لیست هتل ها ۲

هتل بهشت قشم در سال 1383 افتتح شده و در سال 1395 آخرین بازسازی را انجام داده است. هتل بهشت در تمیزی و مرتب بودن اتاق ها و هتل ها در بین مسافران شناخته شده است. همچنین کادر این هتل بسیار مجرب بوده و تمام خدمات و امکانات لازم را برای مسافران فراهم می کنند.
بیشتر مسافرانی که به کیش سفر می کنند به دنبال مکانی با قیمتی ارزان تر به نسبت دیگر هتل ها هستند. اگر شما قصد استفاده از تورهای آژانس های مسافرتی برای مثال تور کیش از اصفهان و یا تور کیش از تهران و دیگرشهرها هستید، این اطمینان خاطر را می توان به شما داد که با انتخاب هتل آبادگران علاوه بر برخورداری از خدمات شایسته و محیطی آرام و دلپذیر صرفه جویی در هزینه های خود هم خواهید داشت.
از لحاظ معماری و زیبایی هتل پارسیان با حالت نیم دایره ای بودن خود و دارا بودن از حیاط بزرگ و آب نما زیبایی را برای این هتل به ارمغان آورده است. شاید به جرات بتوان گفت که هتل پارسیان دارای بهترین موقعیت مکانی به نسبت دیگر هتل های کیش است. این هتل در قرارگیری در مرکز شهر کیش دسترسی مسافران را به بیشتر بازارها و مراکز خرید و همچنین ساحل آسان کرده است.
هتل هلیا چهار ستاره تاپ در سال 1385 ، مابین دو میدان امیرکبیر و ساحل با فاصله کمی از دریا در جزیره زیبای کیش احداث شد. اتاق های این هتل به صورت دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته است که تمام مسافران بنا به درخواست و تعداد خود آن ها رو انتخاب می کنند.
اگر بخواهیم یکی از بهترین هتل های سه ستاره کیش را ذکر کنیم هتل آرامش در لیست بهترین هتل های سه ستاره جزیره زیبای کیش است. هتل آرامش با داشتن بیش از 60 واحد اقامتی به صورت دو تخته دبل، دو تخته توئین، سه تخته و چهار تخته آماده خدمت رسانی به مسافران است.