتوانید از روش پخت آن استفاده و دیدن به عمل آورید.

از دیگر جاذبه های گردشگری قشم جنگل های است که در واقع حرا نام درختانی در اندازه های ۳ تا ۶ متر با شاخ و برگ سبز روشن هستند. درخت حرا در حقیقت یک تصفیه خانه آب شیرین کن طبیعی می‌باشد. این جنگل ها طی میلیونها سال موفق شده اند تا سازگاری اعجاب انگیزی با آب شور دریا و سواحل جزر و مدی پیدا کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  گذری بر ژئوپارک جهانی با تور قشم از اصفهان

این جنگل در تنگه خوران، بین جزیره قشم و بخشی از استان هرمزگان قرار دارد که در گستره ای معادل ۲۰۰ کیلومتر مربع پدید آمده است.
از راه خشکی سواحل قشم راهی به درون این جنگل‌ها نیست و تنها راه دیدن آنها، راه آبی است شما گردشگران عزیز میتوانید با استفاده از تور اصفهان قشم حمل با قایق تا جنگل های حرا را تجربه و از ان لذت ببرید. برای تماشای این جنگل نیز باید با ناخدایان پرتجربه همراه شد، چون تنها آنها می توانند آبراهه‌ های کوچک و متعدد موجود جنگل را شناسایی کنند. اگر شما هم در کنار بازار و خرید از مجموعه های تجاری قشم، علاقه به آشنایی با طبیعت قشم هستید، بهتر است سری به این جنگل ها بزنید و از طبیعت بکر آن لذت ببرید.

مشهد زیبا ترین شهر مذهبی ایران با دارابودن جمعیت بسیار بالا و همچنین دارابودن حضور سبز و زیبای اقا علی ابن موسی الرضا (ع) و در بردارنده ی عاشقان ولایت و امامت از بهترین شهر های گردشیگری و زیارتی است.

تور مشهد

لازم به ذکر است شهر مشهد به واسطه ی دارا بودن استان مبارک قدس رضوی دارای صنعت و فعالیت های تولیدی و کارخانه ای بسیار زیادی بوده و در چند سال گزشته رشد بسیاری داشته است.

با رشد اقتصادی زیاد در زمینه ی زعفران و همچنین بالا بودن اراضی کشت بسیار مورد توجه قرار دارد.

لازم به ذکر میدانیم بیان کنیم شهر مشهد و تور مشهد از اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت در ایتور با استقبال بسیار مردم در شهر زیبا و باستانی اصفهان صورت میگیرد و هر هفته تور های زیادی به سمت شهر زیبای مشهد ارسال میکنیم.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید