تور لحظه آخری استانبول
22
اسفند
1396

سفری مقرون به صرفه به شهر زیبای استانبول

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 662 0

شهر زیبا و توریستی استانبول بزرگترین شهر ترکیه و پنجمین شهر بزرگ دنیا شناخته می شود. وجود تنگه بسفروس، موجب شده است تا ترکیه به دو بخش تقسیم شود که یک بخش آن در آسیا و بخش دیگر در اروپا قرار دارد. استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار گرفته است به همین دلیل در بخشی با فرهنگ و معماری اروپایی روبرو هستیم و در بخشی دیگر با معماری و فرهنگ آسیایی. تور لحظه آخری استانبول این امکان را فراهم آورده تا بتوانید در این شهر توریستی بزرگ گشتی زده، به مناطق مختلف اروپایی و آسیایی آن سری بزنید و با این تضاد زیبا و در هم آمیخته آشنا شوید.

شهر استانبول در گذشته با نام قسطنطنیه شناخته می شد و  از نظر تعداد گردشگران خارجی، رتبه سومین شهر توریستی جهان را به خود اختصاص داده است. از این رو این شهر برای مردم ترکیه، به مرکز فرهنگی و اقتصادی  بدل شده و به دلیل وجود گردشگران زیاد از داخل و خارج از ترکیه، به اقتصاد این منطقه رونق زیادی بخشیده است.

استانبول بنا به موقعیت جغرافیایی که دارد، شامل اقلیم آب و هوایی متفاوتی در بخش های مختلف می شود. آب و هوای مدیترانه ای، آب و هوای گرمسیری و مرطوب و همچنین آب و هوای اقیانوسی در بخش های مختلف این شهر بزرگ وجود دارد. زمانی که با تور استانبول به این شهر زیبا سفر می کنید، می توانید این اقلیم سه گانه را از نزدیک مشاهده کنید.

شهر استانبول مساجد سلطنتی و زیبایی را درون خود جای داده است که بنا به دستور پادشاه مختلف در زمان عثمانی بنا شده اند. دیدن این مساجد زیبا و باشکوه در جای جای شهر استانبول خالی از لطف نیست و اگر مسافر تور لحظه آخری استانبول باشید، می توانید با گردش در این مکان ها ومساجد زیبا، به دل تاریخ عثمانی رفته و با معماری و سنت مردم ترک از قدیم تا کنون آشنا شوید. مسجد سلیمانیه، مسجد سلطان احمد معروف به مسجد آبی، مسجد بایزید، مسجد ایاصوفیه و مسجد فاتح از جمله مساجد زیبای دوره عثمانی هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  راهکارهایی برای گم نشدن چمدان در مسافرت

تور لحظه آخری استانبولشهر استانبول، شهری است که به دلیل نزدیکی به کشور ایران گردشگران ایرانی زیادی را در تمامی فصول به خود می بیند. همه افراد خصوصا کسانی که در کلان شهرهای بزرگ اقامت دارند به دنبال کوچکترین فرصت هستند تا به همراه یک تور مناسب، به جایی سفر کنند که از طبیعت و زیبایی های آن منطقه لذت برده و چند روزی را به دور از دغدغه های زندگی روزمره بگذرانند. سفرهای داخلی مانند تور کیش از تهران و یا تور کیش از اصفهان می تواند گزینه مناسبی باشد ولی اگر می خواهید به خارج از ایران و با هزینه ای حداقل سفر کنید، به شما تور لحظه آخری استانبول را پیشنهاد می کنیم. این تورها که در لحظه آخر و با عنوان تور لحظه آخری استانبول به فروش میرسند، بسیار مقرون به صرفه هستند که می توانید با هزینه اندک به کشور زیبای همسایه  و شهر استانبول سفر کنید.

تور لحظه آخری استانبول زمانی برگزار می شود که تعداد مسافرانی که از قبل پیش بینی کرده بودند، به حد نصاب نرسد و تعدادی جای خالی وجود داشته باشد. در این صورت افراد برگزار کننده تور استانبول برای اینکه ظرفیت تور را تکمیل نمایند، اقدام به فروش بلیط های باقیمانده با عنوان تور لحظه آخری استانبول می کنند که البته افرادی که تمایل به سفرهای غیر قابل پیش بینی و از قبل برنامه ریزی نشده دارد، به خوبی از این تور های لحظه آخری استقبال می کنند.

دیدنی ها و جاذبه های زیبای شهر استانبول همگان را ترقیب به سفر با تور استانبول می کند تا با دیدن این جذابیت ها و زیبایی ها لذت برده و خاطرات زیبایی را برای خود و عزیزانشان به ثبت برسانند. تور لحظه آخری استانبول به شما کمک می کند تا در کنار دوستان و عزیزانتان با زیبایی های استانبول از جمله برج دختر، تنگه بسفر، برج کالاتا، جزیره بیوک آدا، کاخ بیلر بی، کاخ چراغان و … آشنا شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  لذت تجربه ی شکم گردی در تور قشم از اصفهان

از شناخته شده ترین مکان های دیگر استانبول که از چشم خانم های مسافر تور لحظه آخری استانبول نیز پوشیده نیست، بازار های مختلف و رنگارنگ شهر استانبول است. شما با رفتن به بازار استانبول می توانید از نزدیک با فرهنگ و سوغاتی های متنوع شهر استانبول آشنا شوید و هر آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید.

تور لحظه آخری استانبولاستانبول مال بزرگترین مرکز خرید این منطقه است که انواع و اقسام لوازم مورد نیاز خود را می توانید در این مرکز پیدا کنید. برند های مطرح و بنام نیز در استانبول مال حضور دارند که اگر تمایل به خرید لوازم و پوشاک با برند اصل دارید می توانید به این نمایندگی ها سری بزنید. ایستینیه که بیش از ۳۰۰ فروشگاه را در خود جای داده است، مرکز خرید پالادیوم، مال برج ترامپ، فروم استامبول و مرکز زولو از جمله مراکز خرید موجود در شهر زیبای استانبول هستند که می توانید هر آنچه را که نیاز دارید در این مراکز خرید تهیه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید