تور مشهد از تهران
10
آذر
1396

معرفی تور مشهد از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 685 0

در این مطلب، به معرفی تور مشهد از تهران می پردازیم. این موضوع یکی از فعالیت های اصلی شرکت همای سعادت به شمار می رود که طی چند سال اخیر، در حوزه ی گردشگری و برگزاری تورهای مسافرتی فعالیت می کند.
شهر تهران، به دلیل جمعیت زیاد و تعداد مسافرین علاقمند به زیارت شهر مقدس مشهد، یکی از شهرهای اصلی مبدا برای سفرهای گروهی زیارتی به شمار می رود.
از جمله معیارهای مهم برای انتخاب تور مشهد از تهران، فاصله ی محل اقامت تا حرم مطهر رضوی و بازارهای اصلی شهر است. همچنین فاصله تا دیدنی های تاریخی و نقاط مختلف گردشگری مشهد نیز موضوع مهم دیگری است که برای مسافران و زائران، حائز اهمیت می باشد. شرکت همای سعادت نیز تلاش دارد در رعایت این موارد، نظر مشتریان و مسافرین شرکت کننده در تور مشهد را جلب کند.

انتخاب هتل
از مهم ترین مواردی که برای انتخاب هتل باید مورد توجه باشد، خدمات و امکانات هتل و نسبت آن با هزینه های اقامتی است. همچنین دوری یا نزدیکی هتل تا بارگاه امام رضا (ع) و بازارها و پاساژهای معروف است. کیفیت ترنسفر یا امکانات و نظم ایاب و ذهاب نیز مورد دیگری است که باید به خوبی بررسی شود. به ویژه برای هتل ها و اقامت گاه های دور از حرم یا بازار، کیفیت بالای ترنسفر، جبران کننده ی فاصله و سختی رفت و آمد میهمانان خواهد بود.

تور مشهد از تهران

معرفی خدمات هتل تور مشهد از تهران

همان طور که گفته شد، محل هتل و مسئله ی ترنسفر، دو نکته ی مهم برای تمام مشتریان تور مشهد از تهران هستند. البته تمامی امکانات و خدمات هتل، باید بر اساس امتیاز و رتبه ی استاندارد هتل بررسی شود و نمی توان از هتل سه ستاره، انتظار خدمات و امکانات رتبه ی چهار ستاره را داشت. البته برعکس این موضوع نیز کاملا صادق است: اقامت گاهی که رتبه ی آن سه ستاره معرفی می شود، اجازه ندارد شبیه مسافر خانه ای معمولی امکانات و خدمات در اختیار میهمانان قرار دهد.
برای شرکت در تور تهران به مشهد، پیشنهاد می شود از راهنمایی و تجربه ی کارشناسان شرکت همای سعادت در این مورد استفاده کنید. معمولا بیشتر هتل های شناخته شده، از امکانات و خدمات رفاهی قابل قبولی برخوردارند: از جمله ی این امکانات می توان به غرفه خشک شویی داخلی هتل، اینترنت، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد.
بهتر است در هنگام رزرو و تنظیم قرارداد اقامتگاه، پیرامون مواردی از جمله نوع اتاق و امکانات و خدمات آن، گفتگو و اشتراک نظر کامل میان مشتری و کارشناس آژانس برقرار شود تا ضمن مشخص شدن تعهدات برگزار کننده ی تور، رضایت خاطر مسافر نیز تا جای ممکن جلب شده باشد.
به بیان دقیق تر، مواردی از جمله موقعیت اتاق، پنجره ها، ابعاد، مشخصات و امکانات سرویس بهداشتی و حمام و … اگر در هنگام عقد قرار داد مسافر و آژانس مشخص شود، بسیار بهتر از آن است تا مسافر و راهنمای تور را در زمان اسکان دچار اختلاف نظر کند. مثلا برخی از زوار و مشتریان تور مشهد از تهران، ترجیح می دهند پنجره ی هتل رو به گنبد حرم مطهر باشد اما در هنگام اقامت، مشاهده می کنند که خواسته و انتظارشان برآورده نمی شود. در این حالت اگر از قبل هماهنگی لاتزم با کارشناس همای سعادت انجام نگرفته، هتل و آژانس تا حد زیادی از رسیدگی به خواسته ی میهمان، معذور است
از هتل هایی که با سال ها سابقه ی پذیرایی از زوار و میهمانان امام رضا (ع)، جزو شناخته شده ترین اقامت گاه های مشهد به شمار می رود، می توان به هتل جواد مشهد اشاره نمود. همچنین هتل طرقبه نیز با خدمات و برخورد مناسب پرسنل، محل اسکان تعداد قابل توجهی از گردشگران تور مشهد از تهران هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تنوع برنامه های تور قشم از تهران

تور مشهد از تهران
لازم به ذکر است که گاهی حتی دو هتل با رتبه ی یکسان، احتمالا با خدمات و امکانات کمی متفاوت از یکدیگر، به پذیرش مشتری بپردازند. در مورد جزئیات و تفاوت های خدمات هتل، بهتر است با کارشناس همای سعادت گفتگو و تعامل لازم انجام گردد. این تعامل، در واقع میان خدمات و اختیارات برگزار کنندگان تور و انتظارات و توقع مسافر خواهد بود و با یک گفتگوی حضوری ساده، به راحتی قابل تحقق است.
نباید فراموش کنیم که منوی رستوران های هتل و تنوع غذایی آن منوها، همچنین برخوردار بودن از غذاهای سایر اقوام ایرانی و غیر ایرانی، یکی از موارد قابل بحث و مهم برای خیلی از میهمانان است.
یکی از راه های مناسب برای رسیدن به نظر مشترک با کارشناسان برگزاری تور و همچنین دریافت اطلاعات بهتر در مورد اقامت گاه، مشاهده ی تصاویر هتل است. با دریافت داده ها و تصاویر مختلف می توان بررسی کرد که قیمت ها با انچه به مشتری ارائه خواهد شد، تناسب و هماهنگی داشته باشد.
امید است با استفاده از تور های همای سعادت لذت سفر خود را چند برابر سازید و خاطرات خوشی را با ما داشته باشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید