تور استانبول از اصفهان
23
اردیبهشت
1397

از سفر ارزان استانبول جا نمانید!

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 494 0

سفر های خارج از کشور که توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی و گردشگری اصفهان برنامه ریزی و اجرا می شوند، متفاوت و در سال های اخیر با تنوع و فراوانی بالایی همراه بوده اند. از میان سفر های خارجی در این آژانس ها، تور ترکیه و یا به طور واضح تر تور استانبول از اصفهان یکی از قابل توجه ترین و پر طرفدار ترین آن ها به شمار می رود. تور استانبول از اصفهان که در بسیاری از آژانس ها، عنوان تور اصفهان به استانبول یا اصفهان به ترکیه را نیز به خود گرفته است، هر ساله صدها هزار مسافر علاقه مند به تماشا و سیر و سیاحت در یکی از معروف ترین و شلوغ ترین قطب های گردشگری غرب آسیا را به این منطقه راهی می کند.

تور استانبول از اصفهان

اصفهان یک شهر تاریخی و توریستی به شمار می رود و شهروندان این شهر به خوبی با شاخص ها و جاذبه های خاص و مهم در حوزه گردشگری آشنا هستند. به این ترتیب، اهالی این استان که در تور استانبول از اصفهان شرکت می کنند، به نسبت بهتر از دیگر گردشگران قادر خواهند بود وقت خود را به سوژه های خاص و قابل توجه اختصاص دهند. علاوه بر پیش زمینه قبلی شهروندان اصفهانی در مورد جاذبه های گردشگری یک کشور، قرابت فرهنگی و مذهبی دو کشور همسایه یعنی ایران و ترکیه نیز برای آسان کردن روال بازدید از دیدنی های استانبول، بی تاثیر نیست.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفری مقرون به صرفه به شهر زیبای استانبول

یکی از مهم ترین فعالیت های حوزه گردشگری که می تواند توسط ایرانیان شرکت کننده در تور استانبول از اصفهان انجام شود، شکم گردی در ترکیه و شکم گردی در استانبول است. در شهر های ترکیه به ویژه شهر های قدیمی و اصیل این کشور، کافه ها، رستوران ها و سفره خانه های زیادی به چشم می خورد. این کافه ها به دلیل رایج بودن کافه نشینی و صرف چای و قهوه توسط اهالی ترکیه، رونق خوبی داشته و یکی از سوژه ها و پاتوق های اصلی برای گردشگران خارجی به ویژه اروپایی به شمار می رود.

تور استانبول از اصفهان، به دلیل یک خصوصیت بسیار منحصر به فرد شهر استانبول، طرفداران بسیار زیادی دارد. این خصوصیت عبارتست از واقع شدن در میان دو قاره آسیا و اروپا. به عبارت بهتر نیمی از شهر استانبول در قاره اروپا و نیمی دیگر در قاره آسیا قرار دارد. در نتیجه ضمن سفر به ترکیه و همراه شدن با تور استانبول از اصفهان، این امکان در اختیار مسافر قرار دارد تا بافت و فضای اروپایی و آسیایی را در فاصله یک پل میان دو سمت استانبول تجربه و با یکدیگر مقایسه کند. به طور طبیعی تفاوت های عمده ای در بخش اروپایی و در بخش آسیایی شهر استانبول وجود دارد و هر کدام به تنهایی توانسته اند جاذبه ها و سوژه های گردشگری زیادی را برای گردشگران در بر بگیرند.

تور استانبول از اصفهان

تور استانبول از اصفهان را می توان بدون تردید یکی از پر مخاطب ترین تور های خارجی در شهر اصفهان دانست. با توجه به ثبت نام و شرکت بسیاری از شهروندان در تور هایی شبیه تور استانبول، روش ها و شاخه های متفاوتی از این سفر تعریف شده اند. تور استانبول ارزان و تور لحظه آخری استانبول از اصفهان را می توان بخشی از این روش ها نامید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  چرا بهار بهترین فصل برای سفر به استانبول است؟

بسیاری از مسافران اصفهانی به خصوص آن هایی که به صورت حرفه ای به ایران گردی و جهان گردی می پردازند، با ترفند ها و روش هایی آشنا هستند که منجر به کاهش هزینه یا به عبارت دیگر کاهش قیمت تور استانبول می گردد. تور استانبول لحظه آخری از اصفهان نیز مهارت های خاصی نیاز دارد تا مسافر بتواند در فاصله کوتاه از اعلام آگهی تا حرکت قطار یا پرواز هواپیمای ترکیه، بار سفر خود را مهیا کرده و با نرخ بلیط کمتر از سایر مسافران رهسپار آن شهر شگفت انگیز شود.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید