تور ارزان مشهد با هواپیما
14
اسفند
1396

دستیابی به تور ارزان با هواپیما

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 311 0
دستیابی به تور ارزان با هواپیما
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

گزینه هایی مانند تورهای ارزان قیمت، مورد توجه تعداد زیادی از شهروندان و علاقه مندان به گردشگری هستند. این نوع تور ها متناسب با شرایط مسافر و همچنین علایق و سلایق مختلف، برنامه ریزی و اجرا می شوند.

از آنجا که یکی از پر طرفدار ترین سفر ها در سطح کشور، سفر های زیارتی به ویژه با هدف زیارت بارگاه مطهر هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) است. سالانه چند میلیون مسافر در قالب انواع تور مشهد، به این شهر زیارتی سفر می کنند. در میان تمام این برنامه ها، تور ارزان به مشهد از اهمیت و استقبال خاصی همراه است.

بسیاری از تور ها با عنوان تور مشهد از تهران و تور مشهد از اصفهان، به صورت زمینی و با استفاده از قطار یا اتوبوس زائران را به مقصود خود می رسانند. اما تعداد قابل توجهی نیز با هواپیما هستند. چرا که سفر به مشهد با هواپیما در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود و فرصت بیشتری برای زیارت و مشهد گردی در اختیار مسافر قرار می دهد.

تور ارزان مشهد با هواپیمااما در این میان، تور ارزان مشهد با هواپیما نیز متقاضیان خاص خود را دارد. شاید در نگاه اول به نظر عجیب بیاید که سفر ارزان قیمت با هواپیما چگونه ممکن است، اما باید توجه داشت که متغیر های مختلفی بر قیمت تورهای مسافرتی تاثیر گذار هستند.

برخی از متغیر های مربوط به برگزاری تور علاوه بر بلیط وسیله نقلیه و حرکت به سمت مقصد، عبارت از هزینه های اقامت و هزینه های جانبی خدمات و امکانات حین اجرای تور است. به این ترتیب، اگر به دنبال تور ارزان مشهد با هواپیما باشید، آنچه بر این موضوع تاثیر گذار است صرفا قیمت بلیط هواپیما نخواهد بود.

موضوع اقامت، مهم ترین موضوع در هر مسافرت را تشکیل می دهد. این مورد حتی از بلیط رفت و برگشت نیز مهم تر است. چرا که بیشترین زمان در برنامه در محل شهر مشهد می گذرد و در این مدت، اگر محل اقامت از شرایط مناسبی برخوردار نباشد، کل سفر را تحت تاثیر منفی خود خواهد گذاشت. از این رو شاید بتوان بدون توجه به قیمت بلیط، تور ارزان مشهد با هواپیما را با قیمت مناسب محل اقامت پیدا کرد.

نکته مهم در این مسئله، این است که لزومی به برخورداری از یک اقامت گاه بسیار مجلل برای چند روز ماندن در شهر مشهد نیست. حتی اقامت گاه های متوسط و یا با رتبه نه چندان بالا نیز می توانند باعث سپری شدن ساعاتی در آرامش و استراحت در کنار زیارت و سایر بخش های سفر شوند. با این حساب به نظر منطقی خواهد آمد که شرکت در تور ارزان مشهد با هواپیما چندان دور از واقعیت نباشد. با کمی کاهش هزینه ها از کیفیت محل اقامت و برخی خدمات جانبی، می توان چنین تور مقرون به صرفه ای را تدارک دید.

آنچه پس از مشاهده آگهی تورمشهد از اصفهان و تور مشهد از تهران به ذهن متبادر می گردد، علاوه بر بلیط و هتل، تعداد روزهای اقامت نیز خواهد بود. برای آن گروه از مسافرانی که صرفا برای زیارت حرم رضوی (ع) و همچنین خرید در یکی از بازار های مشهد به این شهر سفر می کنند، اقامت بیش از دو شب چندان ضروری به نظر نمی رسد. در نتیجه یکی دیگر از تفاوت هایی که برای قیمت تور نقش مهمی بازی می کند، مدت زمان اقامت است و اگر تا جای ممکن کمتر باشد، می تواند سفر را به تور ارزان مشهد تبدیل کند.

با این اوصاف می بینیم که دستیابی به تور ارزان مشهد با هواپیما چندان هم رویایی و دور از واقعیت نیست. این امکان وجود دارد که با کاهش تعداد روز های اقامت و همچنین رزرو هتلی که درجه کیفی بسیار بالا نداشته باشد، تور مشهد با هواپیما به تور ارزان مشهد با هواپیما نزدیک تر شود. به خصوص این که مسافر چنین توری با هواپیما به مقصد خود دسترسی دارد، زمان صرف شده و خستگی کمتری را در مسیر رسیدن به مشهد متحمل خواهد شد.

تور ارزان مشهد با هواپیماعلاوه بر زیارت و بازارگردی، برای تعداد زیادی از مسافران مشهد، بازدید از چند جاذبه تاریخی و تفریحی مشهد نیز جزو اهداف سفر به شمار می رود. شاید از خود بپرسید که حین اقامت کوتاه مدت دو یا سه روزه، چطور می توان به تمامی این امور پرداخت؟

نکته لازم به ذکر این است که با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق فعالیت هایی که در دستور کار خود قرار داده اید، قادر خواهیم بود بدون احساس چندانی برای کمبود وقت به بسیاری از آن ها بپردازید.

در طول مدت اقامت دو یا سه روزه خود می توانید در چند نوبت به زیارت حرم امام هشتم (ع) رفته و یک نیم روز را یکی از بازارهای سنتی یا تازه ساخت مشهد به خرید سوغات بگذرانید. همچنین چند ساعت برای بازدید از دو یا سه جاذبه مهم گردشگری فرصت خواهید داشت. تمامی این موارد به شرط داشتن برنامه از پیش تعیین شده ممکن است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید