تور کیش از شیراز
27
فروردین
1397

فارس تا کیش

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 217 0
فارس تا کیش
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

کیش و شیراز هر دو به عنوان قطب گردشگری در کشور ایران محسوب می گردند. از این رو شهروندان شیرازی به خوبی با امکانات و فضای یک شهر گردشگری و مسافر پذیر آشنا هستند. این آشنایی موجب می شود تا انتظارات و توقع این شهروندان در سفر به هر یک از دیگر نواحی و شهر های معروف و شناخته شده، در سطح نسبتا بالایی باشد. به عبارت دیگر، زمانی که هم وطنان شیرازی در یک برنامه سفری مثل تور کیش از شیراز شرکت می کنند، امکانات و خدمات میهمان پذیری این جزیره را با شهر خود مقایسه کرده و انتظار ارائه خدمات با کیفیت بالایی به مسافران را دارند. سطح انتظار مسافران و مشتریان یک منطقه گردشگری مانند کیش، موجب می شود تا تصمیم گیران و مدیران آن منطقه به فکر ارائه خدمات بهتر و بالا بردن استاندارد ها و معیار های امکانات گردشی محل تحت نظرشان باشند. در مورد جزیره کیش نیز به دلیل حضور تعداد زیادی مسافر از شهر های تاریخی و سایر قطب های گردشگری در قالب تور کیش از شیراز یا تور کیش از اصفهان، نظر و رضایت این مسافران نیز ملاک عمل متولیان امر در استان هرمزگان خواهد بود.

تور کیش از شیراز

دیگر شهر گردشگر پذیر ایران، اصفهان است. شهروندان اصفهانی در زمان های شلوغ که مسافران زیادی به این شهر می روند ترجیح می دهند که کوله بار خود را جمع کرده و به مناطق جنوبی کشور خصوصا جزیره کیش سفر کنند. به همین منظور تور کیش از اصفهان همیشه و خصوصا در ایام عید و تعطیلات چند روزه شلوغ است. اما اگر می خواهید که در زمان خلوت با تور کیش ازاصفهان همراه شوید می توانید فصل تابستان و یا ایام ماه مبارک رمضان که مسافران کمتری این منطقه را برای سفر را انتخاب می کنند به این جزیره رفته و همچنین هزینه کمتری را بابت بلیط تور کیش از اصفهان خود بپردازید.

تور کیش از شیراز به ویژه در فصل بهار، که زیبایی خاصی در جزیره حاکم است مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به طبیعت و تاریخ کرنه های خلیج فارس قرار می گیرد. بدون در نظر گرفتن فاصله نسبتا کوتاه میان مبدا و مقصد در تور کیش از شیراز، زیبایی ها و جاذبه های دیدنی جزیره کیش نیز برای مسافر و شهروندان شیرازی حائز اهمیت خواهد بود.

جزیره کیش با داشتن محیطی طبیعی و آب و هوای گرمسیری و دریایی، و همچنین به خاطر وجود فضاهای باستانی و تاریخی، طرفداران زیادی در میان کسانی دارد که به ایران شناسی علاقه مند می باشند. هم وطنان شیرازی نه تنها با یک محیط شهری میهمان پذیر آشنا هستند، بلکه در هر سفر به دنبال آثار تاریخی و زیبایی های طبیعی مقصد نیز می پردازند. غیر از قالب های معمول تور کیش از شیراز، آگهی هایی مانند تور اقساطی کیش از شیراز و یا تور لحظه آخری کیش نیز به چشم می خورند. این قبیل آگهی ها از نظر مسافرانی که قصد پرداخت هزینه کمتر برای سفر دارند، بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

نکته ای که قبل از هر سفر از جمله تور کیش از شیراز نباید نادیده گرفته شود، ببرسی دقیق اعتبار و حسن سابقه آژانس برگزار کننده است. این انتخاب موجب خواهد شد تا در طول سفر با کمترین مشکل مواجه شده و اطمینان بیشتری در مورد نحوه مدیریت و برگزاری تور داشته باشید.

تور کیش از شیراز به صورت زمینی و هوایی انجام می گیرد. تور هوایی کیش، از فرودگاه شهید دستغیب شیراز تا فرودگاه کیش برقرار بوده و تعداد زیادی از مسافران را به مقصد خود می رساند. از سوی دیگر، بخش زیادی از مسافران شیرازی با قطار به سمت این جزیره بی نظیر راهی می شوند. تور کیش از شیراز با قطار محبوبیت زیادی در میان مردم این شهر و یا سایر گردشگران دارد.

جشنواره ها و حراجی های مناسبتی جزیره کیش نیز برای مشتریان شیرازی آشنا به پاساژ گردی، جالب توجه خواهد بود. هر چند بازار گردی در کیش در مقایسه با بازار های شیراز تفاوت های اساسی دارد، اما به هر حال بخش جدا ناشدنی از سفر به حساب می آیند.

تور کیش از شیراز

تور کیش از شیراز در طول ایام گوناگون سال اجرا شده و هر ساله صدها هزار مسافر شیرازی را به سمت خود می کشاند. به طور کلی جزایر جنوبی ایران به دلیل برخورداری از آرامش و طبیعت زیبا و تاریخ منحصر به فرد، گنجینه ها و سرمایه های فراوانی در اختیار داشته و دارند.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید