تور کیش از تهران
۲۸
آذر
۱۳۹۶

فرصت سیاحت زمستانی در تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 259 0
فرصت سیاحت زمستانی در تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

بدون شک در سال های اخیر، همه ی ما با برخی تعطیلات زمستانی به دلیل شرایط سرمای هوا و یا وارونگی دما و شرایط ناگوار جوی، مواجه شده ایم. برای اهالی شهری مانند تهران که به عنوان پایتخت ایران یکی از آلوده ترین شهرها بوده و در عین حال سرمای شدید زمستان را نیز تجربه می کند، شر کت در تورهای مسافرتی زمستانه از جمله تور تهران به کیش ، از جمله مهم ترین و پر مخاطب ترین برنامه های مسافرتی به حساب می آید.
دلیل این اهمیت را می توان مشکلات و کاستی های شهرهای بزرگ دانست که ممکن است در فاصله ی کوتاه چند روزه، علاوه بر سرما، با مشکلات آلودگی، ترافیک، سر و صدا و همچنین انواع آلودگی های جوی خود را بروز دهد.
همچنین ماندن در این شهر در شرایط تعطیل و زمان های ممنوعیت و یا محدودیت عبور و مرور، می تواند خسته کننده و دلگیر باشد.

تور کیش از تهران
در نتیجه یکی از بهترین گزینه های برای روزهایی مشابه این تعطیلات، عزیمت به یک سفر تفریحی و سیاحتی به منطقه ای است که از مشکلات و سختی های مذکور فارغ بوده و با هوایی معتدل و پاک، بتواند سرمای آلوده و خشک در تهران یا برخی کلان شهر ها را جبران کند. ضمن اینکه عزیمت از تهران به سمت سایر مناطق گردشگری، نقش بسزایی در خلوت تر شدن شهر و کاهش ترافیک و کاهش حجم انتشار آلاینده ها بازی می کند.
در این شرایط، ثبت نام و شرکت در تور کیش از تهران توانسته است جای خوبی در میان سایر گزینه های مسافرتی و گردشگری به خود اختصاص دهد. چرا که عموما در فصل زمستان به دلیل شرایط اقلیمی برای ساکنین مناطق مرکزی و شمالی کشور، استقبال از مناطق و سواحل خلیج فارس از جمله جزایر پراکنده در آن، به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
این فرصت مناسب برای تور کیش از تهران، علاوه بر ایجاد تنوع در آب و هوا و امکان سفر و تردد در منطقه ای با هوای پاک و آسمان آبی، فرصت مناسبی برای خرید زمستانه پیش از عید نوروز نیز به شمار می رود. البته نباید نادیده گرفت که با نزدیک تر شدن به فصل بهار و تعطیلات عید نوروز، ممکن است گاهی قیمت های تور کیش از تهران با سایر زمان های سال متفاوت بوده و بالاتر باشد، اما پیش از سفر باید برآورد مالی تقریبی انجام داد و نسبت به صرفه اقتصادی سفر تصمیمی همه جانبه گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  چرا تور کیش از تهران ؟

تور کیش از تهران
به عنوان نمونه، ممکن است مسافر با هزینه های بیشتری در سفر زمستانه به کیش مواجه شود، اما سود حاصل از خرید اجناسی که به مناسبت حراج های زمستان و جشنواره های بازار، به قیمت ارزانتر فروخته می شند، این اضافه قیمت برای اقامت را جبران کند.
امروزه تنوع آژانس ها و موسسات برگزار کننده ی تور کیش از تهران یا دفاتر سیاحتی مجری تور تهران به کیش تا جایی پیش رفته است که با یک جستجوی ساده ی اینترنتی، به دهها نمونه و گزینه ی قابل انتخاب دسترسی پیدا می کنیم. این آژانس ها که شمار آنها طی سال های اخیر روز به روز در حال بیشتر شدن است، موجب شده تا در جزیره ی کیش هم امکانات و تمهیدات گسترده تری برای پذیرش میهمان و استقبال هر چه بیشتر از مسافران فراهم آید.
به عبارت دیگر، در سال های گذشته این جزیره تبدیل به منطقه آزاد تجاری شده است. این اتفاق فرصتی است تا گردشگران و خانواده های علاقمند به خرید و بازارگردی، با شرکت در تور کیش از تهران یا برنامه های مشابه، بتوانند نیازهای خود را در میان فروشگاه ها و بازارهای عموما جدید و مدرن آنجا برطرف کنند.
به ویژه آنکه مسافران تور کیش از تهران در فصل زمستان، به خاطر حضور تعداد بیشتر گردشگر در این جزیره، ممکن است با جشنواره ها و برنامه های حراج ویژه ی زمستان و قبل از عید مواجه شوند. در نتیجه سفر از تهران به جزیره ی کیش می تواند علاوه بر سیاحت و تنوع آب و هوا و رفع خستگی ناشی از شلوغی شهرهای بزرگ، فرصت خوبی برای گشت و گذارهای تجاری و خرید کالا و دیدن محصولات برندهای معتبر باشد.
یکی دیگر از فرصت های بسیار جذاب برای مسافران جزیره ی کیش در فصل زمستان، به خصوص افرادی که از نعمت همجواری با دریا و رودخانه محروم هستند، انجام انواع ورزش ها و سرگرمی های دریایی و آبی خواهد بود. همچنین ورزش های ساحلی که ساده ترین آن ها می تواند دویدن و دوچرخه سواری در امتداد ساحل باشد تا رشته های متنوع تر مانند والیبال و فوتبال ساحلی، از دیگر گزینه های وسوسه کننده برای مشتری تور کیش از تهران به شمار می رود.
علاوه بر این فعالیت های ورزشی، رستوران گردی و تجربه ی غذاهایی دریایی ویژه در رستوران های لوکس یا سنتی جزیره ی کیش نیز می تواند انتخاب دیگری برای آن دسته از گردشگران تهرانی باشد که علاقه دارند تا یک سفر به ظاهر معمولی و پر مخاطب را به خاطره ای پربار و تجربه ای تکرار نشدنی تبدیل کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  آرامش در تور کیش از تهران
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید