31
شهریور
1397

ماجراجویی با دزدان دریایی در تم پارک کیش

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 312 0

پارک آبی اوشن یکی از جدیدترین جاذبه های کیش به شمار می رود که می توان آن را جزء مهیج ترین و پر طرفدار ترین جاذبه کیش قلمداد نمود. پارک آبی ۵ هکتاری که در کیش قرار دارد اولین تم پارک آبی ایران و همچنین اولین استخر روبازی است که بر اساس داستان راز قلعه خورشید تاسیس گردیده است. این پارک آبی نوپا در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ افتتاح شد و به سرعت توانست جایگاه ویژه خود را در بین مسافران تور کیش به دست آورد.
ویژگی های منحصر به فرد پارک آبی کیش آن را از سایر پارک های آبی ایران متمایز می کند. سانس مجزا برای خانم ها به ویژه بانوان ایرانی و سایر مسافرین مسلمانی که با تور کیش به این جزیره سفر می کنند، از مزایای این پارک آبی بزرگ به شمار می رود.
بازی ها و تجهیزات به روز پارک آبی کیش از جدیدترین و بروز ترین تجهیزات دنیا برخوردار هستند و توسط یک شرکت کانادایی معتبرتامین شده و بخشی از آن را کشور بلژیک ساپورت می کند.

پارک آبی تور کیش
معماری و سبک ساخت این پارک آبی از داستان گروهی از دزدان دریایی که به جزیره ای حمله می کنند ساخته شده است. دزدان دریایی به رهبری کاپیتان سایان قصد تصرف جزیره و رسیدن به قرص خورشید را دارند تا بتوانند با حکمرانی بر دریا قلعه خورشید را تصرف کنند اما ۳ برادر ساکن قلعه خورشید با نام های پولاد، باشو و ماهان تصمیم به مبارزه و پس گرفتن قلعه خورشید را از دست دزدان دریایی می گیرند.
۱۳ راید در پارک آبی کیش وجود دارد که در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم…

رایدهای مهیج تم پارک آبی اوشن کیش :

آدرنالین:

در این راید سقوط آزاد از بالای برج خورشید به داخل استخر را تجربه خواهید کرد. نام این راید نیز به همین جهت آدرنالین انتخاب شده است چرا که با امتحان این راید آدرنالین خونتان به بالا ترین سطح خود می رسد و می توانید با این بازی مهیج شجاعت خود و همراهانتان را به چالش بکشید.
پیچالوپ:
پیچالوب نیز یکی دیگر از راید های مهیج تم پارک آبی اوشن است که همانند آدرنالین سقوط آزاد از برج خورشید را تجربه خواهید کرد. برج خورشید مرتفع ترین بخش پارک آبی محسوب می شود که بر فراز آن می توانید منظره ای دلنشین از دریا و آسمان را پیش رویتان نظاره گر باشید.

رایدهای تند و آرام تم پارک آبی اوشن کیش :

تور کیش از اصفهان
آناکوندا:

آناکوندا نام مار عظیم الجثه ای است که برای ساخت راید از بدن پر پیچ و تاب این مار الهام گرفته شده است. برای امتحان راید آناکوندا به همراه دو نفر از دوستان خود، سوار بر تیوپ مخصوص شوید و مسیری ۱۷۰ متری با پیچ و تاب های مهیج را طی کنید.

رالی راید:

برای بهره گیری از این راید به یک تشک مخصوص احتیاج دارید تا با ۲ نفر دیگر از دوستانتان مسابقه ای مهیج را برگزار کنید و مسافتی ۱۰۹ متری را تا پایین راید طی کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  بازارگردی، یکی از مهم ترین جاذبه های کیش

گرداب:

برج داتیس محل استقرار این راید است. به بالای برج بروید و سرسره تند و تیزی که شما را درون یک کاسه بزرگ پرتاب می کند را امتحان کنید؛ پس از چند بار چرخیدن به دور این کاسه بزرگ همراه با جریان آب به داخل استخر پرتاب خواهید شد.

دینگل:

یکی از راید های دو نفره پارک آبی کیش دینگل نام دارد که مانند گرداب بالای برج داتیس قرار گرفته است. از بالای برج ارتفاع ۱۲ متری را در شیب تند این راید پشت سر بگذارید، از قسمت وارونگی عبور کنید و با حرکتی رفت و برگشت به داخل استخر پرتاب می شوید.

مارپیچ:

نام این راید گویای همه چیز است. چند سرسره پر پیچ و خم این راید را تشکیل داده اند و برای استفاده از آن بایستی سوار بر تیوپ شوید و از بالاترین نقطه این سرسره مسیر های پیچ در پیچ و ناگهانی را تا انتهای مسیر که به استخر منتهی می شوند بپیمایید.

راشین ریور:

رودخانه ای مصنوعی دور تا دور پارک آبی را احاطه کرده است که راشین ریور نام دارد. می توانید با استفاده از یک تیوپ با جریان آب رودخانه همراه شوید و مدتی را در آرامش رودخانه سپری کنید.

چالاب:

یکی از راید های مورد توجه کورکان در این مجموعه، چالاب نام دارد. می توانید همراه با فرزندانتان از این راید مفرح استفاده کنید. وسیله بازی جذاب دیگری نیز وجود دارد که دوش و سطل بزرگی است که هنگام پر شدن ناگهان آب را روی سر شما واژگون می کند.

برکو:

سرسره دیگری که به جهت استفاده کودکان تهیه شده است برکو نام دارد. این بازی نه تنها از امنیت کافی برخوردار است بلکه به جهت جلوگیری از آفتاب سوختگی پوست کودکان از سایبان بزرگی برای این بازی استفاده شده است.

موجاب:

اگر می خواهید موج سواری با استفاده از بروز ترین تکنولوژی های دنیا را تجربه کنید، موجاب بهترین گزینه پیش روی شما در تم پارک آبی اوشن کیش است.

سونامی:

برای تجربه حس لذت بخش دریا و ساحل سونامی را امتحان کنید. در این ساحل مصنوعی می توانید از موج هایی که به صورت ناگهانی به سمت شما می آیند لذت ببرید.
دیگر جاذبه‌ها و خدمات پارک آبی اوشن کیش

جاذبه ها و خدمات دیگری در این پارک آبی به مسافران تور کیش ارائه می شود که شامل موارد زیر است:

غذا و نوشیدنی:

تور کیش از اصفهان
برا صرف غذا و نوشیدنی در پارک آبی کیش می توانید به سراغ دکه های فروش نوشیدنی که در سطح پارک قرار دارند بروید ونوشیدنی دلخواهتان را سفارش دهید. برای صرف غذا نیز می توانید به رستوران این مجموعه مراجعه کرده و انواع سالاد، پیش غذا، انواع فست فود و… را سفارش دهید. اگر هوس خوردن یک نوشیدنی خنک در هوای گرم کیش به سرتان زد می توانید از کافه نوشاک، فروتیلا، کافیسا و کافه جتسمیتا نوشیدنی خود را تهیه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تفریحاتی که تنها در کیش تجربه می کنید

مچ بند:

مچ بند الکترونیکی که به هنگام ورود به پارک آبی کیش دریافت می کنید کیف پول شما محسوب می شود. می توانید آن را شارژ کنید و برای خرید غذا و نوشیدنی و غیره از این مچ بند استفاده نمایید.

پلومریا اسپا مرکز تخصصی ماساژ تم پارک آبی اوشن کیش:

این مکان مرکز ماساژ پارک آبی کیش است که می توانید انواع خدمات ماساژ های حرفه ای را در این مکان دریافت کنید. خدمات این مرکز به شرح زیر است:

سیام آروما ماساژ:

برای رفع خستگی و رسیدن به حسی آرام بخش از ماساژ روغن های لوکس با رایحه های گیاهی بهره بگیرید. با این ماساژ تمام خستگی ها و گرفتگی ها از بدن شما دور شده بدنتان ریلکس خواهد شد.

بک ماساژ:

این ماساژ مخصوص نواحی پشت بوده و برای افرادی که احساس خستگی های شدید در این ناحیه می کنند گزینه مناسبی است.

سالایا هد ماساژ:

افرادی که ساعت های زیادی روی صندلی می نشینند دچار گرفتگی های سطحی در نواحی سرو گردن، شانه ها و کتف هایشان هستند. سالایا هد ماساژ به این افراد کمک می کند تا خستگی های این نواحی بدن را از بین ببرند.

هاوایی هات استون ماساژ:

یکی از محبوب ترین ماساژ های این مجموعه ماساژ با سنگ های آتش فشانی است که حس ناب ماساژ و دست یابی به آرامش را چندین برابر می کند.

گوای مای هند اسپا:

این ماساژ مخصوص، روی نقاط خاصی از دست شما که شامل کف دست، انگشتان، مچ دست و قسمتی از ساعد می شود و با حرکات مختلف فشاری و دورانی صورت می گیرد.

سوئدی اسپورت:

در ماساژ سوئدی از روغن های گیاهی استفاده می شود و ماساژور با انجام حرکات کششی و لرزشی، انجام تکنیک های دورانی، زیکزاکی و ضربه ای اکسیژن لازم را به سطح پوست شما می رساند.
تور کیش از اصفهان
سیام فیس ماساژ:

ماساژ صورت با روغن های گیاهی نه تنها به ریلکسی و آرامش شما کمک می کند بلکه موجب نرمی و لطافت پوست شما نیز می شود. در تم پارک آبی اوشن می توانید از خدمات ماساژ صورت نیز بهره مند شوید و سلامت پوست خود را تضمین کنید.

چیتاوان فوت ماساژ:

پا قلب دوم ماست بنابراین نباید از ماساژ دادن این عضو بدن غافل ماند. ماساژ پا می تواند به ریلکس شدن کل بدن کمک کرده و ارگان های داخلی بدن را به تعادل برساند.

ساموآ کندل ماساژ:

در این روش ماساژ از شمع های داغ بهره گیری می کنند تا گرفتگی های بدن را برطرف نموده و لطافت را به پوست صورتتان باز گرداند.

سانس های تم پارک آبی اوشن کیش:

افرادی که با تور کیش به این جزیره ی آیند می توانند با زمان بندی دقیق و بدون اتلاف وقت در ساعات مقرر به پارک آبی اوشن مراجعه کرده و ساعت ها مشغول تفریح و خوش گذرانی باشند. در این بخش روزها و سانس خانم ها و آقایان را به همراه ساعات شروع و پایان هر کدام شرح داده ایم:

 

سانس های تم پارک آبی کیش

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید