تور لحظه آخری دبی
01
فروردین
1397

دبی گردی با قیمت کمتر!

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 630 0

پیشنهادات زیادی در فصل های پاییز و زمستان وجود دارند که هر کدام برای مقصد خاصی در نظر گرفته شده اند و همگی وسوسه انگیز هستند. برخی از این پیشنهادات، مربوط به نواحی داخلی ایران است. بهترین مناطقی که در این فصل ها به دنبال سرمای زیاد بیشتر شهرها و استان های کشور مورد توجه قرار می گیرد، استان ها و خطه جنوبی کشور در جوار خلیج فارس و دریای عمان خواهد بود. به خصوص این که جزایر پراکنده در خلیج فارس، مقصد صدها هزار گردشگر در نیمه دوم سال به شمار می روند. به همین علت است که سفر هایی مانند تور کیش از تهران و یا تور قشم از اصفهان و موارد اینچنین، طرفداران زیادی در این ایام دارد.غیر از گزینه های داخلی، یکی از بهترین و پر مخاطب ترین سفر هایی که در ایام زمستان تعریف و اجرا می شود، تور لحظه آخری دبی است ! اما در میان این همه مقصد، چرا تور لحظه آخری؟

تور لحظه آخری دبیشرکت در این گونه برنامه ها چند فایده و مزیت نسبت به دیگر سفر ها و حتی سایر روش های برگزاری تور دبی دارد. اول این که تور لحظه آخری دبی، شما را به شهری برون مرزی اما در فاصله ای نزدیک تا مرزهای جنوبی ایران می رساند. اگر خواهان سفر های خارجی با هزینه و البته در فاصله کمتر نسبت به دیگر کشورها باشید، تور دبی را از دست ندهید. نزدیک بودن فاصله کشور امارات متحده عربی با ایران و در نتیجه زمان کمتر مسیر سفر در مقایسه با دیگر شهر ها و کشور های دیدنی اطراف، حسن بزرگی برای شهر دبی محسوب می گردد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  راهکارهایی برای گم نشدن چمدان در مسافرت

یکی دیگر از موضوعاتی که موجب می شود تور لحظه آخری دبی از فروش بالایی برخوردار باشد، تنوع امکانات و خدماتی است که مسافران و میهمانان این شهر از ان ها برخوردار خواهند شد. با گشت و گذاری در شهر دبی، متوجه می شوید که گویا به نمایشگاهی شگفت انگیز از انواع دست آوردهای جدید بشر در حوزه های مختلف از جمله بازی و سرگرمی، معماری و شهرسازی، صنعت ساختمان و … دست پیدا کرده اید. تور لحظه آخری دبی حتی در فصل های غیر از پاییز و زمستان نیز می تواند نظر مشتریان و مسافران ایرانی را به خود جلب کند.

شرایط رفاهی و آسایش در سطح شهر چنان پیشرفته است که به طور کلی گرما و رطوبت هوا برای آنهایی که به پاساژها و هتل ها و ساختمان های مختلف رفت و آمد دارند، چندان مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

تور لحظه آخری دبی غیر از این که شما را با بی نظیر ترین گردهمآیی تکنولوژی و گردشگری نوین در خاورمیانه آشنا خواهد کرد، زمینه یک سفر نسبتا مقرون به صرفه خارجی را فراهم می کند. نزدیک بودن شهر دبی به مرز های ایران و همچنین پرواز های مستقیم از برخی شهر ها به فرودگاه دبی، باعث شده تا بتوانید بر خلاف دیگر مسیر ها و سفر های خارجی، در کوتاه ترین زمان به شهر دبی برسید.

جایگاه این شهر در میان سایر قطب های گردشگری خاورمیانه به مراتب بالاتر است. به طوری که حتی از کشور های اروپایی و قاره آمریکا به منظور بازدید از این این شهر و گذراندن چند روز تفریحی و سیاحتی در آن، به خاورمیانه و کشور امارات متحده عربی رهسپار می شوند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفر جذاب به آسیای جنوب شرقی، تور مالزی

به این ترتیب، می بینیم که تور لحظه آخری دبی مختص کشور ایران نیست و سایر کشورها نیز چنین برنامه های تفریحی را برای علاقه مندان به اجرا می گذارند.

تور لحظه آخری دبینباید تصور کرد که ثبت نام و شرکت در تور لحظه آخری دبی با قیمت مناسب، به معنای بهره مندی از امکانات و خدمات کمتری نسبت به دیگر مسافران تورهای عادی دبی است. در حقیقت تفاوت تور لحظه آخری با تور معمولی، صرفا به زمان اعلام و مهلت ثبت نام متقاضی محدود می شود. زمانی که به دلایل مختلف و کاملا طبیعی، فروش بلیط هواپیما و همچنین رزرو تخت هتل به حد نصاب نرسد، آژانس برگزار کننده به منظور تکمیل شدن ظرفیت، صندلی و تخت های هتل را که خالی مانده اند به حراج می گذارد. از آنجا که این آگهی یک روز یا چند ساعت مانده به پرواز منتشر می شود و به طور کلی عموم نمی توانند خود را به تور برسانند، در نتیجه قیمت بلیط لحظه آخری کمتر از قیمتی که سایر مسافران چند روز زودتر پرداخت کرده اند، اعلام می گردد.

تور لحظه آخری دبی، مشتریان پر و پا قرص خود را دارد. این افراد با وجود زمان ناچیز باقی مانده از ساعت اعلام آگهی تا ساعت حرکت و پرواز هواپیما، اسباب ضروری خود را که از قبل آماده کرده اند به سرعت برداشته و همراه تور می شوند. در نتیجه خواهند توانست با پرداخت پول کمتر نسبت به سایر مسافران، چند روز از اوقات استراحت و فراعت خود را در یکی از بهترین پاتوق های سرگرمی و تفریح دنیا پشت سر بگذارند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید