تور قشم از تهران
17
دی
1396

مزیت های سفر به جزیره ی قشم در تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 838 0

یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در ماه های سرد و خنک سال، مناطق و جزایر جنوبی کشور ایران است. این مناطق شامل سواحل استان های شمال خلیج فارس، و جزایری است که در آب های جنوبی ایران قرار دارند. تمامی این نواحی با داشتن آب و هوای گرمسیری و مرطوب، به خصوص در فصول پاییز و زمستان، تبدیل به مقصدها و سوژه های بی نظیری برای گردشگران و سیاحان شده اند. این مناطق علاوه بر دارا بودن هوای لطیف و معتدل در این فصل ها، از طبیعت و اقلیم فوق العاده ای نیز برخوردار می باشند. تور قشم از تهران با محوریت تفریح و سیاحت یکی از پرطرفدارترین تورها می باشد.
یکی از بهترین پهنه های طبیعی در این ناحیه، جزیره ی زیبای قشم است. این جزیره، به عنوان بزرگترین جزیره ی آب های جنوبی کشور ایران، قابلیت ها و پتانسیل فراوانی برای جذب و توسعه ی سرمایه و ایده برای حوزه های مربوط به گردشگری دارد. به همین علت در هر سال صدها هزار مسافر از شهرهای داخلی ایران و کشورهای خارجی، در قالب برنامه هایی شبیه تور قشم از تهران، عازم برای سیاحت در این جزیره هستند.

تور قشم از تهران

با مروری بر همین قابلیت ها و توانمندی های مختلف اقلیم، جامعه و شرایط جزایری شبیه قشم، تعداد قابل توجهی از مسافران و میهمانان این جزیره را شهروندان تهرانی تشکیل می دهند. این آمار در سال های اخیر با افزایش تعداد آژانس ها و دفاتر برگزاری برنامه های سفری تفریحی و سرگرمی، بیشتر شده اند. لازم به یادآوری است که یکی از این برنامه ها، تور قشم از تهران با محوریت تفریح و سیاحت است. در ادامه به توضیح مزایای تور قشم از تهران خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  نکات قابل توجه در گزینش هتل در تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
علاوه بر زیبایی های جزیره ی قشم، آلودگی و شلوغی های روزافزون شهر تهران نیز یکی دیگر از علت های استقبال از تور تهران به قشم است. به ویژه در روزها و هفته هایی که پایتخت با سرمای زیاد و پدیده ی وارونگی دما مواجه می شود، جزایری مانند قشم، نقش پناهگاهی برای آسایش و آرامش چند روزه ی تهرانی ها را عهده دار خواهد شد.
به همین دلیل، زیرساخت های مختلفی به منظور توسعه ی صنعت گردشگری در این منطقه به وجود آمده و رو به گسترش هستند. یکی از این زیرساخت ها، رسیدگی به شرایط اقامت مسافران در قشم است. به عبارت بهتر، افزایش تعداد هتل ها، متل ها، مسافرخانه ها و اقامت گاه های بوم گردی، نشان دهنده ی روند رو به رشد مهمان پذیری و جذب گردشگر توسط اهالی جزیره ی قشم به حساب می آید. در صورتی که برای سفر به قشم، به یکی از تورهای قشم از تهران ملحق می شوید، اولین و مهم ترین گزینه ای که باید مدنظر قرار گیرد، موضوع اقامت در هتلی در جزیره قشم با امکانات استاندارد و مطلوب است.
در نتیجه حتما و بدون شک لازم است در مورد هتل محل اقامت و ویژگی های آن، تا جای ممکن اطلاعات و آگاهی های مورد نیاز دریافت شود. این اطلاعات کمک می کند تا در صورت وجود اشکال و نامطلوب بودن خدمات و امکانات، پیش از ثبت نام و عزیمت به سفر، موضوع با گفتگو و تعامل میان کارشناس آژانس و مسافر برطرف شده، و از بروز اختلاف نظر و دلخوری در حین برنامه جلوگیری به عمل آید.
یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای مسافر تور قشم از تهران، برنامه ها و امکاناتی است که در شهرها و روستاها و مناطق مختلف قشم به منظور تفریح و سرگرمی و ورزش میهمانان در نظر گرفته شده اند. این موضوع تا جایی حائز اهمیت است که بدون برنامه ریزی و هماهنگی برای زمان بندی سفر، نمی توان انتظار گردشی پربار و لذتبخش را داشت.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  قشم گردی و بازارگردی در تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
جزیره ی قشم یکی از وسیع ترین مناطقی است که می تواند زیبایی های مختلف طبیعی و اجتماعی را عرضه کند. همچنین آثار و جاذبه های تاریخی قشم نیز مورد توجه و علاقه ی تعداد زیادی از هم وطنان قرار می گیرد. با این حساب، برنامه ریزی دقیق در بازه ی نسبتا کوتاه و چند روزه ی سفر، برای بهره مندی حداکثری از این مواهب، بسیار مهم بوده و باید با حساسیت انجام شود. چرا که اگر نتوانید زمان های بازدید خود و یا تفریح و سرگرمی را به درستی تنظیم کنید، امکان اینکه خاطره ای خوش از سیاحت بسازید، وجود ندارد.
در سفر به این جزیره با تور قشم از تهران، بازارگردی و خرید نیز یکی دیگر از نکته های مورد استقبال مشتریان است. این موضوع به دلیل وجود بازارهای گوناگون قدیمی و مدرن در شهرهای اصلی قشم است. چرا که واقع شدن جزیره در کنار تنگه ی هرمز و مسیر تجاری دریایی منطقه، امکان ارتباط با بازارهای بین المللی و همچنین بسط شرایط تجارت و کسب و کارهای متنوعی را برای اهالی و بازرگانان غیر بومی ایجاد کرده است. این شرایط به شکل تعدد فروشگاه های کوچک و بزرگ، بازارهای سنتی و نوین و پاساژهای گوناگون، خود را نشان داده اند. از همین رو، بخش قابل توجهی از مسافران قشم، به قصد خریدهای عمده ای و جزئی در تور قشم از تهران و یا برنامه های سفری شخصی و خانوادگی، راهی جزیره می شوند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید