تور قشم از اصفهان
07
بهمن
1396

قشم و جذابیت های تور قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 797 1

تعداد قابل توجهی از مسافرین و گردشگران که هر ساله راهی جزیره ی زیبای قشم می شوند، از شهر هایی مانند اصفهان، تهران، تبریز و … به این جزیره می روند. به عبارت دیگر، هر ساله صدها هزار نفر از اهالی کلان شهر های کشور، این جزیره را به عنوان مقصد سفر خود بر می گزینند. این سفر ها ممکن است به شکل ها و روش های گوناگون و با اهداف و انگیزه های مختلفی انجام شوند. برخی با اتومبیل شخصی و با یک یا چند خودرو به صورت انفرادی یا بهمراه گروه دوستانه و جمع خانوادگی رهسپار این جزیره می شوند. برخی دیگر نیز در قالب تورهای مسافرتی از جمله تور تهران به جزایر جنوبی و یا تور قشم از اصفهان، به سیاحت در آن جا می پردازند. بعضی از گردشگران به همراه سایر آشنایان خود، تنها با هدف استراحت و بهره مندی از هوا پاک و طبیعت بی نظیر قشم، در تور قشم از اصفهان شرکت می کنند، و برخی دیگر نیز با همکاران خود قصد دارند تا راهی جدید برای تجارت و مبادلات بازرگانی پایه ریزی کنند.تور قشم از اصفهان

جزیره ی قشم در جنوب استان هرمزگان و در فاصله ی نسبتا کوتاهی از سواحل این استان، در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس قرار گرفته است. وسیع ترین و بزرگ ترین پهنه ی خشکی در میان آب های ایران، لقبی است که می توان به راحتی به این محل داد، چرا که علی رغم وجود چند جزیره ی متعدد از جمله کیش و هرمز و …، اندازه ی آن ها با قشم قابل مقایسه نیست. در نتیجه این جزیره وسعت قابل توجهی در میان سایر همسایگان آبی خود دارد. هرچند برخی از اهالی شهر اصفهان، هنوز در تور قشم از اصفهان شرکت نکرده و اصلا هرگز سفری به این جزیره نداشته اند، با اینحال همواره به ویژه در ایام تعطیلات و مناسبت هایی مانند حراجی های دوره ای، تعداد قابل توجهی از هم وطنان اصفهانی عازم این منطقه می شوند.
برای افراد مختلفی که قصد سفر به قشم را دارند، آژانس های معتبر و قدیمی و یا نسبتا کم سابقه تر زیادی فعالیت می کنند. این آژانس ها تلاش می کنند با ارائه برنامه ای منسجم و متنوع برای زمان بندی و خدمت بهتر به مشتریان خود، فرصت سفری پربار و مناسب برای ایشان فراهم آورند. انواع خدمات و امکاناتی که در تورهای مختلف ارائه می گردند، نوعی رقابت میان ایشان فراهم کرده اند تا بدون استفاده از خودروی شخصی، مسافر و مشتری تور با احساس راحتی و آسایش، سفر خود را به سرانجام برسانند.
در میان تمامی پیشنهاداتی که از طرف آژانس ها برای سفر به جزایر جنوبی می شود، تور قشم از اصفهان برای ساختن خاطره ای بی نظیر طرفداران و دوستداران ویژه ی خود را دارد. یکی از دلایل این مسئله، آب و هوا و اقلیم جزیره ی قشم است. در طی ماه های پاییز و زمستان، هوای پاک و چشم اندازهای متنوع و بسیار زیبای قشم، بهانه ی بسیار خوبی برای سیاحت در این پهنه ی بی نظیر است. اقلیم قشم، همزمان گرمسیری و دریایی بوده و همین ترکیب جالب، می تواند شرایط دلپذیری به وجود آورد.
تور قشم از اصفهان حتی اگر با نیت گردش و سیاحت در سواحل و صحراهای این جزیره باشد، باز هم منجر به خاطره ای بسیار خوشایند خواهد شد.
علاوه بر اقلیم و طبیعت، شهرها و روستاهای قشم نیز برای بسیاری از مسافران تور قشم از اصفهان، سوژه های گردشی مناسبی به شمار آیند. برخی از گردشگران به موضوعاتی شبیه بوم گردی و روستا گردی علاقه مند بوده و سعی می کنند بدون توجه به دوری مسیر و زمان صرف شده و خستگی احتمالی، ساعت ها در میان بافت کهن و کوچه ها و بازارهای قدیمی و سنتی روستاهای قشم سپری کرده و به قدم زدن بپردازند. نباید فراموش کنیم که سابقه ی سکونت انسان در قشم به چند هزار سال پیش می رسد و دهها روستا و محله ی قدیمی در سرتاسر جزیره، باقی مانده ی این تمدن و اصالت هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  شکم گردی در تور قشم از تهران

تور قشم از اصفهان
بازارهای جزیره ی قشم، جزیره آب و آفتاب نیز پاتوق تعداد دیگری از مشتریان تور قشم از اصفهان است. این بازارها که بیشتر در شهر درگاهان قرار دارند، انواع کالا و اجناس را به منظور عرضه به مخاطبان خود، به نمایش می گذارند. تعداد قابل توجهی از همراهان تور قشم از اصفهان، تنها برای خرید و پاساژگردی به این جزیره رهسپار می شوند.
نکته ی شگفت و جذاب دیگری که می تواند نظر همسفر تور قشم از اصفهان را به خود معطوف کند، جزایر اقماری اطراف این جزیره ی وسیع هستند که هر یک دیدنی های منحصر به فردی در خود جای داده اند و می توانند مقصد سیاحتی جداگانه باشند.
به طور عمده، مسافران تور قشم از اصفهان می توانند از قشم به هنگام رفت و برگشت داشته باشند. در سال های اخیر، تور جزیره ی هنگام به عنوان بخشی از تور قشم معرفی می گردد. اما در صورت ثبت نام در تور قشم از اصفهان نیز می توانید چند ساعتی در جزیره ی هنگام سپری کنید.

Administrator
1 دیدگاه
  • علی مرتضوی
    بهمن 9, 1396

    میشه در مورد تور قشم از تهران بیشتر توضیح بدید؟ کدام هتل های قشم را دارید؟ بهترین هتل های قشم کدوم ها هستند؟ تور لحظه آخری قشم هم دارید؟

    پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید