تور لحظه آخری مالزی
14
فروردین
1397

سفر جذاب به آسیای جنوب شرقی، تور مالزی

ارسال شده توسط: admin/ 553 0

گردشگری و بهر مند شدن از مواهب طبیعی و فرهنگی سرزمین ها و شهر های ناشناخته، از جمله بهترین و در دسترس ترین روش های لذت از دنیای پیرامون به حساب می آید و در این میان، استفاده از فرصت هایی که تحت عنوان تور های سیاحتی و زیارتی توسط آژانس ها و دفاتر مسافرتی تعریف و اجرا می شوند، از اهمیت و استقبال خوبی برخوردار هستند. در این میان می توان به برنامه هایی از جمله تور قشم، تور مشهد و تور کیش اشاره نمود.

علاوه بر تور های عادی و معمولی، در سال های اخیر انواع تور لحظه آخری نیز به برنامه های پیشنهادی از طرف آژانس ها اضافه شده است. این روش های نوین سفر به دلیل قیمت مقرون به صرفه ای که دارند، مورد توجه تعداد زیادی از گردشگران قرار گرفته اند. انواع تور لحظه آخری داخل از کشور و همچنین به مقصد کشور های دیگر، طی سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. از این میان، می توان به تور لحظه آخری مالزی ، تور لحظه اخری دبی و تور های مشابه برای گرجستان و … اشاره کرد. این برنامه ها چنان فراگیر و گسترده شده اند که توسط بسیاری از آژانس ها و دفاتر مسافرتی کوچک و بزرگ در سطح شهر ها و شهرستان های مختلف، برگزار می گردند و نکته جالب اینجاست که مشتریان پر و پا قرضی هم دارند.

تور لحظه آخری مالزی

تور لحظه آخری مالزی ، از جمله محبوب ترین این سفر ها را تشکیل می دهد که توانسته است جایگاه بسیار خوبی در میان تور های سیاحتی و تفریحی خارج از کشور به دست بیاورد. به طور کلی می توان کشور های آسیای جنوب شرقی را جزو اهداف و مقاصد جدید برای سفر نامید که کنجکاوی تعداد زیادی از علاقه مندان به گردشگری را بر انگیخته اند. این کشور ها با توجه به توسعه خود طی چند دهه اخیر و استفاده از منابع طبیعی و فرهنگی غنی برای جذب توریست، بسیار موفق عمل کرده اند. به همین دلیل، انواع گزینه های سفر به این کشور ها که تور لحظه آخری مالزی یکی از اصلی ترین آن ها به شمار می رود، از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  کاروان ری به خراسان دیروز و تور تهران به مشهد امروز

بدون در نظر گرفتن فاصله زمانی نسبتا زیاد در مسیر رفت و برگشت به حوزه آسیای جنوب شرقی و کشور های دیدنی آن ناحیه، جاذبه های فراوان آن کشور ها مسافر را برای گشت و گذار مجاب خواهد کرد. پایتخت کشور مالزی، شهر کوالالامپور می باشد که اتفاقا قرار داد خواهر خواندگی با شهر اصفهان نیز دارد. دوستی و خواهر خواندگی اصفهان-کوالالامپور، به دلیل ویژگی های منحصر به فرد فرهنگی و گردشگری هر دو شهر است که در صورت سفر با تور لحظه آخری مالزی، شاهد آن خواهید بود. تور مالزی که گاهی تور کوالالامپور نیز گفته می شود، فرصت بازدید از این شهر زیبا و سرزنده را برای مسافر فراهم خواهد کرد. علاوه بر بازدید از برج های سر برافراشته کوالالامپور یعنی برج های دو قلوی پتروناس و و همچنین برج مخابراتی KL که در نزدیکی یکدیگر قرار گرفته اند، می توانید از تنوع فرهنگی گسترده در این شهر دیدن کنید. یکی از سوژه های این تنوع محله چینی ها محسوب می گردد که در واقع یک بخش همیشه زنده و شبانه روزی شهر است. به عبارت دیگر، شهر چینی ها این امکان را فراهم می کند تا در حین تور لحظه آخری مالزی ، یک تور چند ساعته به کشور چین و آشنایی با هنر ها و صنایع دستی و فرهنگ آن جا نیز داشته باشید.

تور لحظه آخری مالزی

علاوه بر این، تور لحظه آخری مالزی ، فرصت سیاحت در فرهنگ هندو ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. شاید برایتان جالب باشد که خارج از سرزمین هندوستان بتوانید با فرهنگ هندوها بیشتر آشنا شوید. در نتیجه بد نیست بدانید که غار ها و معابد باتو، بزرگ ترین مجموعه زیارتی آیین هندو در خارج از کشور هندوستان به حساب می آید که البته یک جاذبه مهم گردشگری نیز می باشد. غار های باتو در نزدیکی کوالالامپور، هر ساله با چند میلیون بازدید کننده از کشور ها و شهر های مختلف جهان مواجه می شود. این غار ها تجلی چگونگی زندگی و باور ها و همچنین هنر مجسمه سازی هندو ها و معابدشان است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  آسودگی زائرین تور مشهد از تهران

به طور کلی، متوجه می شوید که ضمن همراه شدن با تور لحظه آخری مالزی ، زمان خوبی برای آشنایی با فرهنگ های مختلف و جوامع آسیای جنوب شرقی را برای خود به وجود آورده اید. چرا که با این سفر، علاوه بر تجربه یک شهر مدرن قادر خواهید بود با نمونه هایی از کشور ها و جوامع چین و هند و سرزمین های اطراف مالزی نیز بیشتر آشنا شوید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید