تور کیش از اصفهان
04
بهمن
1396

سفری با چند سوژه ی خاص با تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 650 0

جزیره کیش معروف ترین و شناخته شده ترین قطب گردشگری در مناطق جنوبی کشور ایران می باشد. این جزیره که در جنوب شرقی استان هرمزگان و در میان آب های خلیج همیشگی فارس قرار دارد، از دهها سال پیش به عنوان محل تفرج و استراحت خانواده ها و گروه های دوستانه، طرفداران زیادی داشته است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که سبب شده است تا جزیره کیش به عنوان یک پایگاه گردشگری مورد توجه قرار گیرد، موقعیت خاص آن و نزدیکی به سواحل شمالی خلیج فارس و جنوب استان هرمزگان می باشد. به خاطر همین سابقه ی طولانی کیش در زمینه پذیرش گردشگر، آژانس ها و دفاتر برگزاری تورهای مسافرتی نیز در طول سال های متمادی، برنامه های متنوعی را به مقصد کیش تدوین و اطلاع رسانی می کنند. از جمله این برنامه ها می توان به تور کیش از اصفهان اشاره کرد.

تور کیش از اصفهان

در مجموع می توان گفت که پهنه ی ساحلی در جنوب کشور ایران شامل استان های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، همواره برای گردشگران و علاقمندان به سیاحت در تاریخ و فرهنگ محیط زیست، سوژه هایی دست نخورده و بی نظیر بوده اند. هر چند در سال های اخیر، برخی از ساخت و سازها موجب شده تا چشم اندازهای زیبای بعضی از مناطق خدشه دارد شود، اما به طور کلی این نواحی دارای قابلیت ها و جذابیت های فراوانی هستند که می تواند نظر مسافران و علاقمندان به سیاحت را به سوی خود جلب نماید.

علاوه بر آب و هوای دریایی و معتدل جزیره به ویژه در فصل زمستان، جاذبه های تاریخی تور کیش از اصفهان هم دلیلی برای سفر صدها هزار نفر از شهروندان شهرهای مختلف به آنجاست. هر چند بسیاری از مشتریان تور کیش از اصفهان و یا سایر هموطنانی که به کیش سفر می کنند، به قصد خرید و بازارگردی این جزیره را برگزیده اند. با این حال، زمان های آزادی در میان گشت و گذارها برای سیاحت در محوطه ها و آثار تاریخی فراهم خواهد شد. در صورتی که با همراهی تور کیش از اصفهان به این مقصد راهی شده اید، پیشنهاد می شود بخشی از زمان آزاد خود را به دیدن شگفتی های به جا مانده از روزگاران باستان اختصاص دهید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  قشم گردی و بازارگردی در تور قشم از تهران

از جمله این مواهب تاریخی، شهر تاریخی حریره است که به عنوان یک شهر افسانه ای و کهن در جزیره شناخته می شود. بقایای حریره به همت نهادهای حفظ میراث فرهنگی برای علاقمندان در معرض نمایش قرار دارد. جاذبه ی بعدی تاریخی در کیش، که حتما نظر میهمانان تور کیش از اصفهان را به خود جلب کند، آب انبار باستانی آن است. این آب انبار در حقیقت واکنش اهالی کیش به گرمسیر بودن اقلیم جزیره و نیاز به تامین آب شرب می باشد. بدون شک می دانیم که انواع ترفندها و مهارت های جمع آوری و ذخیره ی آب که به عنوان مهندسی آب شناخته می شود، از قدیم در سرزمین های گرم و خشک تا چه اندازه دقیق و هوشمندانه انجام می شده اند. به دلیل اینکه بخش شرقی اصفهان نیز از اقلیم کویری برخوردار است، مسافرانی که از این استان با تور کیش از اصفهان سفر می کنند، با موضوع کم آبی ارتباط دیرینه ای دارند. در جزیره ی کیش، آب انبار باستانی به جا مانده از قرن های گذشته، نشان دهنده ی تعامل انسان با طبیعت برای بقا و ادامه ی زندگی است.

جزیره ی کیش را می توان جزیره ی سواحل مرجانی دانست. دلیل این نام گذاری، صخره های مرجانی و زیبایی های عمق دریا در اطراف آن است. حتی اگر برای تماشای این سواحل در تور کیش از اصفهان ثبت نام کرده اید، تصمیم درستی گرفته اید. برخی از مناطق شبیه کیش دارای ارزش های طبیعی منحصر به فردی هستند که به ندرت در نواحی مشابه دیگر به چشم می خورد. سواحل و مرجان های اعماق خلیج فارس در جزیره ی کیش هم یکی از همین ارزش ها هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  آسودگی زائرین تور مشهد از تهران

بهتر آن است که پیش از ثبت نام و شرکت در تور کیش از اصفهان، در مورد جذابیت ها و نقاط گردشگری مختلف پراکنده در کیش اطلاعات و آگاهی لازم را کسب کنید. این کسب آگاهی کمک خواهد کرد تا ضمن برنامه ریزی بهتر برای زمان حرکت و محل اقامت و …، بتوانید از فرصت های فراغت در میان ساعات سفر نیز بهترین و مفید ترین استفاده را داشته باشید. به این ترتیب، تور کیش از اصفهان برای شما تبدیل به خاطره ای به یاد ماندنی و تکرار نشدنی می گردد.

تور کیش از اصفهان

فصل زمستان برای سیاحت در جزایر جنوبی ایران از جمله کیش، فرصت بی نظیری را فراهم می کند. همزمان با سفرهای زمستانه به کیش، می توانید از فرصت حراجی ها و تخفیف های مناسبتی بازارهای کیش هم استفاده نمایید.

برای مسافر تور کیش از اصفهان، مجموعه ای از خرید و بازارگردی، سیاحت تاریخی و همچنین گشت و گذار در مواهب طبیعی آنجا از جمله سواحل مرجانی، منجر به گردشی بی مانند و خاطره انگیز خواهد شد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید