تور کیش از تهران
۰۴
دی
۱۳۹۶

دلایل انتخاب تور کیش

ارسال شده توسط: admin/ 434 0
دلایل انتخاب تور کیش
۵ (۱۰۰%) ۶ votes

زمستان های تهران به ویژه در ده سال اخیر، متاسفانه تا حدود زیادی به دو ویژگی بسیار مهم و شاخص شناخته شده اند: یکی سرما که باید اعتراف کرد هر سال خشک تر از سال قبل می شود، و دیگری آلودگی هوا و تجمع انواع آلاینده های جوی که در مواردی با پدیده وارونگی دما نیز ترکیب شده و تشدید می گردد. این وضعیت در برخی موارد تا جایی ادامه پیدا می کند که هشدار مسئولین و ارگان های پایش و ناظر را به همراه می آورد و ستادهای بحران محلی و ادارات و نهادهای ذی ربط، سعی می کنند با هشدارها و اطلاع رسانی ها، اثر منفی آن بر سلامت مردم را کاهش دهند. البته نباید نادیده گرفت که چنین وضعیت اسف باری در اغلب دیگر کلان شهر های کشور هم وجود دارد و هر ساله در حال بدتر شدن است. از این بابت، نگرانی خانواده ها و استرس های روزانه نیز چاشنی چنین محیطی شده و پیدا کردن فرصتی به منظور بهره مند شدن از هوای پاک، برای اهالی این شهرها به موضوعی بسیار حائز اهمیت تبدیل می گردد. حتی اگر این فرصت به اندازه دو یا سه روز تنفس و استراحت در جایی با هوای پاک باشد، باز هم نظر بسیاری از شهروندان را به خود جلب نموده و ایشان را برای سفر مجاب و قانع می کند.

تور کیششاید بارها شنیده باشید که برخی از دوستان یا آشنایان، اذعان می کنند که تنها به همین دلیل، در برنامه هایی از جمله تور کیش از تهران، تور قشم از اصفهان و یا انواع تور به مقصد نواحی شمالی و یا جنوبی کشور، شرکت خواهند کرد. بخش قابل توجهی از این برنامه ها در طول سال به مناطقی اختصاص دارند که از طبیعتی زیبا و محیط زیستی منحصر به فرد برخوردار هستند. چرا که از نظر برگزار کنندگان، یکی از مهم ترین عواملی که موجب استقبال مشتریان از تور های اینچنین خواهد شد، نیاز به استراحت و آرامش در محیطی غیر از فضای آلوده شهری است. برنامه هایی از جمله تور کیش از اصفهان، تور چابهار از تبریز و یا هر گونه سفر به مقصد نواحی خوش آب و هوا از مبدا کلان شهرهای ایران، به منظور ایجاد فرصتی آرامش بخش و دور از هیاهوی زندگی پر تنش مورد توجه قرار می گیرد.
به همین دلیل، بسیاری از اهالی تهران ترجیح می دهند چند روز از سال به ویژه در طول ماه های آبان تا فروردین را برای بهره مندی از هوای پاک، چشم اندازهای آرامش بخش و پاکیزه ی طبیعی و همچنین برخورداری از شرایط ویژه ی تفریحی و سرگرمی و در مجموع استراحتی چند روزه برای رها شدن از شلوغی و هیاهوی پایتخت، مقصدی مناسب و متناسب با این ویژگی ها پیدا کنند و اوقات سیاحت و آسودگی خود را در آنجا سپری کنند. از این بابت، شرکت در برنامه های دسته جمعی سفر به کیش از جمله تور کیش از تهران، یکی از بهترین پیشنهادات مسافرتی برای این گروه از شهروندان است.
پیش از پرداختن به جزیره کیش، باید در مورد مزایای سفر با تورهای مسافرتی بیشتر آشنا شویم. برخی از افراد، تمایل دارند به صورت انفرادی اقدام به سفر نمایند. این عده به عنوان مسافران تنهای جاده، معمولا یا برنامه ای از پیش تعیین شده تنظیم می کنند و طبق آن عمل می نمایند، و یا اینکه به اصطلاح خود را به جاده می سپارند. این اصطلاح به معنی حرکت به سمت مقصدی نه چندان مشخص و اقامت های بین راهی در محل هایی نسبتا پراکنده است. هیچ یک از این حرکت ها و اقامت ها برنامه ریزی و زمان بندی درستی از قبل ندارد و بر اساس شرایط همان زمان، دنبال می گردد. تفاوت چنین سفرهایی با برنامه ای شبیه تور کیش، از این بابت است که در سفر با تور، شما مکلان و ساعات دقیق حرکت، رسیدن به مقصد، اقامت، بازگشت به فرودگاه و همچنین رسیدن به منزل را می دانید و می بایست طبق همین ترتیب به آن عمل شود. تور کیش از اصفهان یا تور کیش از تهران و موارد مشابه، بدلیل فراوانی اجرا در طول سال توسط آژانس ها و دفاتر گوناگون، می توانند تا حد زیادی به این نظم از پیش اعلام شده پایبند باشند.
البته نباید نادیده گرفت که گروه اول علاقمندان به سیاحت های انفرادی یا دو نفره، یعنی همان افراد که قصد سفر با برنامه مشخصی را دارند، و نمی خواهند خود را به جاده بسپارند نیز با تور کیش همراه شوند.

تور کیش
علاوه بر عده ای که به صورت تک رو و انفرادی به گردشگری می پردازند، برخی دیگر از علاقمندان به سیاحت، سفر با همراهی تعدادی از دوستان یا آشنایان و همکاران را بسیار خوشایند تر و بهتر از مسافرت به تنهایی می دانند. معمولا افراد زیادی با سفر به این روش موافق تر هستند و سفر دسته جمعی را به مراتب بیشتر از دیگر شیوه های گشت و گذار می پسندند. برای این نوع مسافرت، باید به چند نکته توجه داشت.
اول اینکه همراه شدن یک گروه با برنامه هایی در قالب تور مانند تور کیش یا تورهای خارج از کشور، امتیازها و فواید زیادی دارد. چرا که در این صورت، گروه مسافر دیگر نیازی به هماهنگی و صرف زمان و انرژی و پرس و جو راجع به زمان های پرواز و هتل های اقامتی نخواهند داشت. ضمن اینکه ثبت نام گروهی در تور کیش یا هر تور مشابه دیگر، باعث می شود هزینه های سفر نیز مقرون به صرفه تر گردد.
علاوه بر تمامی این نکات، برنامه ریزی و هماهنگ کردن افراد برای حضور به موقع در زمان حرکت و یا اجرای قسمت های مختلف تور کیش، از جمله بازدیدها و …، به میزان قابل توجهی راحت تر خواهد بود. در صورتی که با گروه دوستان و نزدیکان به تور کیش از اصفهان و یا هر سفر شبیه این راهی می شوید، دیگر برای انجام منظم مراحل مختلف سفر و همچنین حضور به موقع در فرودگاه و هتل و …، نگرانی نخواهید داشت. آن گروه از مسافرین جزایری مانند کیش و قشم که به صورت مستقل برنامه ریزی و اقدام به سفر می نمایند، مشکلاتی بابت عدم رعایت برنامه و زمان های از پیش اعلام شده خواهد داشت.
امنیت و اطمینان خاطر هنگام سفر نیز، نه تنها جزو مزیت های شرکت در تور کیش به شمار می رود، بلکه به طور کلی یکی از امتیازات همراه شدن با تورهای سیاحتی است. در چنین شرایطی، بد نیست پس از این که با همراهان مسافرت به توافق در مورد مقصد و شرایط سفر رسیده اید، به منظور ثبت نام تور کیش از آژانس معتبر و خوش سابقه اطلاعات لازم را دریافت کنید.
نباید فراموش کنیم که مهم ترین موضوع پیش از انتخاب اعضای گروه مسافرت، شناخت کامل در مورد خلقیات و رفتار آن ها پیش از سفر است. می دانیم که طبق یک ضرب المثل معروف، افراد را باید در زمان سفر شناخت. از همین بابت، راه منطقی و عاقلانه آن است که تنها افرادی را به عنوان همسفر و هم گروهی خود در تور کیش یا هر تور دیگر انتخاب کنید، که قبلا با آنها سفرهای کوتاه چند ساعته یا یک روزه داشته اید و به ویژگی های رفتاری آنها کاملا واقف شده اید. لزوما خصلت های متفاوت انسان ها، منفی و مضر نیستند، بلکه ممکن است تفاوت سلایق و نگرش ها و ذائقه های مختلف در حین سفر، بدون آگاهی قبلی، مشکلاتی را ایجاد کرده و در ادامه مسافرت این مشکلات شدید تر شوند.
آن عده از مسافران تور کیش که نسبت به یکدیگر شناختی ندارند و با هم غریبه اند، ممکن است در طول برنامه بتوانند وارد تعامل شده و همسفر های خوبی برای آینده باشند. از خصوصیات خوب مسافرت این است که شرکت کنندگان قادر خواهند بود دیگر مسافرانی را که خلق و خو و روحیات هماهنگ و مشابهی با خودشان دارند را، بیشتر بشناسند. مسافرت جذب دیگر افرادی است که شاید به دوستان و همکاران خوبی در آینده تبدیل گردند. این موضوع، از دیگر محسنات شرکت در سفرهایی است که تور کیش از تهران، تور قشم از مشهد و یا حتی سفرهای زیارتی، به همراه خواهد داشت. به بیان واضح تر، یکی از عواقب مثبت شرکت در تور کیش مانند همچون سایر تورهای گردشگری، ایجاد روابط جدید اجتماعی و تقویت آن است. این روابط نه تنها برای سفرهای بعدی، که حتی در حوزه های تحصیلی و شغلی نیز می تواند ثمرات خوبی به دنبال داشته باشد. در مباحث روانشناسی فردی و اجتماعی و همچنین علوم ارتباطات، افرادی که به سفرهای گروهی علاقه بیشتری دارند، به نسبت بیش از سایرین از اعتماد به نفس برخوردار بوده و دارای روابط عمومی قوی تر و بادوام تری هستند.
سیاحت در جزیره کیش با تور کیش از هر مبدا، این امتیاز را دارد که به دلیل ماهیت تفریحی و استراحتی بودن آن، زمینه گفتگو و آشنایی میان اعضای گوناگون تیم به وجود خواهد آمد. ضمن این آشنایی، تبادل نظر و همکاری های بسیار مثبتی نیز شکل می گیرد. در این جزیره چالش هایی نیز به وجود می آید که نحوه برخورد مسافرین و سایر مشترین تور کیش و رفع و عبور از آن ها، نشان دهنده منش و شخصیت درونی شان است. هر چدقر تلاش کنید تا حین سفر تفریحی به این نکات توجه نشان داده و جنبه های مثبت رفتاری همسفران خود را تقویت نمایید، سفری لذت بخش تر را تجربه خواهید کرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تفریح در تور کیش از تهران و سفر در تاریخ این جزیره!

تور کیش
جزایر جنوبی کشور ایران، در طول قرن های متمادی، در کنار مسیر تجاری دریایی قرار داشته اند. ضمن این که از حدود قرن چهاردهم میلادی، این جزایر در معرض توجه دولت های اروپایی شاخص آن زمان قرار گرفتند و علت این توجه نیز موقعیت استراتژیک آنها در پیوند میان خاورمیانه و آب های آزاد است. هم به لحاظ نظامی و هم به دلیل رفت و آمد های تجاری و بازرگانی، جزیره کیش و قشم و هرمز و … توانست جایگاه مهمی به عنوان قطب های نظامی و تجاری در میان آب های نیلگون خلیج فارس به خود اختصاص دهد. اگر با تور کیش از اصفهان و یا هر کدام از برنامه های تور کیش و قشم و هرمز و … رهسپار خشکی های پراکنده در خلیج فارس می شوید، به خاطر داشته باشید که مقصد شما در دوران های خاص تاریخی، سوژه توجه حکام ابرقدرت غربی بوده است. این نگرش، می تواند به عنوان نکته ای جالب برای شناخت بیشتر جزیره کیش، به شما در بازدید از آثار تاریخی آنجا کمک کند.
در حقیقت مهم ترین دلیل و اصلی ترین انگیزه برای علاقمندان به سیاحت در جزیره ی کیش را، مواردی همچون استراحت، خرید و تفریح در منطقه ای با آب و هوایی دلپسند، متنوع و متفاوت تشکیل می دهد. برخی طبق آنچه شرح داده شد، تنها برای لذت از هوای پاک و طبیعت آرامش بخش، تور کیش را همراهی می کنند. قدم زدن در امتداد سواحل آرام و زیبا، تماشای طلوع و غریب آفتاب در کنار دریا و دوچرخه سواری و دویدن آرام در مسیرهای جذاب، تسکین بسیار مناسبی برای تمام تنش های روحی خواهد بود.
شاید اگر برخی با انگیزه همین فعالیت های به ظاهر ساده، تور کیش را انتخاب نخست خود قرار دهند، چندان عجیب به نظر نیاید. برای برآورده کردن همین انگیزه، زیرساخت ها و شرایط و امکانات گوناگونی در این جزیره شکل گرفته و گرد هم آمده اند و کیش را به قطب آزاد تجاری و همچنین یکی از مناطق نمونه ی گردشگری تبدیل کرده اند. به مرور زمان و با همیاری نهاد ها و سازمان های کوچک و بزرگ خصوصی و دولتی، تصمیمات زیادی گرفته شده و تلاش های زیادی نیز محقق شده اند تا کیش به چنین قطبی که امروزه می شناسیم تبدیل گردد.
برخی از این تصمیمات، بر مبنای قابلیت ها و استعداد های طبیعی و تاریخی کیش اتخاذ شده اند. چرا که این جزیره همزمان با برخورداری از آب و هوایی معتدل و شب هایی با نسیم ملایم دریایی، از شرایط اقلیمی متضاد و جذابی برخورداری است. در حقیقت علاوه بر اقلیم دریایی و گرمسیری پر طرفدار در فصل زمستان، صحرای جزیره نیز به عنوان نواحی کویری و بیابانی، توانسته اند پاتوق گردشگری مناسب و هیجان انگیزی برای عموم افراد با سلایق و علایق مختلف باشد: هم آنهایی که شنا، غواصی و تفریحات آبی و ورزش های ساحلی را ترجیح می دهند، هم افرادی که به کویر و اقلیم بیابانی و انجام فعالیت هایی از جمله صحرا گردی و شتر سواری را می پسندند. همگی این گردشگران با ثبت نام در تور کیش، فرصت اجرای ایده ای را که برای تفریح در ذهن داشتند، به دست خواهند آورد.
این جزیره در جنوب غربی استان هرمزگان و غرب تنگه ی هرمز، از زمان های بسیار دور با اهداف و مقاصد مختلف مورد توجه و حتی تردد افراد و اقشار گوناگون بوده است.
از طرفی همان طور که اشاره شد، واقع شدن در نزدیکی مسیر تجارت دریایی خلیج فارس و کشورهای عربی به آب های آزاد اقیانوس هند، باعث شده تا هم از طرف بازرگانان و تجار و هم نیروهای نظامی و دریایی کشورهای اروپای قدیم یکی از مناطق حساس و مهم به حساب بیاید.
از جمله نشانه های باقیمانده که اثبات کننده ی این روایت تاریخی خواهد بود، بقایای قلعه ی پرتغالی ها در کیش و قشم و سایر جزایر است. این قلعه ها به همراه دیگر آثار تاریخی از سکونت و تجارت و یا کنترل نظامی، امروز به دست متولیان میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان، تبدیل به یکی از دیدنی ها ی تاریخی و فرهنگی آنجا شده است. آثار تاریخی واقع در جزایر جنوبی ایران، هر ساله پذیرای هزاران گردشگر ایرانی و غیر ایرانی می باشد که بسیاری از آنها در رکاب انواع تور کیش از شهرهای کوچک و بزرگ داخل و خارج ایران، به تماشای این آثار می روند.
می توان گفت علاوه بر قلعه های نظامی کهن، سایر بناها، محوطه ها و آثار تاریخی به جا مانده از گذشته در جزیره ی کیش، می تواند اهداف بازدید متنوعی برای مسافر تور کیش از تهران، اصفهان و به طور کلی تور کیش باشد. به شمار آیند.
در نگرش های جدید مدیریت شهری در استان های مختلف کشور، توجه به بافت سنتی و محلات، جایگاه خاصی نسبت به گذشته پیدا کرده است.
این سابقه و همچنین قدمت سکونت در جزیره ی کیش، باعث شده تا امروز بخشی از محلات قدیمی به جا مانده از آن شبیه روستای باغو، احیا و تبدیل به یکی از قطب های گردشگری بومی گردد. از این بابت هم برای مسافران تور کیش که علاقمند به بوم گردی و تجربه ی چند روز زندگی در فضای سنتی جنوبی ایران هستند، بوم گردی در کیش گزینه ی مناسب و مورد پسندی خواهد بود. وسعت جزیره ی کیش نیز چندان زیاد نیست و به همین دلیل، می توان در مدت زمان کمتر، به تعداد بیشتری از موضوعات گردشگری متفاوت پرداخت.
اگر از این منظر دقیق تر به خصوصیات و وضعیت گردشگر پذیری جزیره ی کیش بپردازیم، علت اینکه از سال های بسیار دور مقصد گردشگران و سیاحان از شهرهای مختلف کشور با ذائقه های سفری مختلف بوده است را بهتر درک می کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  آفر ویژه برای شهروندان تهرانی، تور کیش از تهران

تور کیش
غیر از استراحت و تفریح و همچنین جدای از بازدید آثار تاریخی و هویت اصیل کیش، خرید و بازارگردی نیز مشتریان و علاقمندان زیادی در میان اهالی تور کیش دارد. خرید در کیش یکی از اصلی ترین دلایلی است که هر سال میهمانان جزیره را به سوی خود فرا می خواند. این مورد تا حدی برای برخی از هم وطنان جدی است، که حتی در ایام گرم و فصل تابستان نیز به مناسبت حراج دوره ای و جشنواره های فروش کالا و پوشاک و …، به تور کیش پایبند می مانند. برای این بخش از میهمانان، موضوع بازارگردی به قدری مهم است که در مقایسه با مشکلات سفر در گرمای طاقت فرسا، از این مشکلات چشم پوشی می کنند. جدای از اهمیت خرید و بهره مند شدن از مزایای جشنواره و حراج دوره ای فروشندگان، تجهیزات و امکانات تهویه و خنک کنندگی هوای مراکز پر جمعیت کیش نیز باعث بی اثر شدن نقش گرما در ممانعت از سفر می شود. تور کیش که مبدا آن شهرهای زیادی در داخل و خارج کشور هستند، در تمام روز ها و ماه های سال، توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی و تفریحی برگزار می گردد.
بدون شک می دانیم که یکی از مشخصات منحصر به فرد این جزیره، سابقه ی تجارت و داد و ستد کالا بوده است و در ادامه ی همین سابقه ی دیرینه، امروزه پاساژها، فروشگاه ها و مراکز خرید کوچک و بزرگ و سنتی و مدرن زیادی در کیش دایر می باشند که هر یک به تنهایی می تواند ساعت ها فرصت مشتریان تور کیش از تهران برای بازارگردی و خرید را به خود اختصاص دهد.
در هنگام سفر با تور کیش و خرید از بازارها، بد نیست توجه کنیم که بازارهای سنتی و همچنین محصولات بومی اهالی آنجا را نیز مد نظر قرار دهیم. متاسفانه برخی صرفا به دنبال خرید کالا با قیمت مناسب تر هستند و چندان به اقتصاد محلی مقصد خود توجهی نمی کنند. در این حالت، بازارها و غرفه هایی که ساده تر و شاید با تجملات ظاهری کمتری باشند، بدون مشتری و استقبال کننده مواجه می گردند. این اتفاق سبب می شود تا اهالی و جوانان و خانواده های بومی که قصد فروش محصولات و دسترنج خود را دارند، در ادامه کار و شغل خود دلسرد شوند. اگر با تور کیش به بازارگردی و پاساژگردی می پردازید، لازم است به پویایی اقتصاد جزیره و ایجاد چرخه سالم تولیدی و رقابتی در بافت اجتماعی آن نیز اهمیت دهید. ناگفته مشخص است که کم لطفی به محصولات و تولیدات بومی و محلی کیش، نه تنها بر سبک زندگی ایشان و روش تعاملشان با گردشگران، که بر فعالیت های مدرن و غیر بومی کیش اثر نامطلوبی به جا می گذارد.
تور کیش از تهران تور کیش از اصفهان، از مشهد یا سایر شهرهای تجاری بزرگ، موقعیتی ایجاد می کند تا مناسبات قوی اقتصادی در ان منطقه میان اصناف و صاحبان مشاغل با سایر اشخاص در همین حوزه کاری، شکل گرفته و پیشرفت و توسعه بیابد. کمک به پایبند ماندن جوانان و ساکنین قدیمی جزیره به جامعه محلی خودشان، وظیفه ای است که بخشی از آن را مسئولین و بخشی دیگر را مسافرینی مانند مشتریان تور کیش به عهده دازند. این مشتریان می توانند نقش مهمی در پویایی کسب و کار جزیره بازی کنند. همانطور که مصرف خوراک و کالاهای تولیدی اهالی جزیره بازخورد مثبتی به همراه خواهد داشت، بی توجهی و خرید کالا های قاچاق نیز منجر به ایجاد آسیب های فراوان خواهد داشت. مسافر تور کیش در هنگام سفر به این جزیره، با مراکز خرید بسیاری مواجه خواهد شد.
بد نیست بدانیم که گسترش و افزایش این مراکز خرید به قدری زیاد بوده که بر سایر دیدنی ها و جاذبه های کیش سایه انداخته است و بسیاری از افرادی که قصد شرکت در تور کیش از اصفهان و یا سایر تورهای کیش از شهرهای گوناگون را دارند، شاید صرفا با هدف خرید و پاساژگردی به آنجا سفر کنند.
قبل از تمامی این زمینه های گردشگری، اقامت و وجود هتل های مناسب با امکانات و خدمات قابل قبول، یکی از مهمترین نیازهای مسافر تور کیش به حساب می آید و از این بابت نیز می توان گفت جزیره ی کیش مجموعه ای از انواع اقامت گاه شامل هتل های دو تا پنج ستاره، متل، هتل اپارتمان و اقامت گاه های بومگردی است و نگرانی از این بابت بیهوده خواهد بود. هر چند می بایست پیش از سفر و موقع ثبت نام در تور کیش، اطلاعات و آگاهی لازم پیرامون انواع هتل ها و آنچه مسئول برگزاری تور کیش در نظر گرفته است، دریافت و بررسی گردد.
مسافران و گردشگرانی که قصد اقامت در هتل های کیش را دارند، باید در مورد امکاناتی که هتل در اختیار ایشان قرار می دهد و همچنین خدمات قابل ارائه آن، کاملا مطمئن باشند. موردی که باید به آن دقت شود، این است که برخی هتل ها با درجه کیفی و رتبه یکسان نیز، شاید در ارائه برخی خدمات متفاوت باشند. از این رو، مطالعه جزئیات و گفتگو و هماهنگی با مدیر یا کارشناس تور کیش، قبل از سفر، ضرورت دارد. همواره لازم است آنچه در ذهن مسافر از بابت خدمات تور کیش می گذرد با انچه توسط دفتر برگزار کننده عرضه می گردد، کاملا یکسان و مورد توافق باشد. چرا که در صورت وجود مغایرت و ایجاد ناهماهنگی حین سفر، این مشکلات قابل رسیدگی و برطرف کردن نخواهند بود.

تور کیش
برای گردشگرانی که به تور کیش در قالب لحظه آخری نیز علاقمند هستند، جستجو در میان آگهی های تور در فصل های گرم تر سال پیشنهاد می شود. در این زمان ها، به خاطر هوای گرم تر و رطوبت بالاتر جزیره، افراد کمتری تمایل به شرکت در تور کیش دارند. لذا آگهی های آژانس ها به تور لحظه آخری تبدیل می شوند که مشتریان خاص خود را نیز دارند.
در مجموع سفر به جزیره کیش یکی از بهترین گزینه هایی است که از نگاه برگزار کنندگان تورهای سیاحتی و تفریحی پنهان نمانده و هر ساله نیز در فضای رقابتی و پر مخاطب جدید خود، اجرا می شود. تور کیش را باید جزو پر طرفدار ترین برنامه هایی دانست که صدها هزار نفر در شهرها و استان های گوناگون کشور را به مقصد مورد علاقه خود می رساند. دقت در انتخاب آژانس مجری تور کیش، بررسی دقیق اطلاعات و مشخصات و خدمات تور و هتل یا اقامت گاه و همچنین کسب آگاهی در مورد دیدنی ها و جاذبه های مختلف طبیعی، تاریخی و پاتوق های تفریح و سرگرمی، پیش نیاز های اصلی برای ثبت نام و شرکت در تور کیش هستند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید