تور قشم ارزان
14
اسفند
1396

مزایای انتخاب تور ارزان قشم

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 289 0
مزایای انتخاب تور ارزان قشم
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

کشور ایران پر است از زیبایی های منحصر به فردی که از خطه های شمال تا جنوب ایران گسترده شده اند. هر یک از شهرها و روستاهای کشورمان، زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد و تا زمانی که گذرتان به آن ها نخورده باشد، پی به شگفتی هایشان نمی برید. تصور همگان از شهرها و جزایر جنوبی ایران، منطقه ای خشک و بی آب و علف است که حتی از شدت گرما کسی پای به کوچه و خیابان نمی گذارد. باید به عرضتان برسانم که این تصورات اشتباهی است که پس از سفر به جنوب، متوجه آن خواهید شد. در چند دهه اخیر جزایر زیبای خلیج فارس، بین مردم شناخته تر شده است و بیشتر آژانس های هواپیمایی اقدام به برگزاری تورهای مختلف به جزایر قشم و کیش کرده اند. این تورها در برخی اوقات با عنوان تور قشم ارزان به فروش می رسند. جزیره زیبای قشم بزرگترین جزیره در دل آب های گرم و خروشان خلیج فارس است. این خشکی پهناور قدمت زیادی دارد و از همین رو آثار تاریخی و طبیعی دست نخورده بی شماری را در دل خود جای داده است. تور قشم ارزان بهترین گزینه برای کسانی است که دوست دار تاریخ و طبیعت هستند و علاقه زیادی به دیدن جذابیت های این منطقه رنگارنگ دارند. شاید هرچه از مناطق و زیبایی های جزیره برایتان بگوییم کم باشد! تا زمانی که از نزدیک این شگفتی ها را لمس نکنید پی به سخنان و تعاریف دیگران از جزیره قشم نخواهید برد.

تور قشم ارزان

سفر به قشم با تور قشم از تهران یا تور قشم از اصفهان به شما کمک می کند تا با رمز و رازهای آثار تاریخی جزیره آب و آفتاب آشنا شوید. از جمله آثار تاریخی جزیره قشم می توان به دره ستارگان، غار خوربس، جزایر ناز، جزیره هنگام، پارک کروکودیل ها اشاره کرد. البته این جزیره جاذبه های فراوان دارد که ما در این قسمت تنها به تعداد کمی از آن ها اشاره کردیم.

مردم جزیره قشم در تمام فصول سال پذیرای مسافران و گردشگران از نقاط مختلف کشورمان هستند. تعداد زیادی از مردم به دنبال فرصت و تعطیلات چند روزه می گردند تا بتوانند تور های قشم را خریداری کنند و مدتی را بدور از دغدغه های کاری بگذرانند.

چه گزینه ای مناسب تر از تور قشم ارزان؟ این تورها در مناسبت ها و شرایط خاصی در اختیار افراد متقاضی قرار می گیرد و شما در اسرع وقت می توانید با این تور و با هزینه ای مقرون به صرفه، مسافرت خود را آغاز کنید.

در فصول گرم تر سال کمتر کسی تمایل به شرکت در تورهای جنوب کشور را دارد، چراکه دمای هوا در بخش جنوبی کشور بالاتر از دیگر نقاط ایران است. به همین جهت است که شرکت های هواپیمایی تور قشم ارزان را ارائه می دهند تا کسانی که مشکلی با گرمای هوا ندارند و می خواهند در این فصل به مسافرت بروند، بتوانند در این تورها شرکت کنند.

اگر تمایل داشته باشید در ایام نوروز و در فصل پاییز و زمستان تور قشم را انتخاب کنید، دیگر خبری از تور قشم ارزان نخواهد بود و هزینه تور ها گران تر می شود چرا که در خواست ها زیاد تر شده و جمعیت بیشتری تصمیم به سفر در ماه های مهر تا اسفند را دارند.

عامل تاثیر گذار دیگری که موجب می شود تور قشم ارزان نصیبتان شود، تورهای لحظه آخری هستند. این دسته از تورها که در لحظات آخر و برای تکمیل افراد شرکت کننده در تور به فروش میرسند را می توان در رده تور قشم ارزان جای داد. برای شرکت در تورهای لحظه آخری قشم باید آماده سفر باشید و به سرعت خود را به فرودگاه برسانید چرا که اینگونه تورها در لحظات آخر و در صورت کمبود افراد شرکت کننده در تور برگزار می شود و می تواند به عنوان فرصتی برای تجربه یک سفر ارزان قیمت و مناسب قلمداد شود.

تور قشم ارزان

زمانی که می خواهید تور قشم از اصفهان یا تور قشم از تهران و یا از هر استان دیگر را انتخاب کنید، باید محل اقامت خود را از میان لیست ارائه شده در نظر بگیرید، این هتل ها  در ۳ کلاس مختلف طبقه بندی شده اند. هر کدام از این هتل ها که در کلاس های مختلف قرار گرفته اند، بسته به خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند، میزان فاصله هتل تا ساحل، میزان فاصله هتل تا بازار و جاذبه های گردشگری هزینه های متفاوتی دارند. انتخاب محل اقامتتان تاثیر زیادی بر قیمت تور قشم انتخابیاتان می گذارد و انتخاب مناسب می تواند آن را به یک تور قشم ارزان بدل سازد. هتل هایی که در رده اول قرار می گیرند، هتل های کلاس A  و یا همان هتل های ۵ ستاره و لوکس هستند که از امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری برخوردارند و بالطبع هزینه بیشتری را شامل می شوند. اگر تمایل به انتخاب هتلی دارید تا بر روی هزینه هایتان تاثیر حداقل را بگذارد، پیشنهاد می دهیم که از بین هتل های میان رده و هتل های پایین رده یکی را انتخاب کنید تا هزینه هایتان کاهش یافته و تور قشم ارزان را تجربه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید