تور قشم از تهران
17
دی
1396

مزیت های سفر به جزیره ی قشم در تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 759 0

یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در ماه های سرد و خنک سال، مناطق و جزایر جنوبی کشور ایران است. این مناطق شامل سواحل استان های شمال خلیج فارس، و جزایری است که در آب های جنوبی ایران قرار دارند. تمامی این نواحی با داشتن آب و هوای گرمسیری و مرطوب، به خصوص در فصول پاییز و زمستان، تبدیل به مقصدها و سوژه های بی نظیری برای گردشگران و سیاحان شده اند. این مناطق علاوه بر دارا بودن هوای لطیف و معتدل در این فصل ها، از طبیعت و اقلیم فوق العاده ای نیز برخوردار می باشند. تور قشم از تهران با محوریت تفریح و سیاحت یکی از پرطرفدارترین تورها می باشد.
یکی از بهترین پهنه های طبیعی در این ناحیه، جزیره ی زیبای قشم است. این جزیره، به عنوان بزرگترین جزیره ی آب های جنوبی کشور ایران، قابلیت ها و پتانسیل فراوانی برای جذب و توسعه ی سرمایه و ایده برای حوزه های مربوط به گردشگری دارد. به همین علت در هر سال صدها هزار مسافر از شهرهای داخلی ایران و کشورهای خارجی، در قالب برنامه هایی شبیه تور قشم از تهران، عازم برای سیاحت در این جزیره هستند.

تور قشم از تهران

با مروری بر همین قابلیت ها و توانمندی های مختلف اقلیم، جامعه و شرایط جزایری شبیه قشم، تعداد قابل توجهی از مسافران و میهمانان این جزیره را شهروندان تهرانی تشکیل می دهند. این آمار در سال های اخیر با افزایش تعداد آژانس ها و دفاتر برگزاری برنامه های سفری تفریحی و سرگرمی، بیشتر شده اند. لازم به یادآوری است که یکی از این برنامه ها، تور قشم از تهران با محوریت تفریح و سیاحت است. در ادامه به توضیح مزایای تور قشم از تهران خواهیم پرداخت.

تور قشم از تهران
علاوه بر زیبایی های جزیره ی قشم، آلودگی و شلوغی های روزافزون شهر تهران نیز یکی دیگر از علت های استقبال از تور تهران به قشم است. به ویژه در روزها و هفته هایی که پایتخت با سرمای زیاد و پدیده ی وارونگی دما مواجه می شود، جزایری مانند قشم، نقش پناهگاهی برای آسایش و آرامش چند روزه ی تهرانی ها را عهده دار خواهد شد.
به همین دلیل، زیرساخت های مختلفی به منظور توسعه ی صنعت گردشگری در این منطقه به وجود آمده و رو به گسترش هستند. یکی از این زیرساخت ها، رسیدگی به شرایط اقامت مسافران در قشم است. به عبارت بهتر، افزایش تعداد هتل ها، متل ها، مسافرخانه ها و اقامت گاه های بوم گردی، نشان دهنده ی روند رو به رشد مهمان پذیری و جذب گردشگر توسط اهالی جزیره ی قشم به حساب می آید. در صورتی که برای سفر به قشم، به یکی از تورهای قشم از تهران ملحق می شوید، اولین و مهم ترین گزینه ای که باید مدنظر قرار گیرد، موضوع اقامت در هتلی در جزیره قشم با امکانات استاندارد و مطلوب است.
در نتیجه حتما و بدون شک لازم است در مورد هتل محل اقامت و ویژگی های آن، تا جای ممکن اطلاعات و آگاهی های مورد نیاز دریافت شود. این اطلاعات کمک می کند تا در صورت وجود اشکال و نامطلوب بودن خدمات و امکانات، پیش از ثبت نام و عزیمت به سفر، موضوع با گفتگو و تعامل میان کارشناس آژانس و مسافر برطرف شده، و از بروز اختلاف نظر و دلخوری در حین برنامه جلوگیری به عمل آید.
یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای مسافر تور قشم از تهران، برنامه ها و امکاناتی است که در شهرها و روستاها و مناطق مختلف قشم به منظور تفریح و سرگرمی و ورزش میهمانان در نظر گرفته شده اند. این موضوع تا جایی حائز اهمیت است که بدون برنامه ریزی و هماهنگی برای زمان بندی سفر، نمی توان انتظار گردشی پربار و لذتبخش را داشت.

تور قشم از تهران
جزیره ی قشم یکی از وسیع ترین مناطقی است که می تواند زیبایی های مختلف طبیعی و اجتماعی را عرضه کند. همچنین آثار و جاذبه های تاریخی قشم نیز مورد توجه و علاقه ی تعداد زیادی از هم وطنان قرار می گیرد. با این حساب، برنامه ریزی دقیق در بازه ی نسبتا کوتاه و چند روزه ی سفر، برای بهره مندی حداکثری از این مواهب، بسیار مهم بوده و باید با حساسیت انجام شود. چرا که اگر نتوانید زمان های بازدید خود و یا تفریح و سرگرمی را به درستی تنظیم کنید، امکان اینکه خاطره ای خوش از سیاحت بسازید، وجود ندارد.
در سفر به این جزیره با تور قشم از تهران، بازارگردی و خرید نیز یکی دیگر از نکته های مورد استقبال مشتریان است. این موضوع به دلیل وجود بازارهای گوناگون قدیمی و مدرن در شهرهای اصلی قشم است. چرا که واقع شدن جزیره در کنار تنگه ی هرمز و مسیر تجاری دریایی منطقه، امکان ارتباط با بازارهای بین المللی و همچنین بسط شرایط تجارت و کسب و کارهای متنوعی را برای اهالی و بازرگانان غیر بومی ایجاد کرده است. این شرایط به شکل تعدد فروشگاه های کوچک و بزرگ، بازارهای سنتی و نوین و پاساژهای گوناگون، خود را نشان داده اند. از همین رو، بخش قابل توجهی از مسافران قشم، به قصد خریدهای عمده ای و جزئی در تور قشم از تهران و یا برنامه های سفری شخصی و خانوادگی، راهی جزیره می شوند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید