رویال استار
06
اسفند
1396

۵ رستوران برتر کیش که مسافران آن را انتخاب می کنند

ارسال شده توسط: bakrani/ 828 0

رستوران ساحلی میرمهنا
یکی از رستوران های قدیمی و با کیفیت کیش، رستوران ساحلی میرمهنا کیش است. این رستوران قدمت بسیار زیادی دارد اما فضایی مناسب برای تمام گردشگران ایجاد کرده است. همچنین این رستوران با اجرای زنده موسیقی همراه است که بر جذابیت میل غذا در آن می افزاید.
کیفیت غذا در رستوران میرمهنا فوق العاده است و شما می توانید انواع غذاهای فرنگی و ایرانی را در این رستوران میل کنید. این رستوران علاوه بر فضای داخلی، دارای فضای باز نیز بوده و میهمانان به ویژه در شب می توانند در بیرون از رستوران غذای خود را میل کنند.
از حیث موقعیت مکانی این رستوران در فاصله کمی از دریا قرار داشته و بعد از صرف یک غذای لذیذ می توانید در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس قدم زده و از مناظر چشم نواز اطراف هم انرژی بگیرید.

رستوران ساحلی میرمهنارستوران انرژی، کیش
کیش به عنوان یک جزیره دیدنی و تفریحی دارای رستوران های زیادی است یکی از بهترین رستوران های این جزیره زیبا، رستوران انرژی کیش است. این رستوران در کنار سرو غذا با بهترین کیفیت و خدمات عالی، موزیک زنده نیز پخش می کند. رستوران انرژی، نخستین کنسرت-رستوران شهر کیش است. مسافران و کیشوندان با صرف غذا می توانند با شنیدن موزیک زنده، انرژی زیادی را دریافت کنند.

رستوران انرژی کیشرستوران شاندیز صفدری
اگر در جزیره زیبای کیش به دنبال یک رستوران با غذاهای خاص و نمایی زیبا هستید، رستوران شاندیز صفدری گزینه ای مناسب برای گردشگران تور کیش به شمار می رود.
این رستوران زیبا و رویایی با محیطی آرام و استثنایی یکی از بهترین بندهای موسیقی جزیره زیبای کیش را در اختیار داشته و با یک منو منحصر به فرد در خدمت مسافران این بهشت مرجانی است.
رستوران شاندیز صفدری که در نوار ساحلی جزیره کیش و در نزدیکی ساحل مرجان قرار گرفته است، در چند سال اخیر جز رستوران های خوب جزیره به شمار می رود. این رستوران با ظرفیت ۹۰۰ نفر به همراه موزیک بسیار شاد و جذاب آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران و همچنین ساکنین جزیره کیش خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  اهمیت توجه به جزیره کیش

شاندیز صفدریرستوران توتی فروتی
رستوران توتی فروتی یکی از رستوران های خوب جزیره کیش است. با اینکه توی فروتی از رستوران های گران کیش به حساب نمی آید؛ اما کیفیت غذای آن بسیار خوب است. تنوع غذا و طعم و عطر تمامی غذاهای طبخ شده در این رستوران، نشان از حرفه ای بودن سرآشپز و پرسنل آن دارد.
این رستوران منظره ای رو به دریا دارد و در پشت بام آن می توان در هنگام صرف غذا دریا را مشاهده کرد. این منظره زیبا یکی از مهمترین دلایل جذابیت دکوراسیون توتی فروتی است؛ اما نورپردازی شبانه و نوع چیدمان ها و المان های به کار رفته در دکوراسیون داخلی، خود دلیلی محکم برای خاص بودن دکور رستوران است.
توتی فروتی، هم غذاهای ایرانی دارد و هم غذاهای فرنگی و مثل بیشتر رستوران‌های جزیره رسم موسیقی زنده در آن برقرار است. توتی فروتی ظهرها غذای ایرانی و شبها غذای فرنگی سرو می‌کند.
تجربه کسانی که از این رستوران غذا گرفته اند نمایانگر این است که بهترین غذاهای توتی فروتی ماهی کبابی ، جوجه تندوری ، سالاد سزار و انواع پیتزا است

توتی فروتیرستوران رویال استار 
یکی از رستوران های خاص کیش ، رستوران رویال استار نام دارد. دکور بسیار جذاب این رستوران باعث شده تا جذابیت ویژه ای برای کودکان داشته باشد. همچنین فضای آرامش بخش این رستوران، لذت غذایی که میل می کنید را ۲چندان خواهد کرد.
رستوران رویال استار کیش دکور جذاب و پررنگ و لعابی دارد و به خصوص برای خانواده‌هایی که کودک دارند مناسب است. رویال استار، بیشتر توقعات یک رستوران خوب را پوشش می‌دهد. رستوران نوسازی است، برخورد پرسنلش مودبانه است و علاوه بر فضای داخلی و دکوری با میز و صندلی های رنگی، تراس هم دارد و از آنجایی که غذاهای سبک سرو می کند برای صرف شام می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
رویال استار را بیشتر به استیک‌ها و برگرهایش می‌شناسند و می‌گویند بهترین استیک و برگر جزیره را باید در اینجا خورد. علاوه بر این، چیکن پارمزان، بشقاب غذاهای دریایی، پاستای آلفردو و سالاد سزار آن هم نظر خیلی ها را جلب کرده است. البته غذاهایی که در رویال استار سرو می شوند خاص و کمی گران هستند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور کیش با این 2 مورد سنجیده می شود

رویال استار

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید