کیش گردی در شب
02
مهر
1397

شب گردی در جزیره کیش

ارسال شده توسط: admin/ 325 0

قرار گرفتن جزیره زیبای کیش در میان آب های نیلگون خلیج فارس، همه چیز را برای گذران اوقاتی خوش در فصل های پاییز و زمستان، برای گردشگران تور کیش فراهم می کند. این جزیره که حدود ۹۵ کیلومتر مربع وسعت دارد دارای اماکن تجاری فراوان، دریای مرجانی زیبا، رستوران های شیک و زبانزد با انواع و اقسام غذاهای دریایی، شهربازی و اماکن تفریحی مهیج است که همه معیارهای مناسب یک مسافرت به یاد ماندنی را برای مسافران تور کیش مهیا ساخته است. پس از سپری کردن یک روز پر هیجان نوبت به آرام گرفتن در دل این جزیره رویایی می رسد. حس ناب غروب و شب های کیش را جز یکی از خاطره انگیزترین لحظات زندگی خود بدانید.با پایان یافتن روز شاهد شهری چراغانی، تمیز و آرام خواهید بود. انعکاس نور ماه، چراغ های رنگارنگ کشتی های تفریحی و مجتمع های تجاری لوکس، جلوه خاصی به این جزیره پرطرفدار بخشیده است و می توانید با آسودگی خاطر، پس از گذران یک روز پر مشغله به استقبال آرامش عمیق شب های کیش بروید. آفتاب که رو به غروب می گذارد بخش تازه ای از سفر مسافران تور کیش از اصفهان آغاز می شود که این آغاز را از جمعیتی که به سمت کشتی یونانی سرازیر هستند تا غروب با شکوه جزیره کیش را از دست ندهند می توان دریافت. با خیال راحت و آسوده، آکنده از دل مشغولی های روزمره، با پای برهنه بر روی ماسه های نرم ساحل خلیج فارس بایستید و نوازش بادهای خنک را در چشم انداز کشتی به گِل نشسته یونانی، لمس کنید. همچنان که هوا بیشتر و بیشتر رو به تاریکی می گذارد، کشتی یونانی نیز تنها و تنها تر می شود اما شروع شب، پایان خنده و خوش گذرانی نیست؛ چرا که شهر و اماکن مهیجش انتظار مسافران تور کیش را می کشد. با ما همراه باشید تا با هم گذری در دل شب های خاطره انگیز کیش کنیم.

کشتی یونانی

اسکله تفریحی:

بدون شک در ساعات شبانگاهی، اسکله تفریحی کیش که در شرق جزیره واقع شده است، می تواند مکان بسیار خوبی برای گردشگران باشد. برروی نیمکت های چوبی دور تا دور اسکله بنشینید و همچنان که صدای موج های نه چندان خروشان خلیج فارس، نوازشگر گوش های شماست، شهر زیبای کیش را نظاره گر باشید و خستگی از تن و بدن خود برهانید.

اسکله تفریحی کیش

قدم زدن کنار ساحل:

وجود رستوران های ساحلی و صدای موسیقی زنده که از دور دست به گوش می رسد، صدای موج های خلیج همیشگی فارس که در یک قدمیتان شما را صدا می زند و مهمتر از همه، ماه پر فروغ که شبی مهتابی خلق کرده است، تمام مقدمات یک قدم زدن پر شور و حال را فراهم کرده است. قدم زدنی که هیچ کجای دیگر مثالش را نخواهید یافت.

قدم زدن در ساحل کیش

لذت صرف شام برروی آب های آزاد خلیج فارس:

در نزدیکی اسکله تفریحی، کشتی هایی وجود دارند که می توانید تجربه یک کشتی سواری سراسر خاطره خوش را از آن خود کنید. سوار کشتی شوید و از عرشه آن، شاهد کوچک و کوچک تر شدن جزیره باشید. طولی نخواهید کشید که در میان آب های آزاد خیلج فارس خواهید بود و گویی در این نقطه از کره زمین همه چیز در آرامش محض دریای بی کران غرق شده است. بعد از اندکی آرامش باز نوبت به شور و هیجان می رسد. تجربه صرف یک شام رویایی بر روی کشتی تفریحی، همراه با موسیقی دلنواز و زنده، یکی از ناب ترین لحظاتی است که می توانید در دفترچه خاطراتان به رشته تحریر در آورید.

برنامه های شاد شبانه:

بدون شک جزیره کیش، به دلیل اینکه جزء مناطق آزاد کشورمان و مناطق گردشگری مهیج به حساب می آید، دارای بهترین برنامه های شاد شبانه است. این برنامه ها که معمولا از ساعت ۹ شب به بعد شروع می شوند، شامل انواع موسیقی های زنده، برنامه های تقلید صدا، اجرای نمایش نامه های طنز و کمدی برای میهمانان جزیره و بسیاری برنامه های شاد و مفرح دیگر می شود. یکی از این تفریحات که قطعا از نظر گردشگران تور کیش باز نخواهد ماند، سیرک و پارک دلفین هاست که با نمایشی تماشایی، حیرت و هیجان را برایتان به ارمغان می آورند.

تور کیش از اصفهانبرنامه های شاد کیشپارک دلفین های کیش

جزیره کیش که از قدمت بسیار زیادی برخوردار بوده و روزگاران فراوان به چشم دیده است و امروز یکی از بهترین مناطق گردشگری کشور عزیزمان به شمار می آید که هرساله میزبان شمار زیادی از مسافران، چه از داخل و چه از خارج ایران است. بسیاری از افراد، بهترین زمان برای مسافرت به این جزیره با شکوه را اواسط پاییز تا اواخر زمستان می دانند. زمانی که اکثر مناطق کشور در سوز و سرمای زمستانی فرو رفته اند می توانید در دریای مرجانی و شفاف خلیج فارس آبتنی کنید و پس از آن در ساحل زیبای کیش حمام آفتاب گرفته و به استراحت بر روی ماسه ها بپردازید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید